• Rychlá objednávka
    • Rychlé odeslání a doručení
    • Hlavice se zdají být neoriginální. Jsou z lesklého plastu přičemž originální jsou matné. I jejich zpracování a kvalita neodpovídá originálu. Jsou tvrdší než originál, hlavice je o něco užší než originál. Čistící štětiny nejsou rovně zastřiženy.

• Rychlé objednání
    • Dříve automaticky fungovala akce 1+1 na náhradní hlavice, nyní ne, bez žádného upozornění. Při tak vysoké ceně náhradních hlavic to potěšilo. Teď bohužel...

obchod nedokázal donutit dopravce doručit zboží, tak mohu těžko obchod doporučit

Reakce obchodu Dentalweb.cz

Dobrý den, bohužel v důsledku předvánočního přetížení nemohla Zásilkovna doručit na Vámi zvolené výdejní místo, a proto doručili na nejbližší možné jiné výdejní místo, o čemž Vás informovali.
    Bohužel těmto situacím nedokáže Zásilkovna zcela předcházet a my jako eshop to už vůbec nemůžeme ovlivnit.
    Objednávka se nám vrátila na sklad - vzhledem k tomu, že byla na dobírku a nebyla převzata/uhrazena, necháváme na Vás, zda si budete chtít objednat zboží znovu.
    s přátelským pozdravem
    tým Dentalweb

• Zboží dorazilo déle než obchod sliboval a ještě mi bylo přesměrováno do jiné zásilkovny, která byla pro mne dost daleko. Zásilka byla malá, jen v poštovní obálce, proto nechápu proč nebyla odeslána poštou, protože by se vešla do schránky a nemusela bych platit 100 Kč za zásilkovnu, která je nespolehlivá.

Reakce obchodu Dentalweb.cz

doručování Českou poštou jsme v minulosti nabízeli, ale protože to využívalo naprosté minimum zákazníků, tak nám Česká pošta smlouvu zrušila.
    Je pravda, že Zásilkovna v ojedinělých případech (hlavně v předvánoční sezóně) může při vytížení zvoleného výdejního místa doručit na jiné výdejní místo bez předchozího souhlasu příjemce zásilky. Bohužel tuto praxi nemůžeme jako e-shop ovlivnit.
    Každopádně za vzniklé nepříjemnosti se Vám omlouváme.
    s přátelským pozdravem,
    tým Dentalweb

v dotazniku mi k ano a ne chybi moznost nehodnotit. doporuci, abyste posilali dotazniky, az zakaznik prevezme zbozi. nemam-li zbozi, nemohu nic hodnotit.

Reakce obchodu Dentalweb.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, nicméně dotazník k hodnocení posílá Heureka.cz a my nejsme schopni načasování odeslání ovlivnit. Tady došlo k souhře okolností, kdy Vaše objednávka byla vyexpedována až po státním svátku a k jejímu převzetí tedy došlo těsně po přijetí dotazníku.
    Vzniklé komplikace nás mrzí, každopádně jinak doufáme, že jste s naším e-shopem byl spokojen.

s přátelským pozdravem,

Super rychlost dodání

Reakce obchodu Dentalweb.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání. Pokud bylo s objednávkou také něco v nepořádku, prosím dejte nám vědět a obratem zjednáme nápravu.
    s přátelským pozdravem