• objednala jsem si 2x škrabku (6.3.) dodnes mi škrabky nedorazily a obchod nekomunikuje !!! NEDOPORUČUJI - SEBEROU PENÍZE A NIC, NABÍZÍ VĚCI, KTERÉ NEMAJÍ SKLADEM

NEDOPORUČUJI !!

• Žádné
    • Zboží jsem objednal. Objednávka byla potvrzena, další komunikace ze strany obchodu i po dotazu nulová. Zboží samozřejmě nedorazilo.

S takovou ignorací jsem se ještě nesetkal

• nabízí skladem věci, které vůbec neprodává

• Nejpřijatelnější ceny

Všem známým doporučím - doporučuji

Velmi ochotná paní na skypu. Vše domluvila a byla i milá.

• Rychlost dodání.
    • Bylo doručeno již rozbalené zboží a přitom mělo být zcela nové :(

Udělejte si obrázek každý sám ;)

• doprava zdarma
    • kvalitní poradenství a komunikace se zákazníkem
    • rychlé dodací lhůty
    • zadávání posílání zásilek přes Českou poštu - ta ani se neobtěžuje balík doručit

Snadný výběr, rychlá odezva obchodníka a po zaplacení (u mě příkazem k úhradě) jsem obdržela zboží. Při objednávání musela být zaškrtnuta doprava Geisem, přestože reklama láká k dopravě zdarma, ale vše bylo okamžitě vyřizováno via email ze strany prodejce, na první pohled matoucí, ale poté logické - doprava byla opravdu zdarma. Balík byl svěřen České poště, která poškozuje renomé prodejce (ač byl požadavek na doručení odpoledne, dopoledne! přišla jen sms, že je zásilka na poště, bez doručenky ve schránce). Obchod mohu stoprocentně doporučit, protože jsem se osobně přesvědčila, že jde o seriózního prodejce s orientací na zákazníka.

• levné zboží
    • obchod nedoporučuji
    • - zboží doručeno po několika urgencích po 16 pracovních dnech (nikoli 2-10)
    • - není možné dohodnout den případně hodinu doručení (u jiných prodejců naprostou samozřejmostí)
    • - naprosto nepoužitelný návod k sestavení nábytku (zlatá IKEA, ale toto zboží tam bohužel nemají)
    • - některé díry pro vruty chybí (musel jsem vyvrtat sám)
    • - u některých kousků zboží nelogicky neolištované z pohledové strany (asi si sám dolištuji...)

Opravdu je lepší si připlatit a mít vše v klidu a pohodě. Nákup zde byl naprostý omyl a víckrát NE!

• vůbec nic
    • Rozhodně tam nic nekupujte.

Objednal jsem si 3 kusy rozdílného sortimentu. Vše bylo skladem. Druhý den mi eshop stroze sdělil, že je objdnávka zrušena, neboť zboží "už" není.
    Když jsem se dotazoval, jak to, že to bylo skladem, tak mi bylo řečeno, že se eshop aktualizuje se zpožděním a položky došly. Zajímavé je, že všechny tři (rozdílné produkty) a čistě náhodou všechny jedno odpoledne.
    Na poslední email nikdo už ani neodpověděl.
    Celá komunikace je strohá a neosobní.
    ZCELA NEDOPORUČUJI, VYHNĚTE SE OBLOUKEM.

• Levne ceny
    • Zbozi nedorazilo, nikdo se mnou nekomunikuje

Objednavejte jinde

• Vůbec nic.
    • Vše je jen "jako"

Objednal jsem si 3 kusy rozdílného sortimentu. Vše bylo skladem. Druhý den mi eshop stroze sdělil, že je objdnávka zrušena, neboť zboží "už" neni.
    Celá komunikace je strohá a neosobní.
    ZCELA NEDOPORUČUJI, VYHNĚTE SE OBLOUKEM.

• Nákup z domova, náhled na celý sortiment.
    • Žádné jsem nezjistil

Super, doporučuji

• Cena a dodací lhůta

• rychlá komunikace
    • rychle odpovězeno, že zboží není skladem i když tady se tváří jako že ano

rychle odpovězeno, že zboží není skladem i když tady se tváří jako že ano. po dotazu kdy bude skladem, žádná odpověď.¨

NEDOPORUČUJI!!

• Rychla dodavka
    • Komunikace a service desk

Ne kupuj

Komoda byla dobre zabalena proti poškozeni

• nabízel nejnižší cenu
    • nekomunikuje, nedodal zboží

doporučuji si vybrat jiný

• pro me zadne vyhody obchod nenabizi
    • spatna komunikace s obchodem pres hotline kde vubec nezvedaji telefony
    • deset dni cekam na email od obchodniho oddeleni a stale nedorazil

v tomto obchode urcite nakupovat nechci a radsi jsem nakoupil jinde

Pp týdnu čekání jsem musel kontaktovat obchod, abych zjistil v jakém stavu je má objednávka. Bylo mi sděleno, že zjisti a dají vědět. Nic, po dalších dvou dnech jsem volal opět já, aby mi oznámili, že zboží již nemají. Neseriózní.