Obchod po několika dnech stornoval moji objednávku bez jakéhokoliv vysvětlení.

Objednané zboží nepřišlo, obchod nereaguje na můj dotaz ohledně dodání.

Objednala jsem si zde gel proti srůstům k operaci. U zboží bylo skladem a doručení do 1-2 dnů. Z obchodu mi přišlo potvrzení objednávky a následně se nic nedělo. Po 6 dnech kdy už jsem gel nutně potřebovala jsem do lékárny volala a paní mi s klidem oznámila, že gel nemají a mít nebudou. Přesto, že gel měl být do 2 dnů doručen, tak bohužel ani po 6 dnech nikdo nezjistil, že tam mají objednávku, kterou doručit nemohou. Paní mi nejdřív tvrdila, že jejich dodavatel jim zboží nedoručil, pak se mi snažila ještě namluvit, že gel je na předpis, proto to nejde a že je to injekční preparát (není). Paní mi buďto schválně lhala nebo ani neví co prodávají, smutné u lékárnice. Nakonec mi začla radit, ať si dojedu někam do lékárny a že mi to všude do druhého dne objednají (najednou to není na předpis a proč to nešlo teda takto udělat u nich? To už jsem se nedozvedela) .

žádána zpráva ze strany eshopu

• Zboží které jsem objednala měli napsané skladem s doručením do 2 dnů. Bez jakéhokoliv vysvětlení mi poslali druhý den email, že mojí objednávku stornojí.

Obchod mi pri dvou pokusech o objednání 2x stornoval objednávku bez udání důvodu. Poprve mi ji stornoval po 1,5 hodine od objednání. Zbozi bylo dle eshopu stale skladem, objednala jsem jej podruhé. Pote mi byla objednávka stornovana o několik dnů pozdeji.

Zboží skladem, po 2h od objednání storno bez udání důvodu. Na dotaz žádná reakce. Hodnotím jako nesolidní eshop.

Lékárna mi objednávku stornovala předpokládám proto, protože neměla zboží skladem. Přišel mi jen strohý email o stornu.

• Nedodáné zboží
    • Nulová komunikace

Zboží nebylo doručeno. Do emailu mi přišla pouze tato informace : Vaše objednávka byla stornována. Nebyl uveden žádný důvod a pod. Když jsem se zpětně dotazoval na důvod storna, nebylo se mnou vůbec komunikováno. Lékárna mi nenabídla např. jiný podobný produkt. Zboží jsem si poté objednal u jiné lékárny, kde vše proběhlo v pořádku. Po této zkušenosti u Lékárny EUPHRASIA již nakupovat nebudu.

Bez vysvětlení mi byla zrušena objednávka.

Zdlouhavý obchod. Uplynulo 12 dnů od mé objednvky a zboží stále nemám, i když je zaplaceno (podklady pro zaplacení jsem dostala až po 6 dnech). Nemám ani informaci ze strany obchodu, zdali bylo zboží již vyexpedováno.

• Obchod po potvrzení přijetí objednávky mi následně sdělil bez udání důvodu, že objednávku startoval. Na můj dotaz na důvod stornování objednávky neodpověděl.