dobra cena + kmunikace

Nulová komunikace s obchodem. 16. 9. objednáno zboží a ihned zaplaceno. 23. 9. jsem psala e-mail, na ten nikdo nereagoval. 24. 9. jsem volala do eshopu, nikdo mi nezvedl telefon a po pár vteřinách vyzvánění telefon někdo típnul. Pak jsem psala SMS, za chvíli mě někdo zablokoval i tam. Psala jsem tam ještě přes kontaktní formulář na webových stránkách. Takže počkám na vrácení peněz či zaslání zboží nebo nějakou reakci ještě pár dní a poté se obrátím na Policii ČR. Bohužel mě nenapadá jiné řešení a budu to muset řešit přes Polici ČR. Okrádat se nějakými eshopy, které nejsou schopné ani po "online" zaplacení zboží reagovat a zaslat zboží, se nenechám.

zaplatil jsem a přes týden jsem nedostal odpověď a ani balik

vše v pořádku, doporučuji

• cena, rychlost

Rychlé,kvalitní zabalení.

• Velice rychle vyřízená objednávka a průběžné zasílání informací o stavu zásilky.

Ochota, vstřícnost, lidskost

• ok

rychlé, spolehlivé

• rychlé doručení

spokojenost

• Info, rychlost dodání vše na 1* Ok

• zásilkovna
    • osobně v blízkosti bydliště

Vše perfektní

• Velmi příjemný přístup od prodejce, vstřícnost, prostě veliká spokojenost.
    • Žádná

• zboží nakonec dorazilo v pořádku a peníze za nedodané zboží byly vráceny na účet
    • špatná komunikace s obchodem
    • dlouhá doba dodání

Objednávala jsem několik produktů, u všech bylo uvedeno, že jsou skladem. Vyřízení objednávky trvalo dva týdny, což se mi zdá oproti jiným obchodům dnes poměrně dlouho. Na uvedené číslo obchodu jsem volala několik dní než jsem se dovolala a i tak mi pán, kterému jsem se dovolala, sdělil, že objednávky nemá na starosti on, ale jeho kolega. Dva nabízené produkty mi dodány nebyly, za což se obchod omluvil a peníze mi byly vráceny na účet. Komunikace byla velmi zdlouhavá a vždycky se začalo něco dít až po zaurgování e-mailem. Poučila jsem se pro příště, že je lepší se více informovat o prodejci a raději neplatit předem.

Objednanou knihu deklarovali,ze je skladem...tak jsem objednal..po nekolika dnech a mem dorazu,kdy prijde,sdeleno,ze skladem neni a pripravuje se dotisk..objednavku jsem zrusil.

Rychlé doručení, naprostá spokojenost.

• Výběr jinde nedostupného zboží