• Rychlé dodání zboží, které je výborné kvality. Balení bylo velmi vkusné. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Šperk již zdobí svoji majitelku, která je nadšená.

Dobrý den, paní Jano,

děkujeme za Vaší milou a pozitivní recenzi.

Máme radost, že jsem byla s nákupem, dárkovým balením a hlavně se šperkem spokojená.

Věříme, že šperk bude majitelce dělat jenom radost :)

• Rychlost dodání, kvalita balení

Reakce obchodu Eppi

děkujeme za Vaše milé hodnocení.

Jsme rádi, že jste byli s nákupem v našem on-line klenotnictví spokojení.

S přáním krásného dne,
    Tým Eppi

• Krásně zabaleno, rychle doručeno, náušnice jsou nádherné přesně odpovídající fotkám a popisu
    • Na stránkách bylo nápsáno jen “přírodní kameny” , velmi mile mě prekvapilo když mi do e-mailu dorazil certifikat pravosti s číslem laboratorních zkoušek
    • Zapínání náušnic( malé zlaté kruhy) je ostré, konce neopracované, při nasazení jsem si poranila ušní dírku.

Krasny sortiment, příjemná cena, perfektni servis a možnosti, rychle dodání … rada se na vás obrátím znovu

Dobrý den, paní Ludvová,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Máme velkou radost, že jste byla spokojená s nákupem u nás v Eppi. Jsme rádi, že se Vám líbí náš sortiment a že oceňujete i dárkové balení a klientský servis.

Mrzí nás, že nejste spokojená se zapínáním náušnic. Je pravda, že zapínání právě u tohoto typu náušnice je velmi jemné a právě proto může část, která se nasazuje do ušní dírky, být ostřejší než u jiných typů zapínání. Je to však z praktických důvodů, aby se tato tenká část v pohodě vešla do dutého otvoru z druhé strany zapínání. Právě proto je důležité být opatrný při nasazování tohoto typu náušnic. Pokud by Vám to však způsobovalo nějaké nepříjemnosti, určitě se na nás můžete obrátit a my zkusíme se zlatníky prodiskutovat nějaké řešení.

Vážíme si Vaší přízně a budeme se na Vás v budoucnu těšit.

• Komunikace obchodu se zákazníkem
    • Krásně a pečlivě zabaleno
    • Bezproblémové dodání

Obchod můžu určitě všem doporučit. Až nadstandardní komunikace, výrobek krásně zabalen a celkově velmi příjemný nákup.

Krásný den přejeme,

vážíme si Vaší pozitivní zpětné vazby.

Jsme rádi, že jste byli s nákupem, naší komunikací i dárkovým balením spokojení.

• Kvalitní propracované zboží
    • dobrá komunikace
    • krásné balení

Reakce obchodu Eppi

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.

Máme radost, že nákup proběhl v pořádku a že jste byli spokojení.

Mějte se krásně,

• Krásné zboží ,perfektně zabaleno a doručeno

Krásný den přejeme,

vážíme si Vaší zpětné vazby.

Jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení.

Tým Eppi

• široký výběr, rychlé dodání, krásně zabaleno, přibalen i hadřík na čištění a sušenka a ručně psané přání

Krásný den přejeme,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu.

Máme radost, že jste byli s nákupem i dárkovým balením balíčku spokojeni.

Tým Eppi

• Bezchybná komunikace,zboží vždy kvalitní,krásně zabaleno

Vřele doporučuji

Reakce obchodu Eppi

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.

Máme radost, že jste byli s nákupem spokojení a že Vám udělal radost nejen šperk, ale i dárkové balení.

Mějte se krásně,

• Krásné a kvalitní šperky
    • Nápaditost a moderní trendy
    • Skvělý marketing - balení šperků a dárečky, člověk si připadá jako VIP.

Dobrý den, paní Andreo,

děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu.

Máme radost, že se Vám naše nabídka šperků líbí a že jste byla spokojená i s dárkovým balením.

Vždy se snažíme, aby byl nákup v našem klenotnictví pro každého zákazníka příjemným zážitkem.

Mějte se krásně