Objednala jsem si samolepky, jeden kus chyběl a vyřízení reklamace bylo neuvěřitelně příjemné a rychlé. Vše proběhlo naprosto bez problémů. Potřebovala jsem vše vyřídit rychle, jelikož se jednalo o dárek - komunikace s obchodem byla blesková a chybějící zboží bylo zasláno obratem.

Dobrý den, paní Blanko,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi si vážíme Vašich milých slov. Doufáme, že samolepky udělají příjemci velkou radost.

Hezký den

Tým Cosy Home s.r.o.

• Velmi kvalitní zboží
    • Široký výběr

Moc děkuji za vaše služby. Vše bylo bez problémů.

Dobrý den, paní Kateřino,
    děkujeme za milou zpětnou vazbu. Budeme se na Vás těšit při dalším nákupu :) Hezký den

Tým Cosy Home s.r.o.

• zboží skladem
    • Velký výběr
    • Kvalita
    • Rychle doručení

• rychlé jednání
    • vstřícná obsluha showroomu
    • odbornice na svém místě

• Super komunikace s e-shopem
    • Kvalitní produkty

• rychlé jednání
    • možnost vyzvednutí přímo v Českých Budějovicích
    • Milý přístup
    • krásné a kvalitní produkty za příznivé ceny

Děkujeme za zpětnou vazbu! Budeme se na Vás těšit při dalším nákupu! Hezký den

• Velmi rychlé dodání. Produkt je velmi kvalitní. Po montáži je náš dům útulnější. Nákup na tomto e-shopu můžeme jen doporučit. Jsme velmi spokojeni. Lidé na showroomu jsou specialisté na svém místě.

Reakce obchodu Cosy Home

Děkujeme za milou zpětnou vazbu a za Váš nákup! Jsme rádi, že jste s námi spokojeni.
    Přejeme Vám krásné dny
    Simona, Cosy Home