Nekomunikuje

zboží zaplaceno obchod nekomunikuje.

• Rychlé odeslání objednávky.
    • Kvalitní zboží za super cenu.

• Zboží nedoručili a je to už dost dlouho, ani mail. Nedoporučuji ani omylem.

Eshoo jen přeprodává,nějaký zájem u výrobce,zda je schopen zboží vyrobit a následná komunikace se zákazníkem žádná!U Vás už nikdy!

Spolehlivý eshop.

bez problémů rychlé dodání ,dobrá komunikace

• Nedodržování termínů
    • Špatná komunikace

Zhruba 2-3x jsem zde kdysi dceři objednával nábytek, vše bylo v pořádku, tak jsem samozřejmě zaplatil v klidu online. Ale teď, katastrofa! Zaplaceno 9.2. s dodáním do měsíce. Objednávku jsem stornoval 12.3., protože mi 2x přišla na dotaz odpověď, že expedice další týden (příští týden, nic - prý další týden, takže storno). Peníze zpět jsem naštěstí obdržel, dnes, 20.3.. Komunikace probíhala až ke konci dodací lhůty, protože jsem opravdu začal spamovat email, chatbota, formulář, všude kde se dalo, jelikož nikdo do té doby nereagoval.

Jedno velké zklamání a rozhodně zde už nenakoupím. Abych byl skoro 2 měsíce bez peněz a neměl ani zboží, tak to fakt ne. A čekat, jestli vůbec peníze dostanu zpět.

Nevím, co se v obchodě interně stalo, ale rozhodně se to projevilo, negativně.

• Nejlevnější na trhu
    • O žádné nevím
  • toto je moje první a špatná zkušenost

Po rozbalení jsem zjistila, že u konferenčního stolku je poškozená deska. závadu jsem nafotila a oznámila na reklamaci. Paní byla ochotná a reklamaci vyřídila.(nová deska). Nakonec jsem i tuto novou desku reklamovala. Opět tato reklamace byla vyřešena. I přes tuto malou nepříjemnost, velice chválím přístup paní na reklamacích.

kvalita,cena na 1*.

Nemám co hodnotit

Objednávku jsem zaplatila v den vytvoření objednávky. Zboží bylo skladem. Je to již týden a zboží nedorazilo. Na dva emaily obchod zatím nereagoval.

Výborné

• Komunikace obchodu
    • Cena zboží
    • Kvalita dodaného zboží odpovídá obrázku a popisu

Zboží jsem objednal s dostatečným předstihem, takže mi nevadil ani lehce delší termín doručení. Zboží dorazilo kvalitně zabaleno!
    Při doručení byl menší, asi "skladový" problém, ale paní Festová, to během jediného dne vyřešila, takže zboží mám v pořádku doma, čímž tímto děkuji za ochotu.
    Za mě OK
    Obchod mohu doporučit

• Obyčejný krokoměr za 360 Kč nemá český návod na nevhodné nevím co si obchod myslí dodatečný návod stojí 100 Kč pryč od nich

• není
    • Katastrofa mraky hovorů a dodání v nedohlednu

Na zboží čekáte podstatně déle než je uvedeno jsou slibovány slevy ,po hodně dlouhé době podstatně delší než je uvedeno u zboží přijde ,je zboží příšerné kvalty z Polska ,zboží bylo vráceno ,obchodu , v tomto obchodě již bych nikdy nenakoupil .

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vše v naprostém pořádku,velká spokojenost,děkuji.