• Přehlednost e-shopu

Reakce obchodu Eshop Alveus

Děkujeme paní Heleně za přehledné doporučení. Rychlost, cena, dobrý výběr, to jsou e-shopy společnosti Trendo s.r.o.

• Objednávka vyřízena obratem, zboží doručeno druhý den.

Rychlost.

Reakce obchodu Eshop Alveus

Děkujeme za pozitivní recenzi. Skladové položky u Vás skutečně mohou být již následující pracovní den. Stačí sledovat ZELENÉ položky a objednávku i platbu vyřešit do 12:00. TRENDO

• potřebovala jsem vyleštit nerezový sporák a poškrábala jsem to s tou pastou

Reakce obchodu Eshop Alveus

Dobrý den, pasta Franke Twister je určena pouze na NEREZOVÉ DŘEZY. Je to napsané v krátkém popisu, dlouhém popisu a na pastě samotné.

Pokud jste měla nerezový sporák se strojně broušeným povrchem a vzala jste na něj leštící pastu na houbičce, tak chápeme, že to nedopadlo dobře. Věříme, že se povede škody napravit.

Pěkný den
    Daniel Hlaváček
    TRENDO s.r.o.

• Obchod doporučuji, výborná komunikace.

Děkujeme za pochvalu :-) Za TRENDO, Pavel Heřman

• Skvělá komunikace a ochota poradit

Reakce obchodu Eshop Alveus

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost.

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• přímý autorizovaný prodejce

Rychlost objednání , ten samý den už měl přepravce a hned druhý den u nás, běžně recenze nepíšu ale tady musím, rychlost mě velmi překvapila,
    super

Reakce obchodu Eshop Alveus

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Pochvala nás velmi motivuje :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman.

• výborná komunikace a konzultace vybíraného zboží
    • dovoz ve stanovenou dobu
    • zboží přišlo v pořádku
    • webové stránky jsou přehledné a je možné filtrovat zboží dle zadaných parametrů
    • Nezjištěno.

Reakce obchodu Eshop Alveus

Díky Sasanko za plnou recenzi. Díky Vám i další potenciální zákazníci vidí, že obchodovat s námi se vyplatí :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

rychlé dodání + dárek

Děkujeme za kladné hodnocení. Za TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Alveus

Kvůli rychlosti dodávek si pochval užíváme téměř každý den. Děkujeme za každou. Když na dodání materiálu pospícháte, VŽDY filtrujte zelené zboží "POUZE SKLADEM". Zboží ve žluté dostupnosti Vás délkou dodání může zaskočit, proto se mu při nákupech na "LAST MINUTE" vyhýbejte. Za TRENDO, Pavel Heřman

• rychlost dodání
    • doručení s kontrolou zboží - tudíž chvála i pro dopravce, který by bez kontroly dodaného zboží neodjel.

Reakce obchodu Eshop Alveus

Nejlepší díky nejlepším :-). Děkujeme za pochvalu našich služeb i servisu, který poskytl náš přepravce. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

rychlost,spolehlivost...

Reakce obchodu Eshop Alveus

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za tým TRENDO, Pavel Heřman.

vše naprosto v pořádku

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Zboží bylo dodáno rychle, v perfektním stavu. Při převzetí se mnou řidič zkontroloval ještě jednou objednávku, otevřel balík, zkontroloval barvu, stav. Po celou dobu od objednání do převzetí obchod komunikoval přes emaily o stavu objednávky.
    Doporučuji.

Reakce obchodu Eshop Alveus

Děkujeme za pochvalu a doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi také za dobrou referenci na práci přepravní společnosti. Tým TRENDO

• dodání zboží dříve
    • ochota

Děkujeme za plné hodnocení. Tým TRENDO

• rychlé dodání,dobrá cena

Reakce obchodu Eshop Alveus

Děkujeme za čas, který jste věnoval kladnému hodnocení. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Rychlé dodání, ochotná řidič , zboží bylo v pořádku

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO a samozřejmě za přepravce, Pavel Heřman

• Přehlednost
    • Sortiment

Reakce obchodu Eshop Alveus

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

eShop je super. Zboží, které nebylo skladem slíbili zajistit od dodavatele do 5 ti pracovních dnů. Čtvrtý den už bylo zboží doma. Komunikace s eShopem a info o průběhu dodávky také skvělé. Nemám co vytknout. Bezvadné je doručování v otevřené zásilce, kdy je možné okamžitě zkontrolovat zboží a pak teprve od dopravce převzít. eShop doporučuji.

Reakce obchodu Eshop Alveus

Děkujeme za krásnou recenzi a pochvalu námi odvedené práce. Na případnou další spolupráci se těší celý tým TRENDO.

• Kvalita rychlost