• Přijde mi hloupé mi tento dotazník poslat dříve, než mi doručíte zboží.

• I přes 5 pracovních dnů, které od 24. 12- 2019 (den objednávky) uplynulo (nepočítám sváteční dny a víkendy). nemám ani zboží, ani žádnou zprávu, že by zboží bylo např. předáno přepravci.

Rozlišuji obchod a samotné vydavatelství, kde naopak, mám jen ty nejlepší zkušenosti jak s komunikací, tak s kvalitou odvedené práce. Práce obchodu i dle zkušeností ještě dalšího zákazníka zaostává v termínech dodání a komunikaci. Jinak zásilky po dodání jsou v naprostém pořádku.

Objednávka zatím nebyla doručena, ani se mi nikdo neozval.

• Gls kurýr nedorucil opakovaně na adresu mou objednavku

• Nebylo mi doručeno moje zboží

Ani po třech týdnech od objednání mi zboží nebylo doručeno (podle obchodu bylo skladem). Obchod ani nereaguje na emaily. Zboží jsem zaplatil předem a přišel jsem tedy o peníze a zboží jsem nedostal.

Nedostala jsem dosud žádnou informaci k objednávce. Stále čekám.

• možnosť doručenia cez zásielkovňu

V prvom rade sa nedalo platiť kartu cez internet, napriek tomu, že to bola ponúkaná možnosť obchodu, platba sa nedala uskutočniť.
    Taktiež nepasuje cena, pretože mala byť 9,61eur, ale v zásielkovni požadovali 10 eur. Nejde o veľkú sumu, ale o princíp, pretože faktúra je vystavená na sumu 9,61. Takéto jednanie pôsobí neseriózne.

Zatiaľ sa ani neozvali.

Nekomunikuje

• žádná
    • dlouhá doba dodání na odběrné místo (Cejl -> Nám. Svobody) víc než týden, katastrofa

• po 10 dnech, od vytvoření objednavky od eshopu knihovnicka.cz stale zadna odezva.

po 10 dnech, od vytvoření objednavky od eshopu knihovnicka.cz stale zadna odezva. Proto velmi nedoporucuji tento eshop.

• Produkt jsem objednala 13.3.2018, v ten den jsem i zaslala platbu. Od té doby nemám ani objednávku, ani informace, že by měly nastat nějaké komplikace při jejím vyřízení.

Objednáno - nedodáno.

• Po potvrzení objednávky zboží nedorazilo a ani z obchodu se nikdo neozval

Zboží nedorazilo a nikdo z obchodu se neozval...

Za tovar som platil dvakrát, pri objednaní formou online platby a ešte aj kuriérovi. Následne som dvojitú platbu reklamoval, ale ani po 2 týždňoch som nedostal jednu z platieb naspät.

Reakce obchodu Knihovnicka.cz

Dobrý den, omlouváme se za chybu, ale jak vám bylo sděleno v emailu, museli jsme bohužel počkat na vyučtování od přepravní služby, které dostáváme zpravidla další měsíc. Tento týden bylo vrácení peněz vyřízeno.