• Dobrá cena
    • Dobrá komunikace

Dva nákupy, 2x spokojenost. Zatim vše funguje tak jak má.

Dobrý den. Naprostá spokojenost dodací lhůta bleskurychle a obojek super funguje, stačí nasadit svému psímu kámošovi a můžete s radostí vyrazit na výlet. Jedině doporučuji.

• velmi rychle a ochotně jak poradili tak doručili

• Dobrá cena
    • Rychlé doručení (2 dny)
    • Zákaznická podpora každý den
    • Bezproblémové vrácení zboží a peněz
    • CZ manuál

Mohu obchod jen doporučit, potřebovali jsme vyměnit již vyzkoušený obojek za jiný. Naprostá vstřícnost, okamžitá komunikace na FB. Bezproblémově přijatý použitý obojek (posláno zdarma přes Zásilkovnu) a za 2 dny peníze na účtě včetně dopravy. Bez jakéhokoliv vysvětlování nebo průtahů. Objednala jsem místo něj na eshopu jiný.

Jediné, co bych vytkla je CZ manuál, podle kterého by člověk opravdu nezvládl obojek nastavit nebo používat :-D Ale přeložila jsem si přiložený originál v angličtině a nebyl problém, takže to až jako takový problém nevidím :) Plus bych doporučila již na eshopu uvádět dobu dodání.

• Mohu doporučit.Jsem spokojená

• velmi rychlé
    • jednoduché

• Poradí s výběrem, velký výběr, ceny, komunikace, rychlost dodání, servis. Není co vytknout.

Obchod doporučuji, poradí s výběrem. Rychlé dodání, komunikace, ceny.

Rychlá dodávka

• Včas doručení zboží

Objednal jsem chybně, v neděli jsem se po telefonu domluvil a v úterý bylo vyřešeno.

• Rychlé dodání vše v pořádku

• Fantastická cena

Pokud bude obojek fungovat tak jak má byl to nákup roku.

Celková spokojenost

Rychlé dodání.

• Poradenství po telefonu
    • Rychlé vyřízení objednávky
  • Zboží objednáno a zaplaceno před týdnem. Zatím nemám ani zprávu kde se obojek momentálně nachází. Měli byste zapracovat na komunikaci se zákazníkem a případně zboží které je skladem buď odeslat max do dvou dnů od objednávky, nebo alespoň informovat zákazníka co se děje. Děkuji.

Reakce obchodu Eobojek.cz

Dobrý den. Pokud objednáte produkt, který máme skladem, můžeme jej okamžitě odeslat. Avšak objednali jste produkt, u kterého byla uvedena 7denní dodací lhůta.

Zákaznická podpora 7 dní v týdnu (od 8:00 do 20:00): +420607870893. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

• Obojek funguje skvěle

• V pořádku, zatím nevyzkoušeno

• Doporučuji.jak mi obojek došel volala jsem pro řadu a velice rychle jsem ji dostala.prijemny rozhovor

• Doručení zcela v pořádku