• Objednané zboží na skladu a přes týden čekám na email abych si mohl zboží vyzvednout osobně.Katastofa
  • Absolutně nekomunikativni, ztráta času zde něco kupovat

• Objednávka mi byla dodána nekompletní. Chyběla jedna položka kterou jsem si objednal a zaplatil. Po telefonickém upozornění mi vyla slibena náprava která bohužel do dnešního dne neproběhla.
    • Zaslaná objednávka byla nekompletní

došlo neshodné zboží

Pan majitel není vůbec ochotnej je nepříjemný a chování ma hrozný

• Na objednávku čekám už 14 dnů a furt nic

Flígna bez vysvětlení

samolepky neodpovidali cene ani kvalite za tu cenu priste si je radeji natisknu sam

• tuto firmu nedoporucuji spatne zkusenosti a domluva s panem majitelem i s jejich zakaznickou linkou

spatna komunikace a poradenstvi

• Nabizite zboží a když dojde nedoplnite čekam půl roku aji víc na debilni filtr
    • Nic nemáte
    • Jó ignorujete email

• Byla mě doručena velmi nekvalitně vyrobená dětská čtyřkolka a obchod nereaguje na mé opakované reklamace.
    • Kromě toho, že lákají na nízké ceny a za ně dodávají velmi nekvalitní produkty nic jiného neregistruji
    • Čtyřkolka má vůli na přední nápravě plus mínus 1,5 cm, takže v zátočině dítěti vibrují řidítka v rukou

Určitě nedoporučuji, raději si pár stovek připlaťte a kupte si jinde něco, co bude fungovat...

zboží deklarované skladem jsem objednal 25.6.. Ve stejném dni mi byla objednávka potvrzena, ale bohuřel, ani po čtrnácti dnech zboží nedorazilo.

• Objednal jsem moto za 36 tis., Vzápětí jsem ho našel za 31 tis s vice doplnky. Objednavku jsem se snažil zrušit přes email, telefoní číslo. Nikdo semnou nekomunikoval. Napsal jsem tedy ještě 2 omluvne emaily a ejhle, za tyden mi zvoni pplko na dvere ze ma pro me balik za 36 tisic........

Nulová komunikace se zákazníky.

• Pozor zloději, převzali zboží zpět ale peníze již neposlali
    • nekomunikují

Zboží jsem vracel v zákonné lhůtě 14 dní. Poslal jsem jej zpět kdy obchod zásilku převzal a od té doby nekomunikuje. Takže mě obchod okradl o peníze.

• Doručen jiný typ dílu, než jaký byl na obrázku. Prodejce se k tomu ani nevyjádřil.

• ceny
    • Dobrá komunikace se zákazníky
    • dlouhá reklamace, vyřízení proběhne v pořádku, komunikují ale někde je vždy problém.
    • občas pošlou něco jiného.

Objednal jsem startovací hřídel pro průměr 16mm, dorazila hřídel pro průměr 13mm (ikdyž obal byl popsaný jako 16mm). Na následné emaily ohledně reklamace nebo výměny zboží firma nereaguje.

• Nákup a zaslání zboží proběhlo bez problému
    • Nulová komunikace pokud potřebujete řešit cokoli dalšího

Ze zasláním zboží problém nebyl, ale čtyři kusy jsem v zákonné lhutě do 14ti dní vracel. Zboží jsem zabalil a odeslal na vlastní náklady, jediné potvrzení, že obchod balík obdržel byla zpráva, že pošta balík 12.4. doručila a od té doby nic, za týden nebyli schopní vyřídit a vydobropisovat,ale ani dát vědět, že balík s vráceným zbožím obdrželi takže budu muset řešit dál.

Maximální spokojenost

• Siroky vyber
    • Vyborne ceny
    • Nekvalitni komunikace s obchodem ohledne rad, nebo reklamaci

Obchod je velice dobry, doprava prez PPL v poradku, reakce obchodu na objednavku a cely prubeh taky v poradku. Pouze se mi tedka stalo, ze produkt nefungoval. Uvidime, jak obchod bude reagovat na vraceni zbozi v zakonne lhute 14 dnu. Jinak drive nebyl problem. Pokud vraceni penez probehne bez problemu, tak obchod mohu DOPORUCIT.