• ochota, komunikace, vstřícnost

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Děkujeme a přejeme krásné potápění s počítačem vždy na správném místě! Váš D team.

• Ochotný pan Král vše vysvětlí a pomůže vybrat správně. Tímto přístupem totálně maže nevýhody běžných e-shopů. Přidal jsem si jak v kamenném a vše, co mi přišlo mi naprosto luxusně sedělo. Tady hodnotím 11/10 !!!

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Díky, díky, díky a zbývá nám jen popřát ať to skvěle na dovolené funguje a užíjte si to. Krásné Vánoce!! Váš D team.

• Rýchle doručenie, priateľské jednanie. Objednaný tovar nebol skladom, telefonicky bola obratom dohodnutá náhrada. Pán na telefóne veľmi ochotný. Určite doporučujem.

Dobrý den Anno,
    děkujeme, že jste spokojeni a vše dorazilo ok. U výprodejů už někdy není některá barva,ale jsme rádi, že námi nabídnutá se líbí. Přejeme krásnou dovolenou a hodně zážitků na vodní hladině. Váš D team.