• neznám
    • mizerná komunikace, krácen rozsah objednávky, informace o dodání dosud nesděleno, je 30.9.!!!

NE, nakupovat jinde

• Nevím.
    • Žádná komunikace v případě nedodání zboží ve stanovené lhůtě!!

Bohužel špatná zkušenost. Třeba je to jen v mém případě?

Reakce obchodu erotictoys.cz

Bohužel jste nám dosud nereagoval na naši emailovou komunikaci. Z naší strany Vám byl email odeslán 12.3.
    Rozhodně se ale budeme snažit naši komunikaci se zákazníky ještě zlepšit. Za Vaši špatnou zkušenost se omlouváme.
    Tým EroticToys

Přestože jsem upozorňovala, že si přeji "balík na poštu" tak mi nebylo vyhověno. Od objednání do doručení uběhlo 10 dnů.

Reakce obchodu erotictoys.cz

Bohužel Balík na poštu nenabízíme a nepřevzatý Balík Do ruky na dodací poště nakonec skončí. Bohužel můžeme zasílat pouze službou, kterou máme nasmlouvanou s Českou poštou. Dostupnost objednaného produktu byla uvedena 5-9 dní, čemuž odpovídá i doba dodání 10 dní. Je nám líto, že zmíněné je důvodem Vaší nespokojenosti. Pěkný den, Tým EroticToys.

• Třeba takové, že když si člověk objedná zboží, očekával by, nějaké maily typu: zboží bylo odesláno, je na cestě, zásilku můžete sledovat a ne, že bude 10 dnů čekat na váš mail, jak je spokojen s nákupem, který neproběhl.

Reakce obchodu erotictoys.cz

velmi se omlouváme za zdržení. Vámi vybraný výrobek je na eshopu uveden s dostupností 5-9 dní pro nás. Bohužel se stalo, že byla opravdu celých 9 dní (nestává se to tak často). Ihned po naskladnění jsme Vám zboží odeslali (10 den). Chyba určitě byla, že Vás kolegyně, která to má na starosti, nekontaktovala. Email o spokojenosti s nákupem chodí z Heuréky automaticky 10. den a my to neovlivníme. Ještě jednou se omlouvám.
    Pěkný den, EroticToys.

• o žádné výhodě nevím
    • nedodává zboží

katastrofa

Reakce obchodu erotictoys.cz

Praktiky konkurence neznají hranic.
    Tým EroticToys.cz

• Dobrá cena produktu - zdaleka nejlevnější
    • Téměř žádná komunikace

Výrobek byl nejlevnější na českém internetu a byl skladem, zvolil jsem platbu předem.
    Dodnes mi nepřišel email s potvrzením objednávky, kam mám platbu poslat. To, že se zobrazí číslo účtu po přijetí objednávky na stránkách obchodu, nestačí. Je třeba vždy počkat na potvrzovací email s údaji pro platbu.
    Několik dní nic, pak přišel email, že objednávka se zpracovává. Na stránkách však je již produkt dražší a nedostupný...

Važený pane,

vaše objednávka je již od prvního dne připravena k expedici a čekáme pouze na vaši platbu. Na váš e-mail bylo v den provedení objednávky odesláno potvrzení i s potřebnými údaji. Po několika dnech jsme vás opakovaně telefonicky kontaktovali - bohužel nezvedáte telefon.
    Pokud máte o produkt zájem, je pro vás rezervován za stejnou cenu, za jakou jste jej objednal.

Tým EroticToys.cz

• výhodná cena
    • dlouhá dodací lhůta

nevyhovuje

Reakce obchodu erotictoys.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Souhlasíme, že dodací lhůta byla o několik dní delší než jsme uváděli. Bohužel v období před Vánoci jsme měli několik problémů s včasným naskladněním zboží od dodavatelů. Bereme si z toho poučení a již jsme podnikli konkrétní opatření aby se tato situace neopakovala.

Hezký den přeje tým EroticToys.cz

• Hlavní výhody nejsou
    • Obchod prodává šmejd z Německa s 300% přirážkou

Nedoporučuji,místo vinylového prostěradla za 700kč jsem obdržel páchnoucí PVC plachtu na kompost v ceně 100,-Kč

Reakce obchodu erotictoys.cz

v případě nespokojenosti se zakoupeným výrobkem máte právo během 14 dní odstoupit od smlouvy a zboží nám v původním stavu zaslat zpět. S obsahem Vaší recenze nesouhlasíme, ale nebudeme se k ní dále vyjadřovat – případný zákazník i kolegiální konkurent jistě pochopí proč :-)

Martin Trnka
    Erotictoys.cz