• Snad spousta map, ale nevím jestli je v reálu mají, žádné mi nedorazily.

Totálně chaotický web, při objednávce jste informováni, že máte při nákupu nad 255,- Kč dopravu zdarma. Nic méně při dobírce zaplatíte plnou cenu. Na víc po výběru platby za na dobírku, mi po pár dnech došla výzva ať pošlu peníze předem na ůčet. Po opakovaném požadavku na to, že zboží chci opravdu na dobírku, jsem žádné zboží neobržel

Mapy klub ceskych turistu, pouzivam jiz roky a tak jsem poprve vyuzil moznost nakupu pres e-shop.
    Pokud nezmenite dotavatele zasilky, tak priste si radeji zajdu kupit mapu do nektereho kamenneho obchodu

• Prehlednost, rozsak sortimentu
    • Pro objednavky ze zahranici je kct e-shop nepouzitelny, protoze neakceptujete placeni kreditni kartou, nybrz pouze bankkovnim prevodem. To ma za dusledek, ze bankovni poplatky pri placeni ze Svycarska mnohokrat prevysuji cenu objednaneho zbozi. Z tohoto duvodu jsem svoji objadnavku nezaplatil.

Pokud kct neakceptuje placeni kreditni kartou, je obchod pro zahranicni zakazniky nepouzitelny.

Reakce obchodu Klub českých turistů

Dobrý den Pavle,
    mrzí nás, že jste nebyl s naším obchodem spokojen. V současné době na zavedení možnosti platby kartou pracujeme.