• dá se koupit běžně na trhu a levněji

Dobrý den pane Františku,

nejsme si úplně jisti, jestli píšete o našich produktech GUARANAPLUS, protože my jsme za těch 11 let co jsme na trhu nikdy na trhu neprodávali a ani to nemáme v plánu :-) .
    Co určitě víme, protože tam osobně jezdíme je, že naše produkty se dají koupit po celé ČR v síti prodejen se zdravou výživou.
    Takových míst je asi 200 a pokud si tam člověk osobně zajde a produkt si koupí, pak opravdu ušetří minimálně 100 kč, které si my účtujeme za dopravu a dobírku.
    Při objednávce nad 1500 kč je už doprava zdarma.

Přeji Vám hezký den.

Bronislav Hábl.

Chováte se jako "" šmejdi"".
    Vaše "akce" jsou dražší o 50 % jak normálně.

Už nikdy .

Vážený pane Jane,

mrzí nás, že i přes to, že jsme vás telefonicky kontaktovali a snažili se dozvědět více o Vaší nespokojenosti, nedospěli jsme ke stejnému názoru.
    Vy jste byl náš dlouholetý zákazník, který byl zvyklý na stejnou cenu. A my jsme si "dovolili" po 10 letech zvednout ceny o 5% .
    100 kapslí dříve stálo 279 korun , nyní je to 295 korun , Vy jste si objednal 2x 400 kapslí XL zvýhodněné balení . Kdyby jste si objednal 8x 100 kapslí ( 8x295 Kč ) zaplatil byste 2360 Kč , ale Vy jste si objednal 2x XL balení ( 2x400 kapslí ) a zaplatil jste za to 1998 kč + doprava zdarma+ malý dárek k tomu. Ušetřil jste na tom samém množství ( 800 kapslí ) celkem 362 korun. A přesto jste na nás naštvaný a dovolíte si nás nazývat "šmejdy".
    ( to je smutné :-( )
    Naštěstí jste opravdu jediný člověk za těch 10 let co jsme na trhu , co se k nám tak zachoval.
    Těch zbylých 99,9 % byli, jsou a ( my se budeme snažit ) i nadále budou spokojení :-) .
    I přesto Vám děkujeme za Váš názor a přejeme Vám hezký den.
    Bronislav Hábl- Jednatel GUARANAPLUS
    tel. 777 240 791

• Dostal jsem jiné balení než jsem si objednal

Místo 600g Kotvičníku + MACA prášek jste mi poslali 400g kapsle. Celkem zásadní rozdíl, za stejnou cenu. Než bych to reklamoval a bůhvíjak dlouho neměl nic, tak jsem se na to vykašlal.

Reakce obchodu GUARANAPLUS.CZ

Dobrý den, to nás mrzí, že došlo k záměně, za to se Vám omlouváme. Jen škoda, že jste nás nekontaktoval, protože bohužel i takové věci se stávají ( jsme jenom lidi ) a dají se velmi rychle vyřešit ke spokojenosti obou stran. My jsme pochybili, jen Vy jste nám nedal šanci tuto věc napravit. Byli bychom snad proti sobě , kdyby jsme neměli vůli to co nejdříve vyřešit... Pokud změníte názor a chtěl by jste dojít ke spokojenosti, pak nás prosím kontaktujte na 777 240 791 ,
    rádi to rychle vyřešíme. S pozdravem Bronislav Hábl.

Po naší reakci nás pan okamžitě kontaktoval a tentýž den byl problém vyřešen...
    S jeho osobním dovolením zveřejnujeme znění jeho emailu, který nám včera poslal. DEKUJEME.
    ..............................................................................................................................

na Vašem webu už nemohu své předchozí hodnocení upravit a doplnit. Činím tak tedy alespoň touto cestou. Velmi příjemně jste mne překvapili svým přístupem, kdy jste mi poslali zdarma ono 600g balení, které jsem si původně objednal (dnes dorazilo), aniž bych musel cokoliv vracet. To se opravdu jen tak nevidí, klobouk dolu. Hlasoval jsem pro Vás v anketě eShop roku a samozřejmě se mnou můžete počítat jako se zákazníkem.
    Mějte se moc fajn, mnoho úspěchů, a ještě jednou díky.

• Dobrý obchod,dobrá ponuka,kvalitné výrobky,dobrá komunikácia, inak som spokojný...

Reakce obchodu GUARANAPLUS.CZ

Dobrý den pane Chudý,nedoporučil jste náš obchod z důvodu,že neposíláme zásilky na Slovensko na dobírku. Děkujeme za Váš názor. Je pravda, že díky Vám jsme se zamysleli a našli řešení jak by to mohlo jít vyřešit. Nehledáme důvody proč to nejde, ale hledáme způsoby, jak by to mohlo jít. Nicméně, tento problém je již vyřešen a ANO, na dobírku už k Vám na Slovensko posíláme + při objednávce nad 60euro je doprava ZDARMA :-) .
    Doufáme, že Vás tato zpráva potěší a zůstanete i nadále naši spokojeným zákazníkem.

Bronislav Hábl - GUARANAPLUS

• Kvalitní zboží, dostatek doprovodných informací o samotném produktu, doporučení dalších vhodných produktů, rychlost dodávky
    • Vyšší cena produktu

Perfektní!

Reakce obchodu GUARANAPLUS.CZ

děkujeme za Váš názor, jsme rádi, že jste spokojen s našimi produkty. Píšete jako mínus vyšší cena produktu - ano, máte pravdu, nejsme nejlevnější, ani se o to nesnažíme abychom se bud podbízeli cenou a nebo, aby to bylo na úkor kvality surovin. Kvalita produktu a spokojenost jeho uživatele je u nás na prvním místě :-) . Od všech našich dodavatelů máme certifikáty kvality a téměř všechny kupujeme napřímo od pěstitele a se země jejího původu.
    Píšete, že je to perfektní ..... tak si jen říkáme, že to že obchod nedoporučujete je asi malé nedopatření a nebo je to opravdu tak ?

Děkuji za odpoved.

• Přehlednost nabídky
    • Rychlé vyřízení
    • Prodej nevhodného produktu
    • Guarana nemá prezentované vlastnosti
    • Užívání Guarany nemohu nikomu doporučit

Proti vlastnímu obchodu nemohu nic namítat
    Objednání Guarany v tomto obchodě nemohu vzhledem k účinkům (neúčinkům) přípravku nikomu doporučit

Vážený pane Jaromíre,
    děkujeme za Vaši i když ne zrovna příznivou reakci , za kterou jsme Vám vděčni :-) . Dnes po telefonátu s Vámi se určitě Váš názor na guaranu a vlastnosti guarany změní. K Vašemu zápornému názoru jste dospěl poté co jste si bral jen jednu tabletku guarany denně - to byla ta zásadní chyba a necítil jste žádné účinky. Vždycky doporučujeme 2-3 tabletky denně, aby to člověk měl šanci rozpoznat, snížit dávku můžete vždycky, ale bohužel po jedné tabletce za celý den Vám také nemůžu zaručit zminované účinky guarany. :-) . Vše jsme si telefonicky vysvětlili a já věřím, že pokud budete brát již zmiňované 2-3 tabletky guarany denně - pak účinek zcela jistě pocítíte a budete také patřit do našich 99% spokojených zákazníků.

• poštovné

Reakce obchodu GUARANAPLUS.CZ

Dobrý den pane Rudo, dovolte mi abych reagoval na Vaše hodnocení našeho obchodu. Uvedl jste jako zápor poštovné. Vy jste si objednal jedno balení guarany (50tbl) za cenu 175 korun,tak nemůžete přece očekávátat ,že nebudete platit žádné poštovné a balné. Osobně si myslím, že žádný internetový obchod Vám nebude hradit poštovné a balné v hodnotě 90 korun , když objednávka je jen za 175 korun. Proto u těchto menších objednávek upozorňujeme na to, že skoro v každém okresním městě máte možnost si zboží zakoupit osobně v kamenném obchodě. Ve Vašem městě je to prodejna Byliny a drogerie paní Pechové na ulici Máchova 15.
    Snažíme se našim zákazníkům poskytnout co největší výhody, aby byli spokojeni. Například kdokoliv se u nás zaregistruje , tak již při první objednávce 3 balení guarany NEPLATÍ POŠTOVNÉ A BALNÉ , navíc při své druhé objednávce 3 balení guarany dostane navíc 1 balení ZDARMA jako DÁREK . Ted navíc máme AKCI 3+1 zdarma guarana pro řidice. Věřím, že jsem tímto dostatečně vysvětlil Vaši stížnost na poštovné a uvedl vše na správnou míru. Děkuji Vám za Váš názor a přeji Vám hezký den.
    S pozdavem
    Bronislav Hábl - Guaranaplus.cz