• Zboží které deklarují že mají skladem ve skutečnosti nemají a nejsou schopni dodat.

Nabízí zboží skladem, které skladem není a ještě o tom informují s několikadenní prodlevou. Nedoporučuji.

• - objednáno k narozeninám v předstihu, dosud nedorazilo, ač bylo i po týdnu skladem.... uvažuji o zrušení objednávky
    • - přidána platba: autorský poplatek za 48,- čili s daní 58,- ???? Nepamatuji si, že by bylo ve smluvních podmínkách

Objednávku jsem zakládala 14.02.2018 a dnes je 01.03. 2018, zboží mi zatím nedorazilo, personál se ani neobtěžuje napsat či jinak dát vědět, že zboží zřejmě není.

• zboží skladem do 48h po týdnu urgencí mě bylo sděleno že se zboží rozbilo při přepravě a že již nebude dodáno ze strany dodavatele

Super shop rychly precizni mohu jen doporucit

• Vše OK

Objednané zboží za slušnou cenu dorazilo v pořádku a včas.

Dne 29.6. jsem objednal zboží s osobním odběrem na prodejně v Plzni. Přišel mi potvrzovací email s vytvořenou objednávkou. Měl jsem být kontaktován, až bude zboží připraveno k odběru.
    Je 12.7., nikdo mě nekontaktoval, u objednávky je pořád jen napsáno "ověřuje se", na email nikdo nereaguje... Rozhodně nemůžu tento obchod doporučit.

• Dobré ceny

• dobré ceny
    • velmi dobrá komunikace

Naprostá spokojenost. Doporučuji.

• Nízké ceny, široký sortiment.

• Prijateľná cena výrobku.
    • Krátky termín dodania výrobku.
    • Perfektná komunikácia so zákazníkom.
    • Možnosť sledovať stav objednávky.

V tomto obchode som nakupoval po prvý krát a rád využijem týchto služieb i nabudúce. Skúsenosti s reklamáciou nemám, takže toto posúdit nemožem.

• ptacka lapaji,dobre mu zpivaji!
    • vse v pohode,do te doby,nez se vyskytne problem s koupenym vyrobkem.Totalni nechut resit se zakaznikem reklamace,vymlouvani se,dvakrat na reklamaci se stejnym problemem,reklamace zamitnuta,pokazde s jinym vyrozumenim,coz je nepochopitelne,kecy,kecy,plky.Nezbyva nic jineho,nez resit problem pres COI,posouzeni nezavisleho experta,nebat se toho jit resit problem.jinak to proste s takovymi prodejci nejde!!!!!!

Kdyz platite vse OK.Kdyz reklamujete vadny vyrobek vse problem.

Zboží bylo expedováno ihned po naskladnění,

jsem velmi spokojena.

• rychlost, kvalita
    • nevim

doporucuji

• Dobrá cena
    • Dlouhá doba dodání.

Pokud není zboží skladem připravte se na delší dobu dodání.

dobrý výběr, zajišťují i servis

• vstřícný přístup

• vše v pohodě