• Za stejnou cenu jako v jiném obchodě nabízel dárek, ale ten "zatím" nedorazil a na urgenci zatím neodpověděli.
    • Nedodali nabízený dárek a na urgenci neodpověděli.

Byl to můj první nákup. Za stejnou cenu nabízeli i dárek. Ale ten nedodali a navíc chybělo i některé standardní zboží.

• nákup jsem provedl bez výběru dalších internetových obchodů
    • nechutně předraženo,
    • později jsem našel na internetu deflektor třetinové ceny

Drahé , shánějte raději levnější obchody se zbožím, stejné kvality

• Dosud všechno dobrý....
    • ... jen poslední várka tablet sice dorazila, ale originál celofán na tabletách se drolil jako slída, v podstatě při rozbalení už na nich nebyl... a já teď nejsem přesvědčen o plné funkčnosti tablet.Mají nějakou životnost? Prošlo zboží extrémními teplotami při skladování?

Dosavadní zkušenosti dobré, teď první negativní...ale za dost peněz...Nevím, ještě je jednou vyzkouším.

Reakce obchodu macekasyn.cz

Se zákazníkem jsme řešili problém jako reklamaci, která byla vyřízena výměnou tablet.

Martina Schafferová, Macek a syn

• Dlouhá dodací lhůta, váznoucí komunikace.

Reakce obchodu macekasyn.cz

Přiznáváme naši chybu a znovu se za ni omlouváme. Nezkontrolovali jsme vyzvednutí zásilky přepravní službou a ani ta nás zpětně neinformovala. Proto jsme reagovali, a vše dali do pořádku, až po urgenci zákazníka. Následně jsme nastavili taková opatření, aby se podobná chyba neopakovala.
    Marek Macalík, Macek a syn s.r.o.

• Obsluha nedokázala předložit návod k požadovanému výrobku v českém jazyce ani prohlášení o shodě dle zákona 22/1997.

Nedoporučuji

Reakce obchodu macekasyn.cz

V tomto případě musíme pochybení přiznat a znovu se Vám omlouváme.
    Při předvádění zboží na prodejně jsme zjistili, že dodavatel nepřidal k UV lampě manuál v českém jazyce.
    Tento jsme si od dodavatele vyžádali, ale v reálném čase byla k dispozici pouze verze manuálu pro UV lampu jiné modelové řady.
    Nezbylo nám tedy, než se zákazníkovi za nedostatky omluvit a zboží dočasně stáhnout z nabídky.

Marek Macalík, Macek a syn s.r.o.

• Při objednávce ja nabízena doprava DPD s možností platit při dodání kartou. Když však řidič s dodávkou dorazil, na balíku bylo tučně HOTOVĚ. Musel jsem tedy do bankomatu a plait hotově!! Již nikdy více od Macek a syn.

Reakce obchodu macekasyn.cz

Za chybnou informaci a vzniklé problémy se zákazníkovi omlouváme, tuto službu jsme zrušili. Byl o ni po zavedeních rychlých on line plateb minimální zájem.
    Radomír Macek, majitel

• Zboží jsme obdrželi pozdě z důvodu problému s objednáním, zřejmě pro složitost objednacího systému

Reakce obchodu macekasyn.cz

Náš objednací proces je naprosto standardní a logický, o čemž se může každý snadno přesvědčit. Bohužel zákazník se jen zaregistroval a vložil zboží do košíku a odešel ze stránek bez toho aniž by dokončil objednávku. Tj. zvolil způsob dopravy a platby, adresu dodání a odsouhlasil obchodní podmínky.
    Radomír Macek, majitel

• Nevím
    • No já sem si objednal Nudle do bazénu. Přišli poškozené a zničené. Tenhle obchod už nikdy!!!!

Tenhle obchod už nikdy

Reakce obchodu macekasyn.cz

Za poškození zboží v průběhu přepravy je přebírá zodpovědnost přepravní společnost, v konkrétním případě DPD. Všechny takto expedované zásilky jsou pojištěny proti poškození přepravcem. Zákazník byl po expedici zásilky od nás e-mailem upozorněn, že je nutné zkontrolovat zásilku před převzetím jestli nedošlo k jejímu poškození během přepravy. Má právo poškozenou zásilku odmítnout a nepřevzít. Proč tak neučil nevíme, telefonicky ani e-mailem se nám ho kontaktovat nepodařilo.

Radomír Macek, jednatel

• Neodpovedel na me dotazy ke zbozi, tak abych se kvalifikovane rozhodl ke koupi, presto jsem zakoupil a zjistil, ze neodpovida mym predstavam a potrebam.

Reakce obchodu macekasyn.cz

Omlouváme se, že jsme neodpověděli na Váš e-mail. Podklady pro odpověď jsem předal paní Hajduchové, bohužel je zapomněla zpracovat a poslat Vám je.

nedoporučuji

• Klamavé informace o rozsahu dodávaného zboží
    • (Dodávka neodpovídá uvedenému výkresu a fotkám)

Doporučuji váš obchod ostatním pouze v případě,že se mýlím v předcházejícím bodě.

Reakce obchodu macekasyn.cz

Tato informace není pravdivá. Zboží na fotografiích přesně odpovídá tomu co zákazník dostal. Při telefonickém rozhovoru se zákazníkem mi sdělil, že by očekával, že by při této ceně výrobku bude volitelné příslušenství, které je za příplatek již v základní ceně.

• Dodací lhuta

Reakce obchodu macekasyn.cz

O dodací lhůtě jsme zákazníka informovaly písemně obratem, na následný telefonický dotaz po napsání recenze nám odpověděl, že náš e-mail nečetl.
    Radomír Macek, jednatel

• sídlo v neuvěřitelné díře

zmatkaři

• Podle mého názoru obchod a procedury v něm nepracují správně. Nedařilo se mi navolit platbu dobírkou. Program není udělaný dobře, není zcela přehledný.

Potřebuji konkrétní šroubení, pokud bych věděl o možnosti to koupit někde jinde, určitě bych to udělal.

Reakce obchodu macekasyn.cz

Zákazník si zvolil přepravu pomocí české pošty, balík standart u které je nerentabilní nabízet dobírku, protože výsledná cena je pak vyšší než už služby "obchodní balík", kde je dobírka bez příplatku. Tuto možnost zákazník přehlédl, nebo nebyl ochotený za ni připlatit.

• Příjemné ceny
    • komunikace mezi personálem. Jeden po telefonu něco řekne a slíbí, druhý v obchodě pak nic neví.

Byla jsem velice zklamaná. na internetu velice příjemní, po telefonu také, v kamenném obchodě pak jedno velké zklamání.Domluvíte si termín vyzvednutí zásilky a po příchodu do obchodu tam polovina věcí není, důvod asi to již někomu prodali.

Reakce obchodu macekasyn.cz

Zákazník byl naším zaměstnancem v zápětí po objednání informován, že 2 z 8 položky nejsou skladem (tuto informaci viděl i na stránkách před odesláním objednávky). Jedna položka byla dlouhodobě nedostupná, zákazník byl této skutečnosti telefonicky informován a byl mu nabídnut výrobek s podobným parametry od jiného výrobce. Druhá položka byla objednána u dodavatele, ale bohužel se zásilka opozdila od 2 pracovní dny, než nám dodavatel avizoval. O této skutečnosti nebyl bohužel zákazník před osobním odběrem informován. Zákazníkovy jsme místo 5l balení nabídly 2l balení stejného produktu a 3l balení jiného výrobku se podobnými parametry od jiného výrobce. Jedna položka, která byla nachystána pro zákazníka, byla bohužel mezitím (10dnů mezi objednáním a osobním odběrem zboží) omylem prodána jinému zákazníkovy. Tento druhý omyl jsme zjistily bohužel až při osobní návštěvě zákazníka. Zákazníkovy byl nabídnut výrobek s podobnými parametry od jiného výrobce. Všechny tři alternativní produkty od jiného výrobce zákazník akceptoval. Za působené chyby a nepříjemnosti z naší strany se zákazníkovy omlouváme.

• nabídka

i když mi zboží rezervovali tak ho po odeslání objednávky neměli

Reakce obchodu macekasyn.cz

Zboží nebylo zákazníkovi rezervováno. V době kdy zákazník objednával zboží tak, tak nebyl žádný kus k dispozici (zákazník tuto informaci vidí na našich stránkách). Zásilka nebyla do dnešního dne odeslána, protože zboží se nepodařilo doposud naskladnit. Zákazník byl průběžně informován o předpokládaném termínu dodání zboží mailem. Po dohodě se zákazníkem byla objednávka z důvodu dlouhé dodací lhůty zboží zrušena.

• rychlost, přehlednost
    • vzhledem k tomu, že jsme obchodní organizace a zboží slouží k dalšímu prodeji, nelíbí se mi, že veškerý sortiment je oceněn vašimi cenami napsanými fixem na přebalech. Přináší to hodně zbytečné práce navíc.

• cena a rychlost vyřízení
    • nevím

Objednal jsem dilatační plováky do venkovního bazénu. Na některých byly při dodání uvolněné krytky komory s pískem a písek částečně vysypán. Jak budou tyto plováky fungovat v bazénu, kde mají čelit ledu si nedovedu představit, každopádně, pokud se písek z komor vysype, nechám na náklady společnosti Macekasyn bazén vyčistit!

• možná nízká cena
    • Asi neumí zabalit balík.
    • Neznají do detailu výrobky které prodávají.
    • Mobilní telefon také neznají.

Až se naučí pořádně zabalit balík a přijmou osobu která umí po telefonu poradit,pak možná budou úspěšní.Asi už ale nebudu nakupovat v tomto obchodě.

• šíře sortimentu
    • uvádí jiné ceny než za které pak skutečně nakoupím a to včetně dopravy

nedoporučuji.....po objednání mění cenu produktů a skoro o 100% navýšili cenu dopravy.
    Při platbě předem jsem marně čekal na zboží a po přeptání mě bylo sděleno,že info,že peníze byly převedeny na účet někde zapadnulo a to jsem navíc na popud obchodu v rámci urychlení dodání zaslal bankou výpis o provedení platby.......velmi podivné praktiky!!!