• Za týden žádná odezva objednávka dosud nedoručena

Asi bych již nic neobědnal

Špatná komunikace,dlouhá dodací lhůta

• Objednávka nebyla ani po týdnu odeslána
    • Žádná zpráva z obchodu

Dobrý den, Mirku,

mrzí nás, že jste nebyl s našimi službami spokojen. Z kapacitních důvodů aktuálně probíhají expedice objednávek vždy ve středu (není-li se zákazníkem dohodnuto jinak), přičemž close time je nastaven na úterních 12.00 hod. Vaše objednávka ze středečního poledne tak spadla do expedice následujícího týdne. Informace o aktuální dodací lhůtě jsou uvedeny jak na stránce "Doprava a platba", tak v košíku při výběru dopravy. Vaši připomínku bereme v potaz, pokusíme se dané informace prezentovat zřetelněji a lépe.

Markéta

• Dlouho to trvá a ani se neozvou

Reakce obchodu Dřevotvar družstvo

vaše nespokojenost nás velice mrzí. Obratem vás budeme kontaktovat s informací o vaší zásilce.

Markéta

• objednávka dodnes není u mne a to jsem byl info že nejpozději 13 odejde, ale na šopu bylo že začínají 7.1. haha sranda odbchod

Reakce obchodu Dřevotvar družstvo

omlouváme se za prodlení. Objednávka by Vám měla být doručována během dneška.

Markéta

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• o žádných nevím

zboží jsem objednala před téměř 14 dny a zboží ještě nedorazilo, ač na svých stránkách prohlašují, že zboží odešlou do 3 dnů od úhrady na účet - proto s obchodem spokojená nejsem