Výborná komunikace i dostupnost potřebného zboží, rychlá dodávka

• Zboží které jsem objednala měli napsané skladem s doručením do 2 dnů. Bez jakéhokoliv vysvětlení mi poslali druhý den email, že mojí objednávku stornojí.

Obchod mi pri dvou pokusech o objednání 2x stornoval objednávku bez udání důvodu. Poprve mi ji stornoval po 1,5 hodine od objednání. Zbozi bylo dle eshopu stale skladem, objednala jsem jej podruhé. Pote mi byla objednávka stornovana o několik dnů pozdeji.

Zboží skladem, po 2h od objednání storno bez udání důvodu. Na dotaz žádná reakce. Hodnotím jako nesolidní eshop.

Lékárna mi objednávku stornovala předpokládám proto, protože neměla zboží skladem. Přišel mi jen strohý email o stornu.

• Nedodáné zboží
    • Nulová komunikace

Zboží nebylo doručeno. Do emailu mi přišla pouze tato informace : Vaše objednávka byla stornována. Nebyl uveden žádný důvod a pod. Když jsem se zpětně dotazoval na důvod storna, nebylo se mnou vůbec komunikováno. Lékárna mi nenabídla např. jiný podobný produkt. Zboží jsem si poté objednal u jiné lékárny, kde vše proběhlo v pořádku. Po této zkušenosti u Lékárny EUPHRASIA již nakupovat nebudu.

• Výhodná poloha lékárny
    • Delší doba oznámení k vyzvednutí

Skvělá komunikace. Rychlé nachystání zboží k vyzvednutí. Doporučuji.

• Rychlost vyřízení, ochota

Vše proběhlo naprosto v pořádku

Dobrý den, od zadání objednávky až po konečné doručení zboží vše šlapalo "jako drátkách". Nikomu a ničemu není co vytknout - jedním slovem SUPER ;-) Děkuji za profesionalitu a rychlost při doručení zboží. MK

• rychlost,přehlednost

• Nakupuji pravidelně, jsem velmi spokojená

Bez vysvětlení mi byla zrušena objednávka.

Zdlouhavý obchod. Uplynulo 12 dnů od mé objednvky a zboží stále nemám, i když je zaplaceno (podklady pro zaplacení jsem dostala až po 6 dnech). Nemám ani informaci ze strany obchodu, zdali bylo zboží již vyexpedováno.

• Poplatek za osobní odběr

• pohodový obchod, rychlé zaslání zboží
    • super cena

Poštovné rychle vyřešeno, spokojenost, nemám k obchodu výhrady

• rychlé vyřízení objednávky

• Obchod po potvrzení přijetí objednávky mi následně sdělil bez udání důvodu, že objednávku startoval. Na můj dotaz na důvod stornování objednávky neodpověděl.

všechno OK, nemám víc co bych dodala

• V obchodě vždy skvěle poradí

Doporučuji na 100%