• dobrá komunikace, vstřícnost

Reakce obchodu Equivet

děkujeme za recenzi a jsme rádi že jste spokojení. Budeme se těšit u další objednávky.:)

S pozdravem team Equivet.

• Velmi ochotná paní na telefonu
    • Rozumí tomu co prodávají

Upozornili mě, že komponenty, které jsem objednala na elektrickou ohradu k sobě nepasují a nabídli mi správné, takže mě nakonec nákup vyšel ještě levněji, než jsem počítala. Určitě to nebyl poslední nákup. Za mě paráda - doporučuji.

• Rozumné ceny
    • Dlouhá dodací lhůta

Obchod by byl moc fajn, jen kdyby jste na zaplacenou objednávku nečekali týden. A zboží stále nemám.

Reakce obchodu Equivet

děkujeme Vám za recenzi. Jak je uvedeno Pohanka je na objednávku a bude v tomto týdnu a hned odešleme. Děkujeme a přejeme hezký den.:)

• super komunikace
    • milé jednání
    • kvalitní zboží
    • doporučuji

S nákupem jsem velice spokojená. V obchodě nakupuji pravidelně a nikdy žádný problém ani při vrácení zboží.:) Vždy jsem nad míru spokojená a někdy i dáreček k nákupu. Všem doporučuji.

Upravit reakci

• Ochota

Úžasné jednání se zákazníkem, ochota vždy vyhovět a pokud není zboží nabídnout něco podobného. Velmi doporučuji.

• dobré jednáni

• Dobre ceny
    • Kvalita zbozi
    • Dobrá komunikace
    • Levná doprava

S pozdravem team Equivet.

Na objednávku jsem sice čekala déle než bych si přála, ale za ochotu počkat jsme dostali pěkné dárečky, takže se čekat nakonec oplatilo.
    Obchod určitě doporučuji

Reakce obchodu Equivet

děkujeme za recenzi a jsme rádi že jste spokojení. Vždy se snažíme čekání kompenzovat.:)

S pozdravem team Equivet.

• Komunikují sice ihned, ale co je to platné, když zboží, které je uvedeno "do 5 dnů" nemám ani po měsíci. Dle recenzí na FB i zde nic nového. Potvrzení o odeslání zboží jsem dostala už 2x, zboží ale stále nikde. Když se zeptám na stav objednávky, pokaždé slíbí že už odesílají, případně sdělí, že zboží objednají až se jim to vyplatí. Pecka no...

Zboží je i nadále uvedeno do 5 dnů. Zřejmě to je překlep a má se jednat o zboží do 5 měsíců, možná i let... Podle komentářů vidím, že nemá cenu ani chtít peníze zpět. Moc dobře ví, proč si nechali zaplatit předem. Na dobírku by jim několik měsíců nikdo nečekal

• Ochota
    • Kvalitní zboží
    • Dostupnost

Milá a pohotová komunikace, vždy velká ochota, ať už ze strany majitelky či zaměstnanců, se zbožím jsem nikdy neměla potíže - ani s vrácením (když něco např. velikostně nesedělo), nakupuji zde už několik let a jsem velmi spokojená :)

• Super komunikace

Některé zboží nebylo skladem, e-shop mě e-mailem upozornil na delší čekací dobu a nabídl alternativu. Celá objednávka byla připravená dle domluvy a ještě jsme dostali dáreček :)

• pomalý
    • lže

Hrůza. Objednala jsem zboží, žádný možnosti platby, za 2 hod. jsem. neměla pořád fakturu ani žádný podklad k platbě. Potřebovala jsem zboží rychle, tak jsem to urgovala. Prý to řeší do 24 hodin (jako podklad k platbě). Potřebovala jsem to fakt rychle, což jsem jim napsala a vybrala tedy dobírku. Slíbili, že zítra pošlou. O 4 dny později jsem stále neměla zboží...urgovala jsem, napsali, že zítra nebo pozítří pošlou!!! Shrnuto, když objednáte v pondělí tak po pár urgencích možná za 14 dnů v pátek to máte doma! Takže jsem zrušila, objednala u Kamiru a hned druhý den měla zboží doma.

• Neprofesionální komunikace
    • Zboží za 2000 přišlo v poničené krabici namačkané jedno přes druhé

Objednala jsem si již v polivině února, počítala jsem, že některé zboží nebude skladem, emailem mne informovali. Poté podávali informace, které neodpovídali realitě (samozřejmě až na mé uhánění skrz email, co se děje s mou objednávkou, v jakém je stavu) 24.2 mi napsali, že každým dnem budou odesílat. Zboží přišlo v polovině března. 4 věci včetně gelovky nastrkané v malé krabici. Zabalení 1/1O. Komunikace velmi špatná, neinformují vás sami od sebe.
    Zboží přišlo a obratem jsem vrátila zpět. 25.3 mi přišla sms z pošty, že zboží je vráceno v rukou odesílatele. Dnes 29.3 peníze naúčtu nemám.Tento eshop nedoporučuji!!

Reakce obchodu Equivet

u otěží i gelovky byla na eshopu uvedeno, že jsou na objednávku. Psali jsme Vám obratem email, že zboží musíme tedy objednat u dodavatele a zda si počkáte. Psala jste že počkáte. Částka bude vrácen v příštím týdnu.

Za zabalení se omlouváme, předala jsem kolegyni která zboží balí.

Příště bychom ale prosili, když už seženete zboží jinde a již o něj nemáte zájem aby jste nám dala vědět. By bychom je tím pádem zbytečně neposílali a nebo jste jej neměla přebírat. Děkujeme a přejeme hezký den.

• Špatná komunikace s obchodem

Reakce obchodu Equivet

Dobrý den, Gogue je uvedeno na eshopu na objednávku 6 dní. Bohužel je to nyní s dodáním zboží komplikované a doby se prodlužují. U obřišníku jsme Vám psali, že je také na objednávku ale dodavatel jej nemá skladem a obratem jsme vyřešili náhradu. Zboží budeme v příštím týdnu doručovat. Děkujeme a omlouváme se za komplikace.

+ zboží došlo v pořádku, vše perfektně sedí
    - dlouhá doba vyřízení objednávky

Na objednávku spěchám a lituji, že jsem zboží objednala a hned zaplatila na Equivet. Je to už přes 2 týdny a zboží stále nikde, ani zpráva od dopravce. Psala jsem na mail, kde mi teda odpověděli, ale ne tak, jak jsem očekávala. Jsem opravdu naštvaná a zde už nic objednávat nebudu.

Reakce obchodu Equivet

Vámi objednaná dečka je na našem eshopu uvedena na objednávku. Také jsme Vám při přijetí objednávky psali, zda máte zájem si počkat. Psala jste že ano. Nyní zboží díky situaci chodí ze zahraničí déle a omlouvali jsme se. Zboží od nás ve středu odchází a ve čtvrtek jej budete mít.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

• Kvalita
    • Přijatelná cena
    • Bezproblémová výměna velikosti
    • Příjemná komunikace

• Všechno přišlo v pořádku

• Komunikace velmi pomalá
    • Zboží stále nedorazilo (objednáno 2.2.2020, dnes je 16.2.2020)
    • Dlouhé čekání na fakturu

Tento obchod bych nedoporučovala. Komunikace je mizerná, doposud nemám odpověď na e-mail, který jsem jim psala. Zboží je zaplacené, ale informace o dopravě žádné nedorazily (už je to 8 dní). Tak budu doufat, že mi zboží vůbec pošlou.

Reakce obchodu Equivet

všechny emaily co od Vás máme jsme našli a na všechny jsme Vám obratem odpovídali. Co se týče zboží Fitmin Juniro, držák na Likit i náplň jsou uvedeny na objednávku a je tedy nutno počítat s dodací dobrou. Také jsme Vás na to ještě upozorňovali email, že zboží je na objednávku a bude třeba na něj počkat a vy jste souhlasila. Zboží budeme ve čtvrtek odesílat.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne team Equivet.

• Příznivé ceny
    • Doba dodání

Obchodu trvá delší dobu, než vystaví fakturu a odešlou objednávku. Doručení do druhého či třetího dne opravdu nečekejte. Výhodou je nižší cena zboží. Objednávka přišla po týdnu v pořádku, takže jinak jsem spokojená. Pokud nechvátáte na včasné doručení, tak obchod doporučuji.

Reakce obchodu Equivet

děkujeme za recenzi a omlouváme se za zdržení dodání o pár dní. Co se týče faktury, ta byla poslána hned druhý den.

Děkujeme a přejeme hezký den team Equivet.