• Obdržel jsem konopnou mast o objemu 260 ml s datem expirace 5/2024. Na tento datum jsem přišel až po několika dnech používání. Takové množství masti nelze za dva a půl měsíce spotřebovat.

Firma neprovádí kontrolu data expirace.

• Zboží je cenově relativně výhodné.

Nákupní portál prodejce je nepraktický, nákup nepřehledný a nelze již zadané údaje dodatečně změnit, ani před odesláním objednávky (nebo není vůbec snadné zjistit, jak by to bylo možné udělat). Je uváděno, že zboží bude dodáno do 1 - 2 od předání k přepravě, ale zboží objednané 1. 6. 2023 bylo připraveno k vyzvednutí ze Zásilkovny až 6. 6. 2023!

• Zboží nedoručeno z důvodů, zasilkovna mi neposlala zprávu k vyzvednuti ze Z boxu.

Balení velmi malé a výrobky z Polska

• Zboží vůbec nedorazilo a ani info, kde se nachází nebo co se s ním stalo!!!

Reakce obchodu Energie přírody

při odeslání zásilky Vám došel email od nás a od zásilkovny o odeslání zásilky s trackovacím odkazem https://tracking.packeta.com/cs/?id=1531712002

Zásilka Vám byla 2x doručována a s tím, že:
    16. 11. 2020 13:51:50 Neúspěšný pokus o doručení – příjemce nezastižen.
    19. 11. 2020 14:08:26 Neúspěšný pokus o doručení – příjemce odmítnul převzetí zásilky.

Informovaní zákazníka o stavu zásilky je NAŠE PRIORITA.

Udělali jsme absolutní maximum pro doručení Vaší zásilky.

Zřejmě se stalo nějaké nedorozumění....

Luboš

• Objednany a zaplateny tovar mi nikdy nedorazil.

Objednaný a hlavne zaplatený tovar mi nikdy nedorazil. A to od objednávky ubehli už takmer 3 mesiace. Na moje naliehania nik nereagoval. Obchod súci na žalovanie.

Reakce obchodu Energie přírody

internetový obchod www.energieprirody.cz změnilo vlastníka 26.2.2020 a o Vaší objednávce jsme nedostali žádné bližší informace od původního vlastníka. Budeme rádi, když se nám určitě ozvete a Vaší objednávku dořešíme k Vaší spokojenosti.

Objednala jsem mimo jiné 3 balení grepofit tablety a balíček zaplatila při převzetí. Doma jsem ale zjistila, že uvnitř je pouze jedno balení gerpofitu, takže jsem kontaktovala prodejce, který slíbil že v brzké době zašle zbývající 2 balení. Dorazilo ovšem zase jednom jedno a když jsem znovu volala, tak mi bylo řečeno, že obchod přechází pod někoho jiného a že to bude řešit on a že to bude trvat. Každopádně jsou to už 3 týdny a pořád nic ani žádná reakce.

• Sortiment
    • Ceny
    • Pokulhává komunikace

Objednala jsem si v eshopu cca za 1000 Kč, z toho necelých 400 Kc, bylo za caje Everest Ayurveda. Protože jsem ale od lekare dostala doporučení vysadit všechny doplňky, objednávku jsem dostatečně brzo po telefonické domluvě změnila. Nicméně pár dní poté mi přišlo upozornění na možnost vyzvednutí zásilky ale za původní cenu, tedy změna neproběhla...
    Paní byla při domluvě velmi milá a vstřícná ale asi zapomněla a já si proto vše nevyvedla i když o vše ostatní jsem měla zájem.

Dobrý den, obchod nedoporučuji. Výrobek Spiron jsem objednala v ceně 228,- Kč. Obchod napsal, že zboží nemá skladem a bude, ale za jinou cenu tedy přesně 253,- Kč. Výrobek na internetu přecenili hned druhý den co jsem udělala objednávku na novou vyšší cenu, ale stále trvali na tom, že není skladem, i když tuto informaci u zboží neuvedli. Následně, když jsem po dvou dnech urgovala, že zboží stále nabízí, stáhli Spiron úplně z nabídky. Objednávku jsem zrušila, zboží jsem objednala jinde. Nemají přehled o zboží.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží objednáno, potvrzeno, zaplaceno, 12 dní čekám na dodání, zatím nedorazilo.