Zboží jsem objednal 24.1.2024!
    25.1.204 doručen e-mail od enatruck.cz že zboží je na cestě z centrálního skladu a bude odesláno do 5-7 pracovních dnů.
    Dnes je 14.2.2024 a stále nic není ani na cestě a ani na adrese ! Zboží bylo uhrazeno předem v den objednávky tak jsem zvědav co se vlastně stane ???!!! Příště bych se raději enatruck.cz vyhnul …….

• Jak se může někdo ptát na spokojenost když nic nemám...
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• žádnou jsem nenašel
    • dodací lhůta píší 3-4 týdny, objednáno 30.10., dnes 01.12. ještě zboží nemám, komunikace nulová, obchod sám o sobě se neozve, že bude zboží dodáno se spožděním.
    • 20.11. učiněn dotaz na zboží - údajně je již na skladě
    • 29.11. učiněn další dotaz - ale tentokráte mi bylo zděleno, že se na zboží čeká
  • Ofuky na DAF XG které jsem si u vás objednal, vůbec nesedí, takže spokojenost nulová.

Způsob plateb - faktura dorazí až je zboží dostupné na prodejně, což se zjevně po týdnu ještě nestalo..., dodací lhůty a komunikace.
    Zde už bohužel nebudu objednávat.

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

zboží nedorazilo, stejně jako informace o tom v jakém stavu se objednávka nacházi i přesto, že vše bylo skladem.

Tovar nemám a už je tomu 3 týždeň.

• Dosť dlhá odozva. Komunikácia na týždne...tovar není skladom...Dve rovnaké skusenosti po sebe. Takže som už 2x nakoniec kupoval u konkurencie.

• Zboží zaplaceno a nedoručeno
    • Nemohu se dovolat na infolinku
    • Žádné informace ohledně stavu objednávky

Reakce obchodu Enatruck s.r.o.

děkujeme za Vaši recenzi, kterou přiznám se moc nechápu... Zboží jste si objednal 21.6.2023 a tentýž den Vám byla zaslána faktura k proplacení. Platbu jsme obdrželi až 28.6.2023 a následný den zboží expedovali. Kde byl tedy prosím problém? Děkuji za odpověď

Fajn den
    Marčan
    Enatruck

• 6 dní, zboží nedorazilo, když spěcháte na dovolenou, tady se výsledku nedoberete

Reakce obchodu Enatruck s.r.o.

děkujeme za Vaší recenzi. Bohužel zde byl na vině lidský faktor a skutečně se jednalo o chybu z naší strany. Nakonec se, ale vše stihlo :)

Fajn den
    Marčan
    Enatruck

Čekat 32 dní a více, je služba z pravěku!!!

• Obchodom som od rana komunikoval pretoze s dvoch mikrovlniek bola jedna poskodena pritom prieskum momentalne poslali na dodany tovar bez tej mikrovlnky a spravu po 5 h čo so obdrzal bolo povedane ze v pondelok vyriesime... co sa mi nepaci pretoze ked som objednaval komunikovali bez problemov . Ale akonahle je problém neodpisuju a ked tak po velmi dlhej dobe ... vedenie by si to malo skontrolovat pretoze doteraz som bol spokojny aj ked posielaju objednavku aj na 3x pritom pisu ze vsetko je skladom...

Reakce obchodu Enatruck s.r.o.

moc nás mrzí vniklá situace. Všechny požadavky se snažíme vyřídit v co nejrychlejším čase a bohužel není v našich silách reagovat na každý z nich během pár minut. Všechno zboží, které o nás odchází je na výstupu kontrolováno. Pokud tedy přijde poškozené, tak je to bohužel chyba přepravce, což mi nejsme schopni ovlivnit. Samozřejmě to není tak, že bychom daný problém nechtěli řešit.

Děkujeme za pochopení.
    Marčan Enatruck

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Píší, máme skladem a HO...

Chybí některé Dily a Dily které došly ani nepasuji do sebe

Reakce obchodu Enatruck s.r.o.

děkujeme za Vaší recenzi, i když tedy trochu mylnou.

Jak jste spokojeni s délkou dodací lhůty?
    hodnocení 1.5 z 5.
    (Zboží jste objednal 3.9.2021 a obdržel 22.9.2021 to jsou necelé 3 týdny. U zboží máme napsáno, že dodací lhůta je 3- 4 týdny.)

Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu?
    hodnocení 2.0 z 5.
    (Komunikace z naší strany byla standardní. Vždy se snažíme zákazníkům odpovídat nejrychleji jak to jde. Vás požadavek o reklamaci jsme vykomunikovali do 48 hodin, bohužel také vlivem výrobce.)

Popište podrobněji vaše zkušenosti s obchodem
    Chybí některé Dily a Dily které došly ani nepasuji do sebe
    (U poličky, kterou jste obdržel chyběli pouze dvě malé části, zbytek byl v naprostém pořádku. Za tuto skutečnost jsme se omluvili a co nejrychleji vyřídili nápravu. Veškeré zboží se před odesláním kontroluje, ale bohužel jsem stále jenom lidé a toto se může stát.)

Z naší strany chápeme Vaše rozhořčení, ale vše se dá s klidem vykomunikovat. Od toho tady přece jsme ;)

Hezký den

Marčan Enatruck

• Zaplatily jsme si rychlou dopravu a stále nic hrozné

Reakce obchodu Enatruck s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, která nás mrzí. Chápeme, že jste si objednala zboží ve zrychleném režimu, ale vzhledem k probíhajícím svátkům jsme bohužel nemohli rychlost dodání ovlivnit na 100% (kurýři, výrobce apod.). Navíc jak vidím, tak jste nic dopředu zatím neplatili, ale pouze zvolili tuto zrychlenou verzi dodání, kterou bychom Vám za normálních okolností stejně neúčtovali. PS: Jsme jenom lidi a vše se dá s rozumem vykomunikovat. Hezký den Marčan Enatruck s.r.o.