• Dobrá nabídka
    • Nedodržení způsobu platby na dobírku. Dopravce požadoval pladbu on-line
    • Obchod neví za jakých platebních podmínek je prováděna doprava

Obchod neví jaké podmíky platby požaduje přepravce. Dopravce GLS si změnil platbu z dobírky na on-line a to i přesto,že mi byl zaúčtován poplatek za dobírku.
    Z tohoto důvodu mi nebylo umožněno zásilku převzít

Reakce obchodu eshop-gude.cz

Dobrý den, zboží jste si objednal do Alza boxu ,kde dopravce GLS požaduje platbu onlin a nám je účtován poplatek za dobírku.

www.eshop-gude.cz

• u zboží lživě uvádějí, že je skladem, přestože skladem není

Reakce obchodu eshop-gude.cz

Dobrý den ,vysavač co jste objednával byl skladem v Německu (psáno na stránkách skladem do 14 dnů) Jelikož jste potřeboval do Vánoc podomluvě s vámi jsme objednávku stornovali .

www.eshop-gude.cz

Objednal jsem zboží před 6 dny a buhužel zaplatil předem. Zboží jsem zatím neobdržel, ale zato dotazník spokojenosti. To je neskutečná drzost! Neobejednávat a nic neplatit!!! AKANT Vít Pochman

Reakce obchodu eshop-gude.cz

Dobrý den , když jste zboží objednával bylo na cestě z Německa , na eshopu bylo napsáno skladem do 14 dnů . Zboží je již na cestě k vám do vašeho zvoleného alza boxu .

Petr Novotný

• Zboží zaplaceno 12.7. a do dnešního dne nic nepřišlo. Obchod nekomunikuje, telefon nezvedají. Rozhodně nedoporučuji.
    • Nekomunikují.

Obchod nedoporučuji, zboží si nechají zaplatit a nic nepošlou. Žádná komunikace.

Reakce obchodu eshop-gude.cz

Dobrý den, když jste zboží objednávala tak nebylo skladem ,čekáme na dodání od dodavatele . Byl vám zaslám info. mail .

Bez vaší reakce . Platbu tedy vracme zpět .

Omlouváme se za komplikace

• Slibotechny

Reakce obchodu eshop-gude.cz

Dobrý den , zásilku jsme zaslali dle domluvy v Pondělí , byla to paletová zasilka kde je přeprava garantovaná 2-3 prac dny na doručení , není to jako u balíků do 30kg s garancí do 24 hod

S Pozdravem

eshop-gude.cz

• nefunkční doprava, zboží dodnes nedorazilo.

Reakce obchodu eshop-gude.cz

Dobrý den , velice nás to mrzí ,že jste nespokojen , zboží jsme odeslali přepravce GLS sám jste zvolil Alza box dle přepravce byl box plný a proto vám zásilku uložil na výdejní místo .

Ještě jednou se za dopravce omlouváme