• ochota (4)
  • nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 2 týdny

Vsetko OK

Tak ať to slouží, děkujeme. Váš D team

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 3 týdny

Maximálna spokojnosť so všetkým. Odporúčam.

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Děkujeme a jsme rádi, že s veškerou potápěčskou technikou od nás jste spokojen. Díky za doporučení a rádi vás v budoucnu opět stejně obsloužíme. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 3 týdny

• Výborná komunikace a hlavně obrovské zkušenosti s potápěním a věcmi okolo potápění pana Krále.

Zboží jsem si objednal, během chvíle zazvonil telefon, že objednávka je zpracována. Druhý den jsem se zastavil v obchodě a křídlo jsme sestavili přímo na mou postavu. Prvotřídní servis.

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Ano, snažíme se k zákazníkům přistupovat zcela individuálně. Potápěčská výstroj se šije na míru, jedině tak je bezpečná a spolehlivá za všech podmínek které při potápění mohou nastat. Krásné ponory, díky. Váš D team.

• rýchlost
    • odbornost

top servis

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Díky, tak přejeme super ponory s dvojičkami a spousty krásných zážitků! Bude-li něco opět třeba, jsme tu pro vás. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 1 měsícem

Jako vždy naprostá spokojenost, radost nakupovat!

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Díky, ať vše slouží a přejeme krásné potápění. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 1 měsícem

• Ochota, vstřícnost personálu.

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Děkujeme a dětem přejeme mnoho vodních radovánek a zážitků s novým vybavením. Váš D team.

• spolehlivost
    • komunikace

za mě 100% spokojenost :)

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Dobrý den Evco, vidíme, že vše dorazilo rychle a v pořádku. Těší nás vaše spokojenost a přejeme obdarovanému mnoho užitku z techniky. Děkujeme za vaši recenzi. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 2 měsíci

• Přečtěte si recenzi.
    • Dodání za 28h od objednávky týden před vánoci - sem trochu užasl.

Koupi počítače předcházelo několik telefonátů a mailů, abych si jako začátečník ujasnil co vůbec po počítači pro začátek chci. Většinou to fungovalo takto: já píšu mail ve stylu koukám do návodu a tady vidím (třeba rozdíl v určení max. výstupové rychlosti) během chvíle mi zvoní telefon a já se dozvídám vše potřebné.
    Jak už jsem psal doručení týden před vánoci za 28h paráda. Co se mi ještě nikdy nestalo tak, že mi hned druhý den volali, že vidí zboží doručeno, tak jestli je vše Ok.
    Vždycky píšu, že kvalita obchodu se projevuje až při řešení reklamací, vracení zboží atd. to doufám, přenechám někomu jinému :-)

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Děkujeme Ondřeji, doufáme, že vybraný počítač bude dobře sloužit a bude často ve vodě:-) Krásné Vánoce a plno skvělých a bezpečných ponorů v nadcházející potápěčské sezoně 2019! Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 2 měsíci

• ochota, vstřícnost a rychlost
    • nic mě nenapadá

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Děkujeme a přejeme krásné Vánoce. Váš D team.

Výborná spolupráce

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Dobrý den Gabrielo, děkujeme za vaši recenzi a doufáme,že dáreček udělá velkou radost při potápění. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 3 měsíci

• značkové zboží za skvělé ceny, vždy mi skvěle poradili.

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Dobrý den, jsme rádi,že oblek se líbí a vše klaplo ok. Díky za příspěvek a přejeme krásné Vánoční svátky. Váš D team.

• Rychlost a profesionální přístup

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Díky, teď už vás pod vodou uvidí:-) Krásné ponory a pohodu pod vodou! Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 3 měsíci

Výborná komunikace, potřeboval jsem doručit zboží co nejdříve, kontaktovali mě telefonicky a doporučili jak způsob dopravy, tak poradili s vhodným výběrem zboží. I když jsem platil kartou, zboží bylo odesláno obratem (to, bohužel, není v českých e-shopech příliš zvykem).

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

A druhý den to bylo u Vás, aby si děti mohly hned užívat:-) Přejeme pěknou dovolenou a sposty skvělých zážitků se všemi produkty. Díky za příspěvek. Váš D team.

• Rádi a ochotně poradí.

Zboží mi telefonické domluvě a poradě s výběrem připravili, osobně jsem si je převzal, odzkoušel a dostal obsáhlou instruktáž.

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Jsme rádi,že vám naše služby vyhovují a veškeré zboží si krásně užívejte. kdykoliv se na nás můžete opět obrátit. Děkujeme. Váš D team.

skvělá komunikace, rychlost

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Děkujeme, ať tedy nikdy nebloudí a má skvělé ponory. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 3 měsíci

• Před odeslání zásilky obchod konzultuje objednané zboží a doporučí Vám to nejlepší

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Děkujeme za Vaši recenzi. A přejeme Vám, aby doporučené produkty z našeho eshopu dlouho a dobře sloužily svému účelu. prima potápění. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 5 měsíci

• super diky

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Není zač, hlavně, že to rychle dorazilo k Vám a zase to funguje:-) Pěkné potápění. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 4 měsíci

Spokojnosť.

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Dobrý dem, těší nás,že jste s našimi službami a produkty spokojeni. S přáním příjemného a klidného víkendu. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 4 měsíci

Skvělá komunikace, perfektní profesionální přístup

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojen. Krásné ponory a zážitky s Vašim novým počítačem. Váš D team.

• nakoupil v obchodě D.E.A.W.S. Centrum s.r.o. před 5 měsíci

• Neuvěřitelně vstřícný přístup
    • Profesionální znalosti
    • Rychlá dodávka

Pokaždé dobře poradí a zatím vždy jsem spokojen s tím, co jsem koupil nebo mi bylo doporučeno. Klobouk dolů před neutuchající energií majitele. Díky

Reakce obchodu D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za vaší recenzi, jsme rádi,že jste s nám stále spokojen a vždy jsou produkty od nás vaším přínosem. Přejeme krásné potápění a dovolenou. Váš D team.