• Objednáno 5.11. dosud (12.11.23) nedošlo!!!

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nepřišlo vše

Velmi dlouhá dodací lhůta

Poprvé a sklamán

• Přehledný shop.
    • Zboží přišlo v pořádku a odpovídá popisu v obchodu.
    • Nepravdivá komunikace.

V současné době se mezi českými e-shopy rozmáhá umělé zkracování dodacích lhůt, což se týká i EroticSexShop.cz.

V obchodě jsem nakupoval dvě položky a u obou bylo uvedeno "do 5 dní u Vás". Záhy po nákupu (platil jsem online kartou) mi přišel mail s tím, že zboží není skladem a že pravděpodobně bude odesláno 8 dní po nákupu. Což se také stalo. Z "do 5 dní" tedy bylo 9, víceméně dvojnásobek.

Jinak zboží dorazilo v pořádku a nepoškozené, ale protože dodržení dodací lhůty je pro mě součástí hladkého průběhu transakce a mám intenzivní pocit, že nešlo o výjimečný souběh okolností, ale že prodejce od začátku věděl, že "do 5 dní u Vás" nemůže dodržet, nákup v obchodě nedoporučuji.

Reakce obchodu EroticSexShop.cz

bohužel Vaše objednávka přišla těsně po objednání zboží u dodavatele. 5 dní je uváděno jako průměrná doba. Zboží na objednávku doručujeme od 3 do 7 dnů a průměr je právě těch 5. Není ovšem dobré započítávat víkendové dny, ani my, ani naši dodavatelé a dopravci nepracují.
    Naše cena je nízká právě proto, že zboží nedržíme skladem. Také díky tomu nabízíme širší sortiment. Velmi nám taková recenze ubližuje, pokud spěcháte vybírejte zboží skladem nebo nakupujte v eshopech, které mají zboží skladem. My jsme orientovaní na cenu a profesionální přístup.
    Jinak jsem rád, že jste v podstatě spokojen a omlouvám se za způsobené komplikace.
    Mgr. Tomáš Nohejl

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Kdyz je sliben termin doruceni druhy den musi se dodrzet. Cekat tyden je nemyslitelne. Priste objednavku zrusim.

Reakce obchodu EroticSexShop.cz

termín doručení byl při objednání uveden jak na webových stránkách obchodu, tak jsme Vás obratem informovali o přesném datu doručení emailem a toto jsme dodrželi. Pokud máme zboží skladem, obratem jej expedujeme a druhý den je u Vás. Bohužel pokud zboží není skladem, je termín dodání delší, o čemž ale zákazníky informujeme.
    S přáním pěkného dne
    EroticSexShop.cz

• Nejspíš zboží také někde objednává

Špatně vyplněná dodací lhůta na stránkách a místo dvou dnů mi napsali dodání asi za 3 týdny.

Reakce obchodu EroticSexShop.cz

mrzí nás Vaše reakce, nicméně je to lež.
    Objednala jste si 16. 9. po desáté a termín doručení byl naplánován na 25.9. u Vás. To je 9 dní nikoli 3 týdny jak uvádíte. Dva dny nikde neuvádíme.
    Zboží skladem odesíláme okamžitě a na 99% je doručeno druhý den.
    Ostatní zboží je na objednávku. Jak je na stránkách vysvětleno, objednáváme každý týden. U zboží je vypočítáno datum dodání přesně a většinou jej splníme. Díky tomuto systému můžeme nabídnou sortiment, který není na našem trhu obvyklý.
    Škoda, že nevěnujete pozornost emailům, mohli jsme Vaši objednávku stornovat včas alespoň by nám zboží nyní neleželo na skladě a podle zákona bychom měli také žádat o proplacení nákladů spojených s vyřizováním objednávky.
    Takže v kostce:
    Velmi dbáme na to abychom nelhali co se týče dostupnosti. Jsme maximálně vstřícní a shovívaví k zákazníkům, proto nás Vaše reakce mrzí možná i uráží.

Mgr. Tomáš Nohejl
    EroticSexShop.cz

• To co mi přišlo, se nedá použít ani v největší legraci...Nechápu, jak můžete takový výrobek vůbec prodávat..Motýlek není vůbec přišitý, ocásek polorozpadlý...U vás si už určitě nic nekoupím