• dobré ceny (..jsou ale zbytečné, když nedodají)
    • obhod absolutně nekomunikuje
    • není možné zjistit stav objednávky
    • staré informace na stránkách - obchod asi "zamrznul"

Nemarňete čas, dle reakcí v poslední době ostatních nakupujících má obchod zřejmě nepřekonatelné problémy - nedoporučuji.
    Do 12/2010 byly dle reakcí většinou dodávky v pořádku. Po 2 dotazech bez reakce na dodání zboží po teermínu jsem to vzdal a objednávku zrušil.

• Nulová komunikace

Rychle pryč

• mám objednávku z 31.1.již zaplacenou přes účet,zboží dostupné do 2dnů a nikdo nekomunikuje ani přes telefon ani mail a je 8.2.

nedoporučuji

objednávka:1101090001 z 09.01 2011 ješte nedorazila 27.01 2011

• zatím žádné
    • má psáno dostupnost zboží do 3dnů,volám,píši sms,píši email zda mohu se zbožím počítat nebo mám shánět jinde,ale nikdo nezvedá telefon ani neodpoví na email

Zatím mě ničím tento obchod neoslovil,mám jiné zkušenosti s nákupem zboží přes internet(vždy vše ok k plné mé spokojenosti) a proto tento obchod bych nedoporuřovala

• nekomunikuje

nedoporučuji

• nekomunikativnost

že už tu nikdy nenakoupím.

Mám s tímto obchodem naprosto stejné zkušenosti jako zdejší nejnovější recenze..zboží už přes 14 dní nedorazilo, komunikace je naprosto nulová. Před pár dny jsem se ovšem dozvěděla vysvětlení..majitel obchodu (a zároveň jediný pracovník) je indisponován a není schopen vyřizovat žádné objednávky. Jak bude tato situace však trvat dlouho, nikdo neví..takže kdo čeká na vánoční dárek, bude to asi ještě nějakou dobu trvat..já se pokusila svou objednávku raději zrušit..

• Již 12 dní čekám na zboží a stále nic nepřichází(měl to být vánoční dárek).Komunikace žádná-telefony neberou a na email neodovídají.

Po zkušenostech nedoporučuji.

• zboží nebylo dodáno

pro nákup vánočních dárků zcela nevhodně

• Už je to 14 dní, co jsem objednala pouzdro na ntb, které měli podle jejich www stránek skladem. Do dneška mi nepřišla žádná zpráva(kromě kopie objednávky), psala jsem jim e-maily, na které nikdo neodpovídal, volala jsem na jediné tel. číslo - mobilní, které mají na stránkách, kde mi to buď nikdo nebere nebo mi hovor "típne".

Takový obchod rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!

• Rychlost dodávky
    • komunikace
    • výběr zboží

zboží jsem objednala s tím, že mi vyhovuje cena a navíc měl být přidán poukaz v hodnotě 200Kč pro další nákup. místo zboží došel mail, prodávající se omlouval, že reagují pozdě, že dělají nové stránky a proto mi nebudou účtovat poštovné. to se i stalo, jen poukaz tedy chyběl!! nebylo odpovězeno ani na můj mail jim...Po uveřejnění recenze na heuréce jsem si vyměnila pár mailíků s obchodníkem, a vše se nakonec vysvětlilo ke spokojenosti snad obou stran. Vše je jen o lidech a občas se na některých místech objeví někdo méně zodpovědný a pak dochází k nedorozumění a problémům, jako se stalo v mém případě. Děkuji tímto vedoucímu Endingu, panu Romanu Konečnému za jeho vstřícnost a věnovaný čas.

Reakce obchodu Ending

Vážená paní Mirko, velmi mě osobně mrzí že nejste s nákupem spokojena. Rozhodl jsem se reagovat na informace, které zde uvádíte. Zboží jste si objednala v neděli 31.10.2010 ve 23:59. Skutečně nebylo odesíláno na Vaši adresu hned v pondělí 01.11.2010 ale až v úterý 02.11.2010, ted s jednodenním skluzem. Opravdu to bylo způsobeno úpravou obchodu. Za což Vám jako nebyla účtována částka za dopravu. Kupon jako takový jsme nepřikládali ale zasílali e-mailem. Nevím o jakém dalším e-mailu, který jste zasílala mluvíte. Žádný dotaz od Vás jsme v systému nenašli. Ještě jednou je mi líto celé situace a této recenze. Bohužel si myslím, že je tak trochu neoprávněná.

• žádné nevidím

• Skvělá komunikace, ochota, briskní řešení problému.
    • Objednávací systém by šlo trošku vylepšit (spolehlivost)

Velmi spokojen, potvrdily se mi pozitivní zkušenosti předchozích zákazníků.

• velká ochota a komunikativnost
    • menší výběr zboží

byla jsem velmi spokojena,po všech stránkách

• Dodací lhuta

• rychlá dodací lhůta
    • nízká cena

jednoznačně nejnižší cena na netu,bezvadná komunikace,rychlé dodání.
    Rozhodně doporučuji

• Velmi výhodné ceny
    • Skvělá komunikace ohledně dotazů a objednávek

• cena, / cca 170,- Vy x cca 800,- Alza /
    • rychlost,