Nic si tady neobjednavejte!Pošlete peníze a nic vám nedojde,žádná komunikace prostě tento obchod je zlodějina tak lidi bacha!

• Běžný obchod.
    • Nelze nakupovat na dobírku. Téměř žádná volba pro způsob doručení. Absolutní neinformovanost o vyexpedování zásilky.

Vhodné pro střelce, kterým nevadí zaplatit za něco, co ještě nemají v ruce a rovněž jim nevadí neinformovanost o tom, co se děje se zásilkou. A pokud nebyla platba doposud doručena nebo se vyskytla jakákoliv jiná komplikace - žádná reakce.

• dobré ceny
    • po 10 dnech žádná informace o tom, kde je zboží, zda bylo vyexpedováno nebo není na skladě....

zbozi nedorazilo, obchod nekomunikuje

* kontaktni telefon nemaji
    * na kontaktni mailove adrese neodpovidaji
    * kontaktni ICQ pernamentne offline

Reakce obchodu Eroica.cz

pane Matoušek reagovali jsme dokonce 3x, ale váš email na centrum.cz nám vrací zprávy jako nedoručitelné. Objednal jste si zboží s dodací lhůtou 10 pracovních dní a toto vám bylo dnes odesláno šestý pracovní den po připsání platby na náš účet.

Team Eroica

• Přehlednost
    • dlouhá dodací lhůta

Dobrý nákup pro ty co mají plno času a nechvátají na nakoupené zboží.

• Sami prasarny

Byda a des.

Reakce obchodu Eroica.cz

Slečno Galbavá, objednala jste si zboží s platbou převodem, na oznámení o neprovedení platby jste nereagovala, platba do dnes nebyla připsána na náš účet, takže vaše hodnocení není relevantní.
    Team Eroica.cz

Míle mě překvapila ochota majitele obchodu

• komunikace

otřesný

• Nereaguje, nedodává zboží

• Nulova komunikace. Krome automaticky generovaneho emailu potvrzujiciho objednavku bez reakce a to ani na dotaz o stavu, ani na informaci o zruseni objednavky.

• Nereaguje na emaily
    • Neoznamuje odoslanie zásielky
    • Nedodržuje sľúbenú lehotu dodania

Obchod má síce dobrú cenu no je nespoľahlivý.
    Som sklamaný

• Dlouhá dodací lhůta bez podání informací o zpoždění. Odpověděli pouze na mé dotazy.

Reakce obchodu Eroica.cz

Pane Krbec objednal jste si zboží s odesílací lhůtou do sedmi dní. Proto ta "dlouhá" lhůta.

Eroica.cz

• objednala jsem si určitý typ zboží, který byl napsán i ve faktuře. jaké bylo překvapení, když mi přišel úplně jiný typ bez jakéhokoliv vysvětlení.

Reakce obchodu Eroica.cz

Dobrý den, šlo o omyl v odeslání, objednala jste Tenga Egg Wavy a omylem vám bylo odesláno Tenga Egg Silky. Za chybu se omlouváme a zasíláme vám Tenga Egg Wavy zdarma.

• DObrá ceny
    • Nedodal mi objednané zboží?? (první objednávka)

Nevím proč, ale zboží jsem neobdržel!!! Byl jsme dost na horách, ale na mémkontaktním mobilu jsme nidky neměl žádné volání či zprávu od DOručovascí firmy.
    Žádám Vás tedy o dodání zboží nebo vrácení peněz
    Suchý Jan
    Praha

• velký sortiment
    • nižší cena
    • naprosto žádná komunikace se zákazníkem
    • není uvedeno tel. číslo na stránkách, pouze email
    • neschopnost napsat, jak to vypadá s objednávkou, kterou jsem neobdržel už 13 den.

Pokud se zapracuje na některých dosti podstatných slabinách, pak bude obchod patřit těm nejlepším vzhledem k širokému sortimentu a dobrým cenám.

Reakce obchodu Eroica.cz

vaše objednávka je ve stavu čekání na dodání zboží od dodavatele. Ve vašem případe jde o zboží s odesílací lhůtou lhůtou 14dní. U vás bude k odebrání do konce tohoto týdne.
    Team Eroica.cz

• Jako výhodu bych viděl cenu - ta však na konec byla vyšší než u jiných obchodů a to tím, že mi dodali pouze část zboží, které jsem chtěl a zbytek vůbec ne. Tudíž pokud budu chtít koupit zboží, které mi pořád nedoručili, budu muset znova platit poštovné u některého z jiných obchodů.
    • Neexistuje prozákaznický přístup. Nekomunikují. Neinformovali mne ani o tom, že mi dodají pouze část objednávky. Po té mi byl slíben jiný termín dodání zbytku objednávky, ale ani v tomto termínu mi nebylo zboží dodáno a navíc stále nekomunikují. Děs. Zatím asi nejhorší internetový obvhod s jakým jsem se setkal. Již se to táhne měsíc a zboží pořád nikde.

Nedoporučuji. Katastrofická doba dodání. Objednávka nepřišla kompletní. S dodáním zbytku slíbeno, že nebudu platit poštovné - což jsem ještě uvažoval že po tomto vstřícném gestu upustím od kritiky. Avšak už je to přes dva týdny co mi slíbili, že to přijde a navíc nereagují na mé upomínky.
    Nevím jestli se jedná o začínající obchod, ale potřebovali by určitě uspíšit termíny a mít tam nějakou podporu pro zákazníka, případně více lidí, kteří by komunikovali se zákazníkem.

Reakce obchodu Eroica.cz

Pane Hála, 10.1. jsme vám posílali zprávu, že vámi objednaný produkt je stále nedostupný a podle vyjádření dodavatele bude nedostpuný minimálně do konce ledna. Z vaší strany jsme žádnou reakci neobdrželi, proto nás trochu mrzí vaše ostrá kritika.
    Team Eroica.cz

Vzhledem k tomu, že je to více než měsíc, co jsem si zboží objednal a nedorazilo, asi není moc co hodnotit.

• Nedodal zboží

• zatiaľ neviem
    • tovar nemám

všetko ok, ale nedostanmete tovar

Reakce obchodu Eroica.cz

pane Hajdin byl vám den po objednání odeslán email, v kterém jsme vám napsali, že daný produkt je bohužel vyprodán a bude k dispozici až po Novém roce. Nabídli jsme vám jako omluvu slevu 10% na jakékoliv jiné zboží z našeho sortimentu. Tento email byl odeslán 13.12. a protože jste nereagoval, tak ještě 19.12. vám byl odeslán podruhé. Protože z vaší strany nedošlo k žádné reakci, 31.12. byla objednávka zrušena.
    S pozdravem,
    Team Eroica.cz

• Pro každé pohlaví něco, každý si vybere z nabídky obchodu.
    • Žádná komunikace proč zboží ještě nedorazilo a to už je tomu přes 1 měsíc!

Každý ať si udělá obrázek sám! Někdo je spokojen a nebo nebude spokojen.

Reakce obchodu Eroica.cz

pane Košata byl vám odeslán email o nedostupnosti vámi vybraného produktu a s dotazem o zrušení nebo pozdější zaslání až bude produkt naskladněn. Protože jsem od vás nedostali žádnou reakci, byla objednávka po další urgenci emailem zrušena. Přesto jako formu omluvy vám zašleme zboží zdarma.