• Přesto,že objednané zboží bylo zaplaceno, byla jsem vyzvána abych zaplatila. zboží nepřišlo. telefon nikdo nezvedá

Reakce obchodu Biolka

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ale pro nás je toto hodnocení bezdůvodné a neoprávněné. Objednávka byla přijata v pátek 22.5., téhož dne zasláno potvrzení o přijetí objednávky, ve středu 27.5. info z expedici o nachystání zásilky k odeslání, ve pátek 29.5. přijata platba, v pondělí 1.6. odeslání zásilky- oznámeno emailem včetně podacího čísla + sms České pošty, v úterý 2.6. zásilka doručena adresátovi, hodnocení uděleno ve stejný den.......?Pokud nezvedneme telefon jsme k dizpozici na emailu, sms, facebook a reagujeme neprodleně jak je to možné.

Tady už nakupovat nebudu...

Reakce obchodu Biolka

Děkujeme za Váš příspěvek ačkoliv nás velice mrzí Vaše nespokojenost s nákupem. Jsme si vědomi chyby, která nastala, ovšem z velké části ne naší vinou. Chybějící zboží nám nebylo dodáno výrobcem, ačkoliv nás o dodání ubezpečoval. Problematické je i opětovné objedání zboží z důvodu rozvozu zboží výrobcem pouze jedenkrát až dvakrát za měsíc. Toto je bohužel stinná stránka našeho rozsáhlého sortimentu, kdy u méně obvyklého zboží je problém s naskladněním.
    Ještě jednou se Vám velice omlouváme za vzniklou situaci.

• Nemá cenu se vyjadřovat
    • Hruza

šílenost fakt nedoporučuji

Reakce obchodu Biolka

Dobrý den, Rádi bychom věděli, v čem jste byl nespokojen. Podle našich záznamů, které můžeme doložit, jste si zboží v pořádku vyzvedl. Pokud byl s něčím problém, jsme tu, abychom ho řešili buďto telefonicky, nebo alespoň e-mailem. Zboží bylo připraveno v termínu, který byl uveden u zboží, čili 4-6 dnů. Tato doba byla též splněna.
    Od začátku jste byl také na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce informován o přijetí Vaší objednávky, připsání peněz na náš účet i o předání zboží k vyzvednutí na Uloženku.
    Nedokážeme si představit co více bychom měli udělat a v čem vlastně tkví Vaše nespokojenost.