• dodací lhůta nebyla dodržena

já objednávala eos jako dárek, bohužel přišel pozdě. jinak bylo všechno v pořádku.

Reakce obchodu EOS-USA.cz

Tak to se omlouváme, zjistíme u přepravce, proč to doručil až za dva dny, ne následující pracovní den. Psali jsme Vám nejdříve e-mail s tím, že jeden druh z Vaší OBJ se vyprodal a OBJ Vám odešleme hned v pondělí (pátek byl bohužel svátek). V pondělí byla zásilka odeslána, k Vám doručena přepravcem ve středu. Do zásilky jsme Vám přidali jako omluvu dáreček. Ještě jednou se omlouváme Vám i oslavenci za zpoždění dárečku.

• Velky vyber, skvele ceny, postovne zdarma nad 10 ks, rychle dodani, velky vyber platebnich moznosti a perfektni informovanost primo na mail.
    • Zadne minusjsem nenasla a to patrim mezi vecne rypaly :)

Rozhodne doporucuji. Eosy nabizi dnes kde kdo, ale tady se setkava vse dohromady v dokonale souhre. Vim jiste, ze se jako nakupujici vratim. V baliku bylo dokonce osobni podekovani psane rukou a darecek.

• originální EOS za příjemné ceny
    • lze zjistit další doplnění skladu - což je super

Velmi rychlé dodání
    kvalitně zabalené - dost ochranné folie :)
    určitě doporučuji

• Rychlé dodání zboží zákazníkovi.
    • Dobré ceny.
    • Rychlé domluvení objednávky.
    • Žádné.

Myslím,že tento internetový obchod je velmi dobrý a spolehlivý.

• ojedinělé zboží - není jinde na trhu
    • Dopravci nadiktovali špatně dodací adresu - chybělo jméno firmy, přestože jsem jej uvedla. Dopravci nemohli zboží doručit. Také Dopravci předali špatné telefonní číslo, takže mne nemohli kontaktovat abych adresu upřesnila.

S výrobky jsem spokojená, ale hlídejte si dopravu. Zboží mělo přijít do dalšího dne. Prodejce ale přepravci předal nesprávnou dodací adresu a špatné telefonní číslo. Dopravce jsem musela kontaktovat sama a škody napravit.

Reakce obchodu EOS-USA.cz

Dobrý den.
    Je nám líto, jestli byli na Vašem přepravním štítku nesprávné informace a tím se zpozdilo i dodání. Veškeré informace z Vaší objednávky se předávají on-line z našeho systému na přepravce DPD, kurýr pak následující den přiveze již vytištěné štítky, které se pouze nalepí na námi připravený balíček pro koncového zákazníka. Někde tam muselo dojít k špatně převedeným informacím, ale chybu samozřejmě bereme na sebe a ještě jednou se omlouváme. Zvolánek, majitel

• Rychlé doručení, milé jednání, ochota.
    • Neshlédávám.

Vřele všem doporučuji. Příště objednám opět zde.

• Jedinečný výrobek, rychlé dodání, dobrá cena.
    • Určitě bych brala rozšíření projede produktů EOS

Skvělý obchod,dobré ceny, zboží přišlo velmi rychle a v pořádku. Určitě objednám znovu. Děkuji :)