• Špatné obchodní chování k zákazníkovi

Objednal jsem zde produkt a obchod mi odepsal, že zde produkt byl dán omylem, neobtěžovali se ani jako zákazníkovi, nabídnout jinou alternativu, nebo poradit jaké podobné zboží. Místo toho jen strohý email.

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, objednal jste si použité a navíc opravené zboží, u kterého byla záruka pouze 6 měsíců, což dle zákona o ochraně spotřebitele s takto nízkou záruční dobou nesmíme prodávat. Proto Vám byl zaslán mail s vysvětlením, že produkt byl na našem e-shopu zobrazen omylem. Vzhledem k výše uvedenému a k ceně použitého a opraveného produktu nelze ani nabídnout jakoukoli náhradu. Děkujeme za Vaši recenzi. Kometa Plzeň

• zadne
    • Prisly mi 3d bryle bez nozicky a nefunguji nebudu to resit pres republiku proste fuck you

Hruza

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, pokud je pravda co tvrdíte, máte plné právo na reklamaci. Naše firma si velmi zakládá na řešení těchto problému a proto máte možnost na našich stránkách založit ON-LINE reklamaci a my k Vám pošleme přepravce PPL a zdarma od Vás odvezeme reklamované zboží. Reklamaci můžete založit zde: http://www.kometa-plzen.cz/reklamace
    Každá takováto situace je nepříjemná a proto se snažíme, aby reklamování jako takové nestálo naše zákazníky ani korunu.
    Vaše recenze je však velmi zajímavá, protože náš obchod žádné 3D brýle neprodává - že by pokus jak odradit naše zákazníky ???

Přejeme naší konkurenci pěkný den. Kometa Plzeň

• nepřehlednost webových stránek a cen (základ + autorský poplatek + DPH + poplatek za vyzvednutí)

Levný obchod

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, každé paměťové zařízení - ve Vašem případě ADATA Micro SD 16GB SDHC class 6 - je zatíženo dle zákona autorským poplatkem. I když s tímto polatkem vnitřně také nesouhlasíme, je daný zákonem a musí se proto odvádět a navíc by měl být uváděn i u každého zboží dle zákona o ochraně spotřebitele. Proto je u každého takového zboží uváděna cena bez DPH, cena autorkého poplatku a na konci je vždy cena celkem, která je konečná. Poplatek za vyzvednutí ve výši 36,- Kč ani z jedné třetiny nepokryje náklady na přesun zboží z centrálního skladu, na pracovníka, který se Vám věnuje a na případné předvedení výrobku. Pokud si toto zboží koupíte v kamenné prodejně, zaplatíte za něj mnohem více, než je 36,- Kč. Děkujeme za Váš nákup. Kometa Plzeň

• levné
    • Dorazila faktura se zbožím s datem splatnsti 5 dní sarým w tím že pokud neuhradím peníze do data splatnosti tak bude penále že je to ve smlouve atd...
    • přitom to bylo technicky nemožné něco zaplatit když jsem to dostal na dobírku a peníze jsem dal řidiči.

Trochu mají zmatky v papírech

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, jedná se o standardní upozornění, které je naprosto běžné. Samozřejmě platí v případě, že je zasílána faktura ne na dobírku, ale na určitou splatnost, kterou využívají obchodníci. Pokud jste sám vybral při objednání zboží na dobírku, je z toho patrné a logické, že se Vás toto upozornění netýká. I z toho logicky vyplývá, že je technicky nemožné platit jinak než, že dáte peníze přepravci. :) Kometa Plzeň.

• cenová nabídka
    • dlouhé dodací doby

nevím

• cena zboží
    • žádná komunikace ohledně slíbeného termínu, který nebyl dodržen. Ale dotazník jak jsem spokojený s obchodem, chtějí vyplnit!!!

průměr.....

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, objednal jste si zboží, které není a ani nebylo skladem. V současné době není v celé ČR, protože ho výrobce nemá vyrobený. V pravém sloupci našeho e-shopu je upozornění o dostupnosti zboží a možnosti zaslání dotazu přímo ze stránek, kde se produkt nachází. Žádný dotaz však z Vaší strany nepřišel. Na všechny dotazy, pokud je obdržíme, odpovídáme obratem.Znění upozornění k dostupnosti: Dostupnost - Je obvyklá dostupnost, mohou se však vyskytovat případy, kdy se tato dostupnost liší. Využijte "Dotaz k produktu" na konci stránky produktu. V žádném případě však neslibujeme, jak píšete, žádný termín u zboží, které není skladem. Zboží, které je skladem odesíláme ten samý den po přijetí objednávky. Dotazník Vám zasílá Heureka, kde jste zboží vybral a je zasíláno naším jménem. Děkujeme za Vaši trpělivost. Kometa Plzeň

• Vůbec nekomunikuje.

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, objednal jste si produkt: A-DATA PD9 Flash 16GB, USB 2.0, Blue, bulk. V době objednání měl produkt status „DOPRODEJ“ a skladem již nebyl, protože jsme ho doprodali. Snažili jsme se produkt sehnat jinde, ale nepodařilo se nám to. Žádný dotaz z Vaší strany nepřišel, u produktu byl jednoznačně doprodej a nebyl již skladem. Domníváme se, že veškeré informace jste měl při objednání k dispozici a proto nebyl důvod k jakékoli komunikaci.
    Vaše objednávka byla z tohoto důvodu zrušena.
    Kometa Plzeň

• Zboží je odesláno z jiné adresy než je obchod. V mém případě byla i (zřejmě omylem dopravce) navýšena cena o 20 Kč. Pokud nesouhlasí ani cena ani odesílací adresa není možné poznat, že jde o objednané zboží. Hrozí riziko, že objednavatel zaplatí dobírku za podvodný balík. Přes moji žádost o zaslání zprávy před odesláním balíku, jsem žádnou nedostal. Balík tedy přišel neočekávaně, z jiné adresy a za jinou cenu.

Dobrý den.

Zákazník: Zboží je odesláno z jiné adresy, než je obchod.

- od vzniku obchodu je ve všeobecných obchodních podmínkách jednoznačně napsáno pod bodem „prodávající“
    Prodávajícím je Nováková Viera, IČ 73721956, se sídlem Pernarec 35, 330 36 Plzeň sever, registrována u Městského úřadu Nýřany, pod číslem jednacím 2/OŽU/4817/05. Jako obchodní název prodávajícího je užit název Nováková Viera – Kometa Plzeň, Kometa Plzeň, nebo Kometa Plzeň – servisní středisko.

Zákazník: V mém případě byla i (zřejmě omylem dopravce) navýšena cena o 20 Kč. Hrozí riziko, že objednavatel zaplatí dobírku za podvodný balík.
    - Objednávka ze strany zákazníka (Nová objednávka 112200642) byla vytvořena 1.11.2011 22:25
    - Celková cena objednávky byla s DPH: 1 203.52 Kč je k dispozici.
    - FAKTURA číslo 110500268 (Celková hodnota faktury v Kč: 1 204.00) je k dispozici.
    - Detail zásilky s dobírečnou částku ve výši 1 204 Kč je taktéž k dispozici
    - Přepravce nemůže účtovat větší částku než je uvedeno velkými písmeny na štítku balíku "Dobírka 1/1 CENA: 1 204 Kč

Zákazník: Pokud nesouhlasí ani cena ani odesílací adresa není možné poznat, že jde o objednané zboží.
    - Cena naprosto souhlasí a částka v této výši byla převedena na náš účet
    - Odesílací adresa souhlasí – viz všeobecné obchodní podmínky uveřejněné na : http://eshop.kometa-plzen.cz/
    - Na štítku balíku, který je odeslán, je jednoznačně identifikovaná zásilka „Vaše obj.: 112200642
    - Objednavatel tak jednoznačně musí vědět, že nejde o podvodný balík. Navíc v tomto případě balík převzal a zaplatil.

Zákazník: Přes moji žádost o zaslání zprávy před odesláním balíku, jsem žádnou nedostal. Balík tedy přišel neočekávaně, z jiné adresy a za jinou cenu.
    - Žádosti o zasílání informací o zaslání balíku píšou zákazníci do poznámky k objednávce, aby bylo prokazatelné, že tuto žádost zaslali. V objednávce, kterou nelze ovlivnit, protože je automaticky odesílaná není tato žádost vůbec uvedena. Poznámka je prázdná bez jakéhokoli požadavku.
    - Z adresy zákazníka vůbec žádný požadavek nepřišel.

Závěr:
    Domníváme se, že jinak než konkrétními údaji, doloženou korespondencí a dalšími doklady lze bojovat i proti takovýmto lživým recenzím. Kometa Plzeň

děs

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, objednal jste si baterii do Notebooku u které byla dostupnost do 2 týdnů. Tato dostupnost je pouze orientační, přibližná. V pravém sloupci je vysvětlení k dostupnosti následovné: "Dostupnost:
    Je obvyklá dostupnost, mohou se však vyskytovat případy, kdy se tato dostupnost liší. Využijte dotaz k produktu na konci stránky." Není naším zájmem jakkoli zdržovat vlastní nakupování, ale pokud výrobce nedokáže včas dodat objednané zboží, nelze toto nijak ovlivnit. Velmi nás tato situace mrzí a můžeme se tímto maximálně omluvit. Děkujeme za Vaši recenzi. Kometa Plzeň.

Na zboží čekám téměř měsíc a dosud se mi nikdo ani neozval

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, objednala jste si zboží, které nebylo a dosud není skladem a u kterého byl a nadále je status "na dotaz". To znamená, že pokud chcete vědět více o dostupnosti objednaného zboží, stačí vznést dotaz, nebo vyplnit formulář u daného produktu. Rádi Vám odpovíme, kdy bude zboží skladem. Veškeré informace o dostupnosti či nedostupnosti jsou u každého zboží zobrazeny. Kometa Plzeň

Do dnešního dne jsem nebyl kontaktován ani informován v jakém statusu se nachází objednané zboží. Byla vytvořena objednávka a tím vše skončilo, bez reakce prodejce

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobry den, 3x Vám byla zaslána SMS k vyzvednutí zboží, nereagoval jste. Navíc Vám 2x bylo voláno, nebral jste telefon. Vaše zboží je připraveno od 25.7.2011 k vyzvednutí. Kometa Plzeň

• komunikace
    • dodaci lhuta

Objednana 32GB MicroSD karta, 2 tydny nic nedorazilo, obchod si dosud nedal ani tu praci informovat ze zbozi neni na skladu a ze musim cekat. Jedina informace u objednavky je status "pozastaveno", co znamena ze zbozi neni na sklade. Dodani buhvi kdy.
    Karta za 526 Kc, dodani za 186 Kc. Tragedie...
    Nedoporucuji, mozna kdyz mate cas cekat na zbozi mesic-dva.

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den pane Malovec. 11.7.2011 jste si objednal zboží, u kterého je status "Na dotaz" U každého zboží vidíte, jestli je skladem, nebo tam vidíte datum předpokládaného naskladnění, nebo tam je jak už jsem zmínil status "Na dotaz" Předpokládáme, že tento výraz je natolik jasný, že ho není třeba komentovat. Kdyby jste si objednal zboží, které je skladem, bylo by u Vás do druhého dne. Pokud chcete zjisti kdy zboží bude, stačí napsat mail a rádi Vám odpovíme. Dobírka se skládá z přepravy a dobírečného včetně služby, kdy přepravní společnost telefonicky informuje zákazníka před doručením a umožňuje večerní doručení do 22.00 hodin. Tyto všechny služby musíme platit přepravci, jako jiné konkurenční obchody, které je mají. Mohl jste využít platby převodem - zálohově, kdy cena je samozřejmě nižší o dobírečné. Česká pošta takové služby neposkytuje a zákazníci vyžadují zejména večerní doručování. A co říci závěrem? Je velmi jednoduché objednat si zboží, které není skladem a pak se rozčilovat, nebo že by to byl záměr? Děkujeme za Vaši recenzi. Kometa Plzeň

• Dobrá komunikace s technikem. I o víkendu mi odpovídal na parametry zboží. Dále má velmi dobré ceny.
    • Mají velmi přísně nastavený antispamový filtr na oficiální e-mailovou adresu. Když se pak dá jen odpovědět na jejich zprávu, odpověď se velmi často vrací jako nedoručitelná. Nedodržují v odpovědích kódování znaků, takže čitelnost textů je katastrofální.

Obchod s velmi dobrými cenami. Technický personál je na vysoké odborné úrovni. Bohužel z důvodu zemětřesení v Japonsku docházelo k opakovanému oddalování naskladnění zboží od jejich subdodavatelů.Proto jsem objednávku nakonec zrušil. Přestože je oficiální e-mailová adresa funkční, ve velkém procentu případů se vrací e-maily jako nedoručitelné a je nutné je přepisovat a odesílat znovu, aby prošly antispamovým filtrem (v mém případě cca 80% e-mailů bylo nedoručitelných a musel jsem je odesílat znovu).

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den pane Procházka. Kdybychom mohli ovlivnit dodávky zboží do Evropy, tak to velmi rádi uděláme. Snažíme se všem vyhovět a věřte, že to není jednoduché, ale děláme to rádi a úspěšně. Co se týká antispamového filtru, tak máte pravdu, je opravdu velmi přísně nastaven. Je to hlavně z důvodu nevyžádaných zpráv. Co se týká naší komunikace napsal jste 5 emailových zpráv, ani v jedné jste nezmínil, že se Vám pošta vrací. Na všechny zprávy jsme Vám ihned odpověděli. Navíc jsme Vám 3x volali. Stačilo se jen zmínit a okamžitě bychom zařadili Vaší emailovou adresu do vyjímek. Teď k Vaší objednávce. Ta je z 29.6.2011 a je stále aktivní. chcete-li jí zrušit rádi Vám vyhovíme. Jistě jste se sám přesvědčil, že Vámi objednaný HP EliteBook není nikde skladem. Děkujeme za Váš názor. Kometa Plzeň

• nizke ceny
    • dlouhe dodaci lhuty
    • temer zadna komunikace

Reakce obchodu Eshop Kometa Plzeň

Dobrý den, pokud je zboží skladem, je vždy dodáno do druhého pracovního dne. Pokud zboží není skladem a je u něj dokonce poznámka "Dostupnost na dotaz" je zde předpoklad delší čekací doby. Co se týká komunikace, tak vždy na všechny dotazy odpovídáme. Kometa Plzeň