Vždycky spokojenost! :)

S pozdravem team Equivet.

• Zboží objednané 24.1.2021, platba předem na účet připsána 27.1.2021, v den připsání peněz na účet u daného, mnou objednaného produktu byla poznámka dostupnost do 5 dní. I kdybych tedy tyto dny přičetla tak by měla být objednávka v současné době vyřízena. Dnes je 4.1.2021 a krom příchozího emailu 2.2., že byla objednávka odeslána z eshopu a že mám počkat na číslo balíku atd., mi stále nedorazilo číslo balíku a ani samotný balík.

Reakce obchodu Equivet

objednávku jste si vytvořila v neděli 24.1. a v pondělí 25.1. jsme poslali fakturu. Platba nám došla 27.1.. U zboží je uvedeno 5 dní (pracovních) což vychází že 3.2. měla být zásilka odeslána. Odchází od nás dnes s jednodenním U zboží na objednávku je nutni počítat, že se objednávka na základě objednávky a není tedy u nás skladem a proto může vzniknout prodleva pár dní.

Přejeme hezký zbytek dne.

S pozdravem team Equivet.

• slušné a seriosní jednání, rychlé a včasné doručení

• Super ceny
    • Výborná komunikace
    • Ochota

• super ceny

vše v naprostém pořádku

S pozdravem team Equivet.

• Vždy všechno dorazí včas a v pořádku. Můžu jen doporučit. Mají velký výběr zboží jak na koně tak na jezdce. Vybavení i pro ty nejmenší děti a mazlíčky...☺️Doporučuji!!

Mají velký výběr zboží jak na koně tak na jezdce. Vybavení i pro ty nejmenší děti a mazlíčky...☺️ Mam s timto obchodem dobré zkušenosti, levné zboží a dokonce si můžete si taky nechat vybrat veci.☺️

S pozdravem team Equivet.

Velice strohá komunikace, např. Pouze jedno slovo...za mě neprofesionální. Ale mohla to být ojedinělá situace. Těžko říct

Reakce obchodu Equivet

Objednala jste si obě deky, které máme uvedeny na eshopu na objednávku (nejsou tedy skladem). Informovali jsme Vás, že se omlouváme ale jedna deka je vyprodána nyní u dodavatele a nejsme schopní jí dodat. Email s jedním slovem jsme tedy nikde nenalezli. Děkujeme.

• Skvěle ceny

• Dodání skoro po měsíci
    • Zboží v hrozném stavu

I když byly všechny věci skladem, tak zboží odesláno po 23 dnech od objednávky po mém druhém urugovani objednávky. Když zboží dorazilo byly otruby ve starém vyšoupaném děravém pytli a byly vysypané v celé krabici včetně deky. Absolutně nedoporučuji. Sice komunikují, ale ve druhém mailu docela arogantně a s nezájmem.

Paní nereaguje na telefon ani email.

Kdysi to byl fajn obchod, ted posledni dobou maji neaktualuzovany eshop a vzdy kdyz objenam tak polovinu veci nemaji i kdyz na eshopu pisou ze maji. Zrezignovala jsem z neho. Nedavno jsem jim dala jeste jednu sanci a opet nezklamali- pulku veci nemeli tak jsem objednavku zrusila a dokud se to nezpravi objednavat u nich nebudu.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Levnejsi zboží
    • Obchod komunikuje, avšak lzive. Zboží mi bylo doručeno až dnes, 28.12. Při objednávce psali ze bude do týdne, pak bylo na cestě k nim, poté přišel mejl ze ho odeslali a když mi další týden nic nedorazilo, reagovali na to ze zboží jde k nim od dodavatele a slibovali, ze přijde do Vánoc. Další týden stále nic nedorazilo, až dnes, když už je po Vánocích. A to nemluvím o tom, ze v první objednávce mi byly dodány o velikost větší boty než byly objednány, ale ta zase dorazila včas.

Přestože je tam nejlevnejsi zboží, je možná lepší si připlatit u jiného obchodníka

• Prijemne jednani,velmi ochotni a napomocni s vyberem.

S pozdravem team Equivet.

Zboží přišlo včas a v pohořádku

S pozdravem team Equivet.

• nekomunikují, ani na opětovné volání, ani sms

Když mi po 8 dnech objednávka nedorazila, tak jsem zkoušela volat, první den mi paní tel. zvedla a že mám zavolat další den, že se na mojí objednávku podívá. Další den jsem se zkoušela celý den dovolat a nic. Druhý den opět plno pokusů a nic, tak jsem napsala sms (slušnou :D) a paní ani neodpověděla! NEDOPORUČUJI!!!

Objednala jsem zboží a po 18 dnech stále není odbaveno! Uvádějí dodání do 5 dnů a potom se vymlouvají na různé okolnosti. Navíc požadují platbu předem. Líbivé stránky, ale špatný obchod. NEDOPORUČUJI!

Fartura přišla,zboží ne

Reakce obchodu Equivet

děkujeme Vám za recenzi. Objednávka byla po dohodě stornována, jelikož jsme Vám hned po přijetí objednávky psali, že je ohlávka na objednávku uvedena a nyní jí už do Vánoc nedoručíme. Fakturu jsme Vám neposílali žádnou. A zboží tedy nedošlo, protože jste psali že tedy pouze Likit nechcete. Recenzi tedy bereme jako bezpředmětnou, jelikož objednávka byla stornována po dohodě s Vámi.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

• Na balíček jsem čekala strašně dlouho a když přišel nebyl ani v krabici ohlávky přišla v jiné barvě jen v sáčku a likit přišel jen tak bez obalu

Z obchodu mi neposlali žádné číslo pro vyzvednutí zásilky a pan v obchodě ve kterém jsem si to převzala byl dost nepříjemný

Reakce obchodu Equivet

co se týče v ohlávky, v galerii jsou dvě barvy a v popise na uvedeno Mix berev. Ani v poznámce objednávky nemáte uvedeno, že by jste trvala jen na nějaké barvě aby jste to ovlivnili a případně kdyby barva nebyla dali vědět. Za Likit se omlouváme že nebyl v papírku a jen plastu. U Osobních odběru čísla zásilek nechodí (nejedná se o zásilkovnu).

Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

• webové stránky vypadají lákavě, zpočátku velká ochota, následně nastává problém.
    • uvádí, že zboží je skladem, ale není to pravda
    • vše se objednává,
    • dodání vázne a prodlužuje se termín dodání

Velmi vleklé jednání.

Reakce obchodu Equivet

děkujeme Vám za recenzi. Ve vaší objednávce jsou jak boty uvedeny na objednávku, tak beránek. Proto se čekalo na zboží, které je na objednávku.