Co jsem si objednal, tak přišlo něco jiného :-(

• Dostupnost

nabízí něco,co nemá a není schopen zboží ani zajistit v rozumné době.

• Nevím
    • Nabízejí zboží skladem a přitom ho nemají!!!

Nevěřit jim

Dorazilo jiné zboží než jsem si objednal, ale vracet ho nebudu. U kabelu za 20,- to nemá cenu.

• Nedoporučil - zboží po 6 týdnech nedodáno.

• prý to mají na skladě a nakonec ni oznámí že musím čekat čtyři týdny a kdo ví jestli

• Nevím
    • Nebyl dodržen termín dodaní. Z původního do týdne se vyklubalo týdnů osm, pak jsem objednávku zrušil.

• Dnes je to již 16 dni, co jsem objednal a zaplatil za zboží. Na první mail mi bylo odpovězeno, že zboží stále shání. Na druhý už odpovězeno nebylo. Zboží stále nikde. Jde sice jen o pár korun, ale takhle si prostě nákup na internetu opravdu nepředstavuji.

Obchod na své stránce uvádí, že je zboží skladem, ale potom mi napsal, že dodací lhůta je cca 10 dnů.

• ?
    • ?

? proč dodání trvá tak dlouho? zboží bylo objednáno 18.7.2012 a do dnešního dne nebylo dodáno?

• Zbozi, ktere nabizi nema skladem

• ??????
    • nespolehlivost dodání zboží

???????

jedenáct dní po objednávce zboží (na dobírku naštěstí) se stále nic neděje - přišel mail souhrn objednávky, ale další akce žádná. Počkám až uplyne 14 dní a budu obchod kontaktovat....

• Nekomunikuje se zákazníky

NEDOPORUČUJI,ani neumějí odepsat na mail ohledně nedodání zboží.Uvádějí do 3 dnů,je to již 10 dní od objednání a stále nic.Chovají se jako mrtvý brouk,žádná komunikace!!!!Neváží si zákazníků.

• -
    • 10 dnu od potvrzene objednavky a zbozi nikde

• jednoznačně dlouhé dodací lhůty

Zboží jsem objednala 15.12., 16.12. objednávku potvrdili. Termín dodání měl být do dvou týdnů. Až 27.12. mi bylo náhle sděleno, že už se zboží nevyrábí. Jsem naštvaná!

• komunikace

• osobní odběr v Praze
    • délka dodací lhůty

Délka dodací lhůty mi tolik nevadí, ale komunikace od obchodu je z hlediska toho tristní.