perfektní služby,skvělá obsluha,není co vytknout

• odborníci, skvělý zákaznický servis, poradenství

velmi oceňuji velké zkušenosti s vlastními výrobky a díky tomu fantastické poradenství, ochotu pomoci, poradit, co je pro zákazníka opravdu nejvýhodnější a nejlepší řešení. pomoc s výběrem a doporučení

doručení 2 dny od objednávky

• Neskutečné. Prodávající víc jak hodinu vysvětloval co a jak a proč. Klobouk dolů. Člověk, kterého baví jeho práce. Děkuji
    • Zboží odesláno o den později, než jak řečeno.

Reakce obchodu Povrchové úpravy Plus, s.r.o

Děkujeme za hodnocení.
    Poznámka k termínu dodání:
    Zákazník zavolal v době pracovní špičky, tedy dopoledne, kdy finišuje příprava všech aktuálních objednávek pro přepravce. Velmi důkladně si nechal vysvětlit, co si má koupit a proč, jak s tím má pracovat a jak se o terasu do budoucna starat. Toto vysvětlujeme běžně, ale v odpoledních hodinách. Pak poslal v 10:38 hod. objednávku. Přestože jsme právě pracovali přípravě objednávek na jiných zákazníků, jeho zakázku jsme expresně připravili k expedici v 11:51 hod. (tónování olejů a promíchání chvíli trvá, také trvá řídké oleje a křehké zboží bezpečně zabalit). To už byl ale přepravce pryč, a proto muselo zboží být předáno do přepravy následující den. Přepravci nemají přesný termín, kdy u nás vyzvednou zásilky. Termín příjezdu přepravce je závislý na jeho aktuálním vytížení.

Vážení, pracujeme, jak nejrychleji to jde. Tónování a expedice nátěrových hmot vyžaduje pečlivost a čas, aby vám nedorazil domů balík střepů, prolitých olejem.
    Proto Vás zdvořile žádáme, abyste objednávky nátěrových hmot řešili s předstihem. Konzultujte nákupy nejlépe v odpoledních hodinách (14-18 hod). Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy. To dá dost času na přípravu zásilky do dalšího dne.
    Děkujeme za pochopení.
    Team BARVY PLUS

• rychlost dodávky, kvalita produktů

• Rychlost, hodně informací
  • Přišla mi úplně jiná špachtle než jsem objednával a co je na obrázku

Reakce obchodu Povrchové úpravy Plus, s.r.o

špachtle na sádrokarton s bitem, která je vyfocena na obrázku je velmi málo vyhledávanou položkou v našem obchodu. Vy jste objednal tuto špachtli a zaplatil jste ji předem přes platební bránu. Tím jste nám nedal možnost, abychom Vám sdělili, že už tuto špachtli nemáme skladem. Je to položka, kterou jsme prodali 5x za období 6-ti let.
    Proto jsme ji operativně nakoupili v obchodě, kde mají nářadí od firmy CIRET (KANA, Color Expert, STORCH). Bylo nám řečeno, že tato špachtle má již nový, vylepšený design. Šířka čepele i tloušťka materiálu je shodná. Rukojeť je ergonomicky upravena pro lepší držení (aby neklouzala v ruce), bit netrčí již nebezpečně z rukojeti, ale je odnímatelný a uložitelný do rukojeti.
    Považujeme to za vylepšení modelu, nikoli degradaci. Proto jsme špachtli rychle zabalili a odeslali, abyste nečekal.
    Je mi líto, že jste nespokojen.
    Samozřejmě můžete reklamovat dodávku a vrátit špachtli zpět (pokud je nepoužita, neponičena). My Vám obratem vrátíme peníze. Je škoda, že jste tuto nepříjemnost neřešil přímo s naším obchodem a namísto toho nám děláte mediální ostudu.
    Radim Bětík, jednatel společnosti.

• Jako vzdy rychle dodani, spokojenost

rychlost
    osobní přístup
    ochota poradit
    kvalitní nátěry

Vše proběhlo v pohodě. Za mně OK. Děkuji

Skvělý servis. Dá se zaplatit kartou. Dřív to nešlo.

ok

• Dobré ceny.
    • Spolehlivost.

Výborná komunikace.
    Doporučuji !

Koupil jsem to, co jsem potřeboval. Jednání bylo rychlé a korektní, cenu respektuji.

• Seriozní a rychlé jednání vše bez problémů.

• nabízejí prvotřídní olej české výroby na exteriérové dřevo který je k dispozici jen málokde
    • velmi rychlé doručení
    • nabízejí jak olej tak i potřebné ředidlo

vážení budoucí zákazníci, lidé, kteří Vám budou v budoucnu vyskladňovat Vaše bjednávky jsou profesionálové na svém místě, každou Vaši objednávku detailně posuzují z hlediska technologické opodstatěnosti a kompatibility skladby a užití, v vřípadě jakékoli dizharmonie Vám okamžitě zavolají a konzultují s Vámi Váš záměr ev. Vám poradí efektivnější skladbu materiálu pro Váš záměr. A pozor: to i v neděli... "-) Tohoto přístupu si vážně cením a doporučuji. s úctou Stanislav H.

vynikající konzultace, ochota poradit
    kvalitní produkty

• Osobní přístup
    • Kvalitní oleje
    • Pečlivě zabaleno

• Rychlost, skvělý osobní přístup pana majitele.

Pěkné a podrobné webovky. Prostě špička.