• Vyber
    • Dlhsia dodacia doba

• dobrá cena

k objednávce nebyla přiložena faktura, když jsem o ni požádal mailem, poslali mi ji po týdnu bez razítka. Jinak snad vše ok, podlahu jsem zatím neinstaloval

Slabinou je přepravní firma Fofr, která vůbec nedá předem vědět, že zboží přiveze. Při domluvě jiného termínu nejsou schopni říct ani přibližnou hodinu (např. dopoledne/odpoledne). Pokud je na doručovací adrese někdo nonstop, můžete službu využít bez obav.

Polský a čínský šunt!!!!

Reakce obchodu Epodlahy s.r.o.

Dobrý den, Vámi objednaná polystyrenová pokosnice na stropní polystyrenové lišty je naprosto v pořádku na práci, pro kterou je určena, pokud přesto nejste s výrobkem spokojen, můžete jej bez problému vrátit bez udání důvodu do 14 dní od objednání. Opravdu není nutné nás urážet, S pozdravem a přáním hezkého dne Janda Marian

• Lepší ceny než v kamenném krámu
    • velký výběr

Naprostá spokojenost, doporučuji

• Vstřícný přístup při řešení mých dotazů na pokládku dodaných materiálů

Super ceny, rychlé dodání, komunikace. Určitě doporučuji

• Nedovedu posoudit, objednával jsem zde proto, že zboží, které jsem akutně sháněl, zde měli "skladem".
    • Zboží bylo uvedeno skladem, nejen že ani po týdnu od objednání nedorazilo, ale ani mne nikdo nekontaktoval.

Možná jsem měl jen smůlu, ale obchod, který uvádí, že má zboží skladem a pak ho není schopen dodat a navíc nekomunikuje, pro mě není důvěryhodný.

• Velký výběr
    • dobré ceny

Rychlé dodání, bezproblémový nákup, doporučuji

• při osobní odběru nelze platit kartou a při koupi podlahy za 18 tisíc je to docela velké minus

• Dodací lhůta a komunikace.

Zatím jeden z nejslabších e-shopů.

Reakce obchodu Epodlahy s.r.o.

Bohužel u této objednávky jde o materiál Fatraclick, kdy momentálně výrobce nestíhá uspokojovat velkou poptávku, na delší dodací dobu upozorňujeme přímo na kartě výrobku. Jakmile od výrobce dostaneme přesný termín, klienta vždy informujeme. Rádi také zodpovíme jakékoliv dotazy ohledně Vašich objednávek na telefonním čísle 775063118.

• V e-shopech jsem se naucila nakupovat proto,abych nemusela prosit nikoho kdo by semnou sjel do obchodu.V klidu si prohlednu zbozi a taky v klidu objednam a zaplatim.Jeste se mi nestalo,ze bych zbozi vracela.

Je opravdu skvele nakupovani.

OK

• Cena zbozi
    • Doprava zbozi

Samotny obchod v poradku, no neskutcne spatna doprava zbozi. Pan z prepravni spolecnosti zavolal, ze se do nasi ulice (Praha 7 Letna) nedostane s nakladnim vozem, a ze si zbozi musime vyzvednout na benzinove pumpe, ktera je pry 10min cesty autem od nas. Benzinova pumpa byla 40min jezdy autem po Praze, tesne vedle vydejny podlah. Takze jsme zaplatili za dopravu zbozi zbytecne, protoze i tak jsme si podlahu museli vyzvednout tak daleko. Pro informaci, standardne se nakladni auta na nasi ulici dostanou bezproblemu. Stalo se to dokonce 2x, protoze nam zapomeli dodat 2 baleni podlahy, takze cestu na benzinovou stanici, vedle vydejny zbozi, jsme absolvovali 2x. Z toho duvodu nedoporucuji!

Reakce obchodu Epodlahy s.r.o.

Děkujeme za konstruktivní kritiku. O této situaci se bohužel dovídáme až z této negativní recenze, budeme ji však neprodleně řešit, jedná se totiž o hrubé porušení našich dohod s dopravcem, ten je povinen umožnit vyložení objednaného materiálu minimálně za první uzamykatelné dveře!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• cena a dostupnost
    • neshledal jsem

Všem doporučuji

• Perfektní
    • Nevím o žádné

• V porovnání s konkurencí jak kamennými obchody a e-schop byla cena za podlahu a lišty nejlevnější. Bězná cena okolo 920kč a u Vás 720kč. No na 30m2 to už bylo znát...
    • Byl jsem spokojen. Potřeboval jsem nejlepší cenu a našel jsem ji u Vás....

• Doprava zadarmo
    • Komunikácia zo zákazníkmi

Keď máte dostatok času a môžete čakať tak nech sa páči - môžete nakupovať.
    Ja som čakal na podlahy cez 2 týždne.
    Napísali mi že ich poslali - podlahy nedorazili a od tej doby so mnou ani nekomunikovali.

Reakce obchodu Epodlahy s.r.o.

Bohužel při dopravě na Slovensko, zvláště, když je zdarma, nedokážeme zaručit dodání do 2-3 pracovních dní. Klienta o expedici vždy informujeme, dále na telefonním čísle 775063118 rádi upřesníme termín dodání.

• Dobrý výběr zboží. Rychlé dodání.

• kvalitní podlahy za bezkonkurenční cenu
    • komunikace zcela bezproblémová
    • o žádném nevím