Rychlé vyřízení objednávky, jako obvykle.

• Poprvé jsem nakupoval.

Levný a rychlý obchod.

• rychlost vyřízení objednávky
    • přehlednost obchodu

• Perfektní a rychlé dodání.

OK

Zboží dorazilo velmi rychle

• Široká nabídka, přívětivé ceny, rychlost, komunikace, ochota.

O žádné nevím.

• rychlost doručení

Vše OK, výhodné ceny.

Zboží bylo doručeno v pořádku, v krátké době po obědnání.

• při objenání v eshopu a vyzvednutí na prodejně nešlo zaplatit kartou při vyzvednutí na prodejně

Reakce obchodu macekasyn.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Při objednání přes eshop lze platit kartou v momentě dokončení objednávky. Pak si jen vyzvednete zboží na prodejně. Pokud si zvolíte platbu na prodejně, pak lze pouze hotově.
    Tato informace je uvedena červeně v kroku č.3 (doprava a platba).

Hezký den
    tým Macek a syn s.r.o.

Vše bez problémů.Dobrá komunikace s prodavačkou.V oboru má dobré znalosti.

Reakce obchodu macekasyn.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s námi a naší službou spokojen. Rádi Vás zase uvidíme v naší prodejně.
    Pokud budete potřebovat poradit, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Hezký den s úsměvem přeje

• Neaktuální ceny

Dobrý den vážený pane Petře,

zboží, které máme skladem, aktuální ceny má. Vy jste objednával produkt, který nebyl skladem. Jednalo se tedy o předobjednávku. Dle našich obchodních podmínek (článek 3, odstavec 3.5 a 3.6.), které jste odsouhlasil, je cena u produktu z předobjednávky pouze orientační.
    Přesné znění tohoto článku:
    3.5. V případě předobjednávky zboží Kupujícím je cena takového zboží pouze předběžná.

3.6. Výsledná cena zboží se tak může lišit. O změně ceny bude prodávající kupujícího informovat. Kupní cena zboží bude stanovena až po naskladnění zboží prodávajícím. Případný rozdíl mezi uhrazenou předběžnou cenou a kupní cenou bude prodávajícím vrácen nebo kupujícím doplacen před dodáním zboží, pokud se kupující nerozhodne předobjednávku zrušit. Prodávající si u zboží, které lze předobjednat, vyhrazuje právo změnit termín dodání, a to i opakovaně. Změní-li se okolnosti, z nichž prodávající vycházel v okamžiku předobjednání zboží kupujícím do té míry, že na prodávajícím nebude možné rozumně požadovat, aby byla předobjednávkou vázána, má prodávající právo předobjednávku zrušit a následně o tom informovat kupujícího.

Následně Vás kontaktovala kolegyně s nabídkou jiného testeru. Tento námi nabízený tester byl cenově levnější než původně Vámi objednaný a kvalitně na stejné úrovni, ne-li dokonce kvalitnější. Nově nabídnutý tester osobně používáme na montážích a servisech u zákazníků. Funkčnost a kvalitu máme tedy vyzkoušenou. Na tuto nabídku jste reagoval tak, že jste byl rád za komunikaci a chtěl jste se ještě poradit s manželkou. Již jste se ale neozval.

Hezký a pohodový den s úsměvem přeje

tým Macek a syn s.r.o.

• rychlost a ochota obchodu
    • žádná nevýhoda

• rychlost vyřízení
    • ------

vstřícná a ochotná komunikace

Jsem velice překvapen a velmi spokojen. Děkuji.

• Kvalitní obchod, mají zboží který nemá každý jinej obchod. Spolehlivost pracovníků při upřesnění dostupností zboží na skladě, což já ocenil.

• prostě funguje