-
Koupil jsem v tomto obchodě pánskou toaletní vodu Fahrenheit od Christian Dior. Tento parfém nevydrží vonět ani 2 hodiny,navíc je i cítit,že se jedná o fake.
V práci se mě zeptali proč jsem se namazal mastí(Fahrenheit koupený z eParfem.cz). :-(
Osobně mi spíše připomínal okenu (Iron)s nádechem Fahrenheitu.
Farfém jsem samozřejmě reklamoval. Mailem mi dorazilo reklamační vyjádření,že se jedná o originál. Tento parfém znám a používám několik let,takže ho dokonale poznám!
Tento obchod rozhodně nedoporučuji!!!
Raději se mu vyhněte obloukem!!!