• Na zboží už čekám 14 dní a pořád ho nemám

• Olej Ostropestřec mariánský mi přišel nakvašený o čemž jsem shop informovala.Nabídli mi výměnu, tu jsm vzhleden k vysoké ceně poštovného a balného nerealizovala.
    • Že je olej nakvašený bylo možné poznat pouhým pohleden na lahvičku.

• nešlo zaplatit kartou online

• dlouhá dodací lhůta, ze 3 kusů karitolu jedna pumpička poškozená

Do současné doby zbozi memam

Reakce obchodu Obchod Doktor.cz

Velice nás mrzí zdržení zásilky, ale je už na cestě k Vám. Doručení by mělo dnes nebo zítra v závislosti na České poště. Tým doktor.cz

• Poškozené špatně zabalene
  • Volali, ze zbozi, ktere meli mit na sklade, vubec nemaji.

• Dlouhá doba dodání

Nejsem spokojená s dlouhou dobou dodání zboží. Objednávala jsem ve středu a u léku bylo napsáno, že bude doručen hned druhý den , že bude předán dopravci ještě ten den, bohužel zboží nebylo předáno ani ve středu ani ve čtvrtek, ale až v pátek, takže jsem musela čekat ještě další dva dny (víkend). Následně byl doručen až v pondělí. Pro mě naprosto nevyhovující, beru to jako klamání zákazníka, kdyby nebylo u zboží napsáno, že bude doručeno následující pracovní den, neobjednala bych ho na tomto e-shopu.

• Na zboží čekám již 7 dní,nemám ani zboží ani peníze ani žádné vysvětlení
  • prozatím jsem zboží nedostala a je to už dost dlouho

• Přestože bylo zboží označeno jako na skladě, přišla mi zpráva, že je nedostupné.

• Dobrý sortiment
    • Chybí příbalová informace v českém jazyce
    • Složení výrobku neodpovídá receptu!!!

Reakce obchodu Obchod Doktor.cz

Dobrý den Marku,

vážíme si Vašeho názoru a velmi nás mrzí, že jste nebyl s nákupem v našem obchodě spokojen. Výrobek, který jste si objednal byl vyroben dle originální receptury Dr. Huldy Clark v USA. V každém případě Vám rádi vrátíme Vaše peníze - poskytujeme možnost vrácení zboží do 30 dní.

Děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že na nás nezanevřete a budeme se snažit, abyste byl příště s nákupem u nás spokojen!

Váš tým Doktor.cz