• Konkrétní zboží, které jsem objednal (soda na praní a jedlá soda) zde bylo v požadovaném množství levnější, než u většiny eshopů
    • Výběr různých základních surovin pro další použití
    • Zboží přišlo v silných papírových sáčcích uzavřených šitím. Uzavřených nedokonale, malé množství sody bylo vysypáno v přepravní krabici. Musel jsem sodu uskladnit v jiném balení, původní sáčky vyhodit. Kdyby byly hned použity opakovaně uzavíratelné umělohmotné sáčky, tak by výsledek byl mnohem ekologičtější.

Jak název napovídá, lze zde objednat různé suroviny určené pro výrobu ekologicky šetrnějších prostředků pro domácnost. Navíc za dobré ceny.

• Široký sortiment
    • Prijateľné ceny

Nakupujem tu opakovane. Zoženiem tu niektoré zložky, ktoré sa ťažko dajú zohnať na jednom mieste.

• velký výběr produktů pro výrobu mýdla, kosmetiky

Bezva obchod pro výrobu kosmetiky a dalších domácích výrobků

• Široký výběr
    • Profesionální přístup
    • Kvalitní zboží

Na e-shop jsem narazila úplnou náhodou před Vánoci, a dnes si vyrábím svoje vlastní sójové svíčky, krémy na ruce, nebo ten nejlepší balzám na rty, co jsem kdy zkusila! Široký výběr produktů, a velmi milá komunikace, nejen to mě naprosto přesvědčilo o tom, nakupovat už jen tady. Za mě velká spokojenost, a velmi ráda se zase příště nechám inspirovat návodem na webu, podle kterého si domácí výrobu nejen nastuduju, ale i nakoupím vše potřebné, v té nejlepší možné kvalitě. Za mě 10/10.

• Široký sortiment výrobkov
    • Možnosť výberu v Zásielkovni

• sortiment

• široký sortiment, skvělé ceny zboží, skvělé možnosti doručení, rychlost dodání

• Velký výběr

• široký sortiment
    • rozumné ceny
    • levná doprava

Jsem s obchodem dlouhodobě spokojena :)

• Super ceny
    • Široká nabídka výrobků
    • Rychlé vyřízení

• rychlé dodání, široký sortiment zboží a přehlednost výrobků

• Velky vyber opravdu kvalitnich produktu. Na webu k dispozici spousta receptu + moznost vyuziti nadprumerne zakaznicke pece! Tesim se na dalsi nakup, a uz jedine tady. Jsem rada, ze muzu konecne nekde ukotvit. ❤️❤️

• Mají spoustu zajímavých věcí na výběr. Super návody a blog, který využívám

• Obrovský výběr zboží
    • Přijatelné ceny

Nakupuji zde opakovaně, mohu jen doporučit

• sortiment
    • dodací lhůta

nemají slevy pro velkoobchod

• Velmi ochotný přístup
    • Velký výběr
    • Skvělá orientace
    • Nabízí spoustu návodů a receptů

• Perfektní sortiment pro výrobu domácí kosmetiky , dobré ceny a vstřícný přístup

• široký výběr
    • vysoká kvalita