Od objednávky uběhl týden????? zboží je stále na cestě, dopravce pouze prozvoní a když nevezmete telefon ani nezajede na adresu dodání a pokračuje dál v krasojízdě. Když mu zavoláte suše odpoví že už je někde jinde tak snad příště. V tomto případě obchod asi nemůže za neschopnost dopravce ale doporučuji ho urychleně změnit, káží VÁM jméno

Reakce obchodu Epodlahy s.r.o.

Děkujeme za zpětnou vazbu, bohužel na dopravce opravdu žádnou páku nemáme a tento se nám zatím jevil jako nejlepší. Situaci budeme řešit přímo s daným řidičem.

• Velká ochotna a spolehlivost.

Dlouho jsem sháněla vzor marmolea, který byl již vyjmut ze vzorkovníku a prodeje. Tento obchod mi dopomohl sehnat zbytek ve skladu a za to jim moc děkuji. Kéž by byli všude tak vstřícní.

• Velmi vstricne jednani obchodu,moc mi pomohli. Jak uz to byva,remeslnici zmenili dohodnuty termin pokladky podlahy,dalsi nabidli az za 2 tydny.Ale na novy termin jsem nemel laminatovou podlahu doma.Zavolal jsem do obchodu a dodani podlahy urychlili,mohl jsem si lamino vyzvednout v centralnim skladu. Obchod doporucuji,navic jsem obdrzel slevu.Zdenek H. z Prahy

Nic takoveho.

Perfektní komunikace i pro reklamaci. Ihned vyřešeno. Děkuji

Vše ok.

Jeden den obědnáno a druhej den jsem měla doma.Doporučuji a velká pochvala spozdravem Jiřicková

Rýchlé dodání a skvělá komunikace obchodu. Děkuji

Funguje jak má.

Nekolik list byto poskozenych jedna zlomena.je lepsi vzit neco navic. listy pekne a kvalitni takze spokojenost

• Kvůli dlouhé dodací lhůtě bych čekala, že mě bude obchod informovat, že už je moje objednávka naskladněná a že ji předávají dopravci. Vůbec jsem nevěděla, kdy mu
    • zboží dovezou. Volal jen dopravce, že za pár hodin přijede. :-(

• Objednáno lino 4 M*3,4 M přišla úplně jiná míra a to 3,8 *3,7metru nějaký zbytek nebo co
    • Dlouhá dodací doba

Absolutně nedoporučuji !!!!

Reakce obchodu Epodlahy s.r.o.

PVC se vyrábí v šířích 2 a 4m, není možné, aby byla šíře 3,8m, určitě nezasíláme zákazníkům "zbytky". Přesto bylo nabídnuto klientovi jak nové PVC, tak možný odvoz a vrácení platby, zatím bez odpovědi. Co se týče termínu dodání, je 7 pracovních dní od objednání u rolového programu standardní doba.

• Široký výběr zboží
    • Nemá žádné

Zboží dorazilo opravdu rychle.

• Komunikace, nepravdivá informace o dostupnosti zboží.

Naprosto zoufalá zkušenost. Obchod měl na webu uvedeno zboží skladem, po objednání mi oznámili, že je to omyl, a že bude za 14 dní. Po měsíci čekání jsem zavolal a zeptal se, kde je má objednávka. Slíbili mi jí dodat do konce týdne, na konci týdne jsem volal, že nikdo nepřijel, slíbili mi jí začátkem následujícího týdne. Na začátku následujícího týdne nedorazila, celé bez omluvy, bez jakékoli aktivní komunikace ze strany eshopu.

Výsledkem je, že podlahu, kterou jsem potřeboval co nejdřív budu mít o měsíc a půl později, než jsem čekal, od jiného dodavatele.

• rychlost dodání
    • zatím nic

byl to první nákup jsem spokojená doporučuji

• Ochota, rychlá domluva

Skvělý přístup, domluva i cena

• Přehlednost a dostupnost
    • nevím o žádných

Všem vřele doporučuji. Naprosta spokojenost.

• ok
    • neviem

ok

• Velmi dobrá komunikace, rychlost dodání.
    • O žádných nevím.

Doporučuji. Kvalitní obchod s příjemným, bezproblémovým jednáním.