Je to již 9 dní a stále čekám na zpracování objednávky.

• Cena přímo v kamenném obchodě je téměř o polovinu nižší než cena v e-shopu, zákazník, který do kamenného obchodu dorazí a najde ho v polích u Thomayerovy nemocnice, musí ale stejně zaplatit internetovou cenu, protože si zboží objednal přes internet.

Neobjednávejte si zboží přes internet a počkejte si, jaká cenovka bude na zboží, až Vám ho na místě najdou ve skladu.

Reakce obchodu eshop-kreiner.cz

Společnost Kreiner je především velkoobchod, který dodává zboží dalším obchodním firmám, instalatérům,
    topenářům a td. Ceny, nastavené v našem eshopu, se často liší od cen, které nabízíme těmto obchodním partnerům.
    Rozdíl ceny v našem velkoobchodu a v ceně, kterou zákazník zaplatil, je 15%, ne 50%. Pokud jde o o umístění
    našeho velkoobchodu, je tam, kde vyhovuje našim partnerům. Pokud kterýkoli zákazních eshopu chce, bez nejmenších
    problémů mu zboží pošleme až k němu domů.

Objednala jsem 4 polozky a cekala na potvrzeni objednavky. Telefonicky se mi obchod ozval, ze se stala chyba a ceny se zobrazovali bez DPH (u kazdeho produktu bylo vyslovne napsano CENA VCETNE DPH) a proto mi celou objednavku navysili. Ocekavala bych treba kompenzaci v podobe postovneho zdarma apod. Ale ani to se stalo a navic, ceny po navyseni ze strany obchodu byly vyssi nez u konkurence. Objednala jsem jinde. Co ale musim zduraznit, komunikace byla promptni.

Reakce obchodu eshop-kreiner.cz

Bohužel došlo k selhání systému e-shopu. Zákaznici jsme jako kompenzaci nabídli slevu na další nákup.

• Komunikace a dodržení termínu dodání

• i přes potvrzenou objednávku zboží (barvu),kterou jsem si vybrala, mi dorazilo zboží jiné barvy i když na obalu bylo jasně napsáno barevné označení

nevím, do budoucna v obchodě nákup neplánuji, doprava rychlá, bohužel jsem dostala jiné zboží než jsem objednala, obchod se mnou o tomto sice komunikoval, nabídl i výměnu,ale spíše se vymlouval, zboží jsem si nakonec nechala jelikož barva, která přišla byla v mém případě použitelná a nechtěla jsem zboží vracet a pak zase čekat

• dobré ceny
    • zmatený prodavači a obchodníci

již nikdy více

• Přehledný e-shop včetně fotek produktů.
    • Když je uvedeno, že je zboží skladem, mělo by být dodáno do druhého dne a nikoliv až 3 den po objednání a po urgenci ze strany zákazníka. Ostatně dodání do druhého dne bylo avizováno přímo pracovníkem obchodu v zaslaném potvrzení objednávky.

Trochu dražší než konkurence, distribuce zboží na prodejnu vázla. Příjemný a ochotný personál v pobočce Klimentská.