• potřebovala jsem vyleštit nerezový sporák a poškrábala jsem to s tou pastou

Reakce obchodu Eshop Alveus

Dobrý den, pasta Franke Twister je určena pouze na NEREZOVÉ DŘEZY. Je to napsané v krátkém popisu, dlouhém popisu a na pastě samotné.

Pokud jste měla nerezový sporák se strojně broušeným povrchem a vzala jste na něj leštící pastu na houbičce, tak chápeme, že to nedopadlo dobře. Věříme, že se povede škody napravit.

Pěkný den
    Daniel Hlaváček
    TRENDO s.r.o.

U zboží chyběla jedna drobná součástka, napsal jsem prodejci email, ale ani neodpověděl.

Reakce obchodu Eshop Alveus

Smutné, když takovou recenzi obdržíte od obchodního partnera a navíc díky jeho vlastní nepozornosti. Velké mínus a škraloup na rozbíhající se spolupráci. Pro ostatní platí stále opakované, komunikujte!!! Napište e-mail nebo zavolejte. TRENDO s.r.o. nestrká hlavu do písku. Problémy řešíme v co možná nejkratší době a hlavně vždy ke spokojenosti zákazníka. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Dodací lhůta byla deklarováno do pěti dnů, po dvou měsících zboží nedorazilo, objednávku jsem zrušil

Reakce obchodu Eshop Alveus

Za komplikace s termínem dodání se omlouváme. Vždy se snažíme nabídnout alternativu z našeho centrálního e-shopu www.trendo.cz. Bohužel se nabídka nesešla s poptávkou a obchod byl stornován. Takové věci se dějí. Za tým TRENDO, Pavel Heřman