• Pokud preda dopravci zbozi, tak muze sdelit cislo zasilky pro sledovani.

Zatim nechci vynaset rozsudek.

Reakce obchodu erotictoys.cz

Vaše zásilka byla dnes večer naskladněna a zítra bude spolu s podacím číslem odeslána. Za zdržení zásilky se Vám omlouváme. Bohužel vzniklo v důsledku prodloužení dodacích lhůt od dodavatele v předvánočním období. Dodání do Vánoc ovšem stíhneme. Jako alespoň částečnou kompenzaci Vám pošleme slevu na další nákup.

Hezký den přeje tým EroticToys.cz

• Sortiment, mily ochotny personal(majite)
    • Nema

Muzu jen doporucit!

• přijatelné cenu a velký výběr zboží
    • zboží bylo nepoškozené ale kvalita nic moc,nálepka křivá a celkové propracování výrobku nic moc vypadá to hodně lacině

jako doporučuji,za ty ceny se to dá

Reakce obchodu erotictoys.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jednalo se o pohár vítězů z kategorie "Žertovné předměty" - ceně 57 Kč odpovídá i plastové provedení, nálepka se lepí samostatně.

Hezký den přeje tým EroticToys.cz

• Nízké ceny

• pěkné věci, které potěší skoro každého
    • některé zboží není skladem a musí se čekat, ale i tak do týdne je to v pohodě.

Pokud máte zájem si odtud objednat, neváhejte, lidicky z obchodu jsou vstřícní, rychlá komunikace jen to čekaní na zboží, ale lepší počkat necelý týden než třeba déle u jiných obchodů. Určitě si odtud opět něco někdy ráda objednám. :-) Doporučuji

• Vyhovuje mi, že není uváděn název obchodu, takže si mohu balík nechat doručit i do práce a nechat převzít od kohokoliv.

• výběr zboží,cena,diskrétnost,solidní jednání.
    • nevím

mohu doporučit

• diskrétní balení, komunikace o dodání a odeslání
    • nezjistil jsem

spolehlivost, doporučuji

• moderní vzhled, a příjemné prostředí prodejny skvělé ceny
    • nejprodávanější výrobky skladem

Bez konkurenční obchod pro ty ,kteří si rádi hrají. Diskrétní balení,a rychlé doručení.
    Všem doporučuji!

• u velkého počtu položek popisky zboží v angličtině
    • někde chybí rozměry
    • někde chybí druh materiálu

Prodávají to co mají vyobrazeno, dobré ceny, na další nákup sleva 10%, doprava zdarma při nákupu nad určitou částku. Snad jediným drobným nedostatkem je, že nepřišla žádná zpráva, že je objednávka zpracovaná, nebo se na ní pracuje, tak jsem byl celý den v nejistotě. Za asi 24 hodin přišla zpráva, že zboží bylo odesláno.

• Perfektní jednání, dobré ceny, rychlá expedice
    • O žádných nevím

Tento obchod je skvělá volba pro nákup!

• nektere zbozi za dobrou cenu,diskretnost
    • nevim o nich

doporucuji

• Značné množství prodkuktů nemá český návod či popis produktu a tímto se stává nabídka omezenou

• Máte rozumné ceny ...líbí se mi i obrazová velikost prádla a rozdělení...

Prádlo přišlo nepoškozené...jsem nadšena cenou a vzhledem prádla...mám ráda komplety a tento obchod je nabízí...doporučuji všem...a další výhoda-krátká dodací lhůta..prostě supr

• přehledný e-shop
    • levný
    • zažil jsem problém s včasným doručením

Zezačátku jsem se bál, zdali je obchod důvěryhodný, ale prokázalo se, že ano. Akorát došlo k nějaké chybě na skladu a kvůli tomu trvalo déle, než bylo zboží doručeno.
    Obchod doporučuji.

Reakce obchodu erotictoys.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Příčinou drobného zdržení byl výpadek v systému dodavatele, který jsme již vyřešili. Jako kompenzaci jsme poskytli poštovné zdarma.

Hezký den přeje tým erotictoys.cz

• Dobrý výběr, slušné ceny, solidní jednání.
    • Váš obchod má velkou slabinu.
    • Ve Vašem obchodě mi hodně vadí popisy některých produktů stále jen v angličtině. Anglicky neumím.
    • Bez podrobného českého popisu zboží přicházíte o větší nákupy i o další zákazníky.

Dobrý výběr, slušné ceny, solidní jednání. Bohužel, popisy zboží u některých produktů jsou stále jen v angličtině.

Reakce obchodu erotictoys.cz

děkujeme za Vaši recenzi. S Vaší připomínkou souhlasíme. Vzali jsme si poměrně ambiciozní cíl, představit zákazníkům jedno z nejširších portfolií na trhu a to souvisí právě s překlady, které neustále doplňujeme. Již brzy by stav popisků měl být napraven, je to naše priorita.

S přáním hezkého dne tým erotictoys.cz

• nízká cena zboží oproti jiným obchodům

• rychlost, dobré ceny
    • u popisu zboží postrádám verzi v českém jazyce

• Dobrá cena

Dobrá komunikace. Doporučuji.

• Kvalitně, levně, seriózně.
    • U některých výrobků se nachází anglický popis.

Obchod je levný, nabízí kvalitní zboží a seriózní zabalení zásilky.