• -Rychlost
    • -Kvalita
    • -Cena
    • -Doba doručení vzhledem termínu před Vánoci cca 5 dni asi i skvělá.
    • -zabalení obrazu pouze do kartonu nedostačující, obzvláště při kvalitách dopravních společností

Celkem rychlé vyřízení objednávky, dodání, ceny i komunikace. Rozhodně si zde nechám uděl foto a obrazy znovu.

• zlá kvalita
    • chýbajúca časť objednávky
    • zlá komunikácia

• emailová komunikace ( v zásadě)
    • nízká cena
    • špatné zpracování
    • špatná barva, místo černé tmavě zelená
    • delší dodací lhůta než uvádějí
    • obchod nedoporučuji

Navštívila jsem tyto stránky hlavně kvůli nízké ceně. Chtěla jsem koupit jako dárek vlastnoručně navržený kryt na mobil. Objednávala jsem 13. 11 a měl podle objednávky přijít 24.11. 24.11 mi napsali, že to bude 27. a 27. mi napsali, že přijde 30.11. Tyto okolnosti byly poněkud zneklidňující, ale nakonec opravdu přišel 30.11.... v naprosto otřesném stavu. Ano, byl to silikonový kryt na mobil, ale místo jasné černé, byl černozelený, spíše tmavě zelený a text nebyl skoro vůbec vidět, skoro jakoby tam nebyl. Takže kvalita zpracování 30% Jedinou výhodou byla skutečně ta cena. Aspoň jsem nepřišla o velké peníze, když cena byla nízká.

• Byla jsem spokojená s rychlostí. Fotky dodane v termín kdy meli prijit. To same bála jsem se kvality. Ale fotky jsou krásné.
    • Nemohu vytknout nic.. Objednavala jsem si fotky pres aplikaci a i jsem byla spokojena s výběrem. Mohu jen doporučit.

• Kvalita
    • Jednoduchost
    • Bez problému

Objednávala jsem fotky v retro stylu (instagram rozměr). Vše přišlo, kdy mělo, kvalita super, velmi dobře zabalené. Navíc jsem měnila telefonní číslo pro dodání s DPD a slečna na zákaznickém servisu mi pomohla, DPD také. Vše bez problému.

• Zadnou neshledavam
    • Ruseni objednavek bez vysvetleni
    • Na telefonu slovena,ktery neni poradne rozumnet

Zacatkem roku 2020 jsem si zde objednavala fotoknihu.
    2x mi stornovali objednavku.Bez udani duvodu,kdyz jsem se zeptala.
    Na infolince jakasi slovena,ktere nebylo rozumnet ani zbla a ani nebyla nijak prijemna.
    Na otazku,proc mi zrusili objednavky,odpovezeno,ze nevi.
    Nakonec jsem pohrozila,ze pijdu jinak a jak to rychle slo i se slevou

• ŽÁDNÁ
    • NIC
    • Jednání
    • Odpověď
    • Ignor

Dne 5.6.2020 jsem si objednala dárek, který jsem potřebovala na 20.06.2020 na stránkách bylo psáno doručení do 15.06.2020 Po mém uhánění to dorazilo 23.06.2020, kdy jsem to už nepotřebovala ... Jednání hrozné, nedodržují termíny .. Vše co píšou je lež.. První výmluva byl svátek v polsku, druhá výmluva byl korona vir a poslední výmluvou byl sanitární den.. Pak mi paní slíbila slevu na další nákup, tak jsem ji odmítla už nikdy si tam nemám zájem nic koupit .. Pak mi nabídla 25% slevu, žádám o 50% slevu, ale už není žádná odpověď. Jedním slovem hrůza ... Zboží je nekvalitní ... NEDOPORUČUJI !!!

• Kvalitní provedení fotoknih
    • Jednoduchý a přehledný editor
    • Velký výběr fotodárků
    • Rychlost výroby i doručení

U empik foto jsem objednávala několik fotoknih. Vždy přišly v pořádku. Tisk je kvalitní. Fotoeditor na navrhnutí fotoknihy je přehledný, rychle se s nim člověk zžije. Nejvíce se mi líbí, že jsou na výběr různá témata, takže pak fotokniha působí sladěným dojmem skoro jak od profesionála. Dále mám ještě zkušennost s tiskem klasických fotografií - taktéž dobrá kvalita. :)

• Ruseni objednavek,
    • zakaznicka podpora,
    • cas zpracovani

Nejhorsi zazitek jaky jsem mela v zivote. Zakaznicka podpora nespolehliva, meni nazory, nemaji lidsky pristup ani nerespektuji vlastni obchodni podminky. Objednavka v Empikfoto byla nejvetsi chybou. Fakt tech par korun vice za objednavku u konkurence prijde mi lepsi reseni, ja jsem prisla o klid a penize a fotoknihy nemam.