• nákup bez DPH
    • Rozmezí dodání bylo 28.4-3.5. Dnes je 5.5. a zboží nedorazilo. Pokoušel jsem se dovolat do obchodu ale nikdo to nebral.

Asi to nebude špatný eshop, ale u mojí objednávky moc nezabodovali.

• OBCHOD
    • DODACI LHUTA JE DESNA
    • došel email, že zboží bylo odesláno, po 4 dnech došel ten samý e mail znovu. Měl jsem divný pocit, že zboží nikdy nepříjde, musel jsem ho zaplatit předem. Mezistátní obchod, balík šel ze Slovenska, faktura v eurech, zakliknutí zboží s dph nebo bez něj je pro laika také nepochopitelné.

No obchod funguje, cena za zboží dobrá, ale špatná orientace ve fakturaci a dlouhá dodací doba. Obchod se tváří jako Český, ale zda je Slovenský nebo jaký je volaké čudné...

• Úplně bez komunikace.

Dne 5.4.2016 jsem poslala platbu za objednávku. Předpokládaný termín dodání: Čtvrtek, 28.4.2016 - Úterý, 3.5.2016. Dnes je 5.5.2016 a od té doby jsem nebyla nijak informována ani kontaktována. Telefonické spojení není nemožné na všech oddělení !!! Po minimálně desátém hovoru to zvedla pracovnice na oddělení zjištění stavu objednávky a nebyla schopná odpovědět, co je s mou zásilkou a přislíbila, že se v nejkratší době ozve a už je tomu pomalu týden. Docela mě to mrzí od obchodu nesoucí název "Váš spolehlivý internetový obchod".

• Není běžné aby zaplacené zboží ani po deseti dnech nedorazilo.

• - žádná komunikace
    • - platba předem

- cena neni rozhodující

• připraví Vás o peníze
    • Jsou to podvodníci!

Pozor jsou to povodníci obchodu se obloukem vyhněte nebo dopadnete jako já. Zboží jsem objednal 21.4.2016 a přes čtyři telefonické urgence jej dosud (4.5.2016) nemám!!

• Hruza!!!! Psal jsem lhutu, do ktere potrebuji dorucit (darek), nasledne volal a slibili zavolta nazpet > uz se neozvali!!! a v patek to bude 14 dni od objednavky. Chtel jsem stornovat a nikdo se mi neozval - neco podobneho jsem jeste nezazil:-(
    • Neprofesionalove!!!!

Zavrete to! Urcite kazi reputaci heureka.cz, kt. by je mela okamzite stahnout z nabidky.

• +cena
    • -dlouhá dodací lhůta
    • -komunikace
    • -zavádějící informace o objednávce
    • -doprava (zboží si předávají 2 dopravci a nevíte, kdo vám ho doveze)
    • -špatné "call centrum"

Nákup na az-europe patří zatím k mým nejhorším zážitkům při nakupování online. Eshop je slovenský a dopředu jsem tedy očekával mírně delší dodací lhůtu (do týdne). Ta se nakonec protáhla skoro na 14 dní, kdy:
    -po celou dobu na eshopu objednávka svítila jako vyřizuje se. Předpokládaná dodací doba byla ponechána v minulosti !
    - eshop se chlubí komunikací, ale není ho možné kontaktovat - na email ani zprávu přes kontaktní formulář nereagují.
    -po dovolání na call centrum nemají informace a slíbí zavolat zpátky za půl hodiny, což nedodrží. Druhý hovor po 2 hodinách slečna odmítá řešit, že když už jsem předtím mluvil s kolegou, on se mi ozve.
    - dopravu u dhl můžete sledovat pouze po SR a záznam končí "předáním zahraničnímu dopravci" tj. nevíte kdo a kdy vám zboží doveze
    - u balíku je upozornění, že reklamovat poškozené zboží můžete pouze okamžitě u dopravce (tj. dřív než si ho máte šanci prohlédnout a vyzkoušet)

Celý eshop nepůsobí jako podvod, ale spíš značně amatérsky:
    - Česko-slovenština na stránkách i v namluvené hlášce v telefonu -nekontaktovatelnost - na stránkách jsou emaily na různé ředitele a manažery, ale jasně zvýrazněný email, na který máte psát v případě reklamací nebo potíží se zásilkou chybí
    -když už se Vám uráčí ozvat zpět, volají z britského čísla ???
    Nedoporučuji, za těch pár korun ty nervy nestojí.

Reakce obchodu az-europe

Ďakujeme za nákup, termín dodania sme dodržali podľa podľa dohody je nám ľúto že ste na tovar dlhšie čakali ale nakupujete najlacnejšie na trhu a to chvíľu trvá ešte raz ďakujeme za nákup

Dodací lhůta nepřiměřeně dlouhá.
    Dodavatel zásilku nijak nepřebalil,
    originální obal byl polepen samolepkami s adresami a dodavatelskými znaky a ještě by křížem přelepen páskou se znaky dodavatele.
    Navíc byl originální obal natržen,takže celkevě byl originální obal nevratně poškozen.
    Nyní nemohu dál zboží prodat nebo darovat bez dalšího vysvětlování,v případě prodeje budu muset slevit,takže vaše výhodná cena přišla vniveč.

• levné ceny, doprava zdarma
    • nekomunikace se zákazníkem

určitě nedoporučuji zde nakupovat, je to loterie, jestli zboží dorazí. Mně přišel jiný produkt. Když jsem volal na zákaznickou linku, ozval se automat, že jsou všechny linky obsazené, ať zanechám vzkaz, že se mi ozvou. Vzkaz jsem zanechal, nikdo se neozval. Podle ostatních recenzí můžu být rád, že mi vůbec něco přišlo. Nakonec si produkt nechám a prodám ho v bazaru, nebudu riskovat, že mi nepřijdou peníze (tak jako mnohým ostatním nakupujícím).

• objednávka 19.4.2016, 2.5.2016 zboží ještě nedorazilo

hrůza

Reakce obchodu az-europe

Dobrý deň Váš tovar bol expedovaný je potrebné ho prevziať

• po stornu obchodu jsem byl ujištěn, že peníze vrací na účet a deset dní po zrušení nejsou vráceny, na e-mail několik dní nereagují

Reakce obchodu az-europe

Dobrý deň Vaša platba bola vrátená na druhý deň

• komunikace

objednal jsem ale přišlo něco jiného než bylo v popisu. Vracet nebudu jelikož mam obavu že bych již nic zpátky nedostal a přišel bych i o peníze jelikož na reklamacích nikdo nekomunikuje. Nedoporučuju

• Manuál v češtině nebo slovenětině se mě nepodařilo nikde stáhnout.

Vše bylo naprosto v pořádku vyjma chybějícího českého manuálu, nebo alespoň slovenského. Na reklamaci se zatím nikdo neozval.

• Nefungující výrobek

• Ziadne okrem zleho pristupu

zla komunikacia, ziaden update objednavky, nedochvilnost, stale nemam svoju objednavku

• Žádné, zboží je předražené a dodací lhůta dlouhá

Reakce obchodu az-europe

Ďakujeme za nákup. Zakúpený produkt je u nás najlacnejší na trhu a o termíne dodania ste boli vopred informovaný, ktorý sme aj v danom čase dodržali .

• scam - zbozi uvedene skladem (i 24h po zriseni objednavky) nemaji

V zadnem pripade neplatte predem (ma objednavka byla na dobirku), dle predchozich recenzi i moji zkusenosti hrozi, ze sve penize ani zbozi uz nikdy neuvidite.

Reakce obchodu az-europe

Ďakujeme za nákup a osobne problémy si treba riešiť niekde inde a nie sa ukájať na heureke

• NABÍZÍ SLUŽBU DODÁNÍ KURÝREM NA DOBÍRKU, ALE NAKONEC TUTO SLUŽBU NEUSKUTEČNÍ ,PÍŠE STÁLE DOKOLA ŽE ZBOŽÍ BUDE DODÁNO POZDĚJI, NAKONEC POŽADUJE PLATBU PŘEDEM.
    • JE TO NESOLIDNÍ OBCHOD.

Reakce obchodu az-europe

Vaša objednávka bola stornovaná z dôvodu vypredania zásob akciového tovaru za pochopenie ďakujeme

• Nevím,zboží nedorazilo
    • Doba trvání