• Neodpovida velikost fotografii
    • Komunikace a jednání se zákazníkem
    • Nedodržení termínu dodání

Fotky neodpovídaly velikostně. Museli jsme je upravovat. Kvalita fotek ( dodané fotky z profi ateliéru) byla strašná.

Strašné jednání se zákazníkem.

• Špatné velikosti

Každá fotka jinak veliká, nevejdou se tím pádem do rámečků nebo jim jsou rámečky velké a vypadá to nevzhledně. Zkoušela jsem i jiné rámečky, dokonce jsem i přeměřovala fotky a opravdu, půl centimetr sem a tam, žádný problém. Znovu rozhodně neobjednám a ani nedoporučuji.

• Levné
    • Nízká cena na úkor kvality
    • Rušení objednávek systémem
    • Zákaznický servis

Několikrát jsem se nechala zinfluencerovat slevovými kódy, tedy na cenu si opravdu stěžovat nemohu. Je to však na úkor kvality. Svatební album mě sice vyšlo krásně levně, ale i přesto, že mám fotky od fotografa ve velikém rozlišení, fotky tomu vůbec neodpovídají. Zkusila jsem objednat i kryty na telefon - po 14 dnech se začal kryt s fotkou olupovat. Poslední zkušenost, kdy mi automaticky zrušili část zboží z objednávky, i přesto, že šlo ihned po zrušení znovu objednat, ale za plnou cenu, nikoliv už se slevou. Zákaznický servis strohý, chladný, i přesto, že jsem si na zboží chtěla počkat, nic, nezájem. Marie

• Příznivá cena za fotky
    • Přehledné stránky
    • Katastrofální zabalení zásilky

Vždycky si hledám recenze, než někde něco objednám. Teď jsem měla asi zatmění a recenze si našla, až když platba za fotky odešla do Polska. Některé recenze tady a recenze na jiných stránkách nejsou vůbec pozitivní. Čekala jsem, co za hrůzu dorazí a pomalu se smiřovala s tím, že jsem přišla o peníze a tu hromadu fotek budu muset nahrávat někde znovu. Naštěstí fotky přišly hezké, není to bůhví co, ale kvalita je o dost lepší než třeba z automatu v drogerii. Nakonec jsem spokojená, barvy jsou syté, odpovídají realitě. Za ty peníze super, fotka vyšla na cca 2 Kč. Jediné co bych vytkla, že fotky přišly v papírové krabičce dané jen tak, nebyly v žádné fólii nebo sáčku. Krabička byla v rohu roztržená. Naštěstí fotky přežily.

• Rychlé dodání, kvalitní zpracování, vysoká kvalita fotografií.
    • Nejlepší obchod s fotografiemi.
    • Doporučuji.

U Empikfoto nakupuji několikatým rokem a vždy jsem byla se vším spokojená. Vždy mam objednávku do par dní u sebe

Již několikátým rokem objednávám u Empiku.
    Z desítek výrobků a fotografií co už máme doma, nikdy nepřišlo nic vadného. Se vším jsem vždy na 100% spokojena.
    Děkujeme za vylepšení naší domácnosti.

• Kvalita služieb
    • Kvalita produktov
    • Jednoduchá práca na webe či v appke

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

Celkovo som veľmi spokojná. Nabudúce objednám opäť.

• Výběr produktů
    • Fajn komunikace

U Empikfoto.cz si foto produkty objednávám už několik let. Fotoknihy, magnetky, kryty na telefon, fotky. Vše je velmi kvalitní a já nemůžu nic vytknout. Rychlost dodání je také úžasná. Takže mohu jedině doporučit.

• Veľa produktov na výber
    • Krásne spracovanie spomienok
    • Bezkonkurenčné ceny
    • Rýchle dodanie

V empikfoto si viem vždy vybrať osobný darček pre priateľov a rodinu. Teším sa ze za skvelé ceny mi vždy príde kvalita. Empikfoto môžem len odporučiť

• Široký sortiment
    • Intuitivní vkládání fotek a sestavování objednávaných výrobků
    • V případě nízké kvality fotky upozorní na špatnou kvalitu fotky
    • Možnost použití aplikace

U Empikfoto tisknu dlouho a vždy jsem spokojená. Ať se jedná o fotky, fotoknihy nebo další výrobky, vždy mají skvělou kvalitu. Oceňuji široký sortiment i rychlost dodání.

• Kvalitní provedení
    • Přehledné webové stránky
    • Objednání je možno i přes aplikaci
    • Časté slevové akce

Z Empik foti objednávám pravidelně fotografie do rodinného alba a několikrát do roka také krásné vzpomínkové předměty pro rodinu. Velmi rychlé doručení a kvalitně provedené produkty, doporučuji. :)

• Kvalitní produkty
    • Široká nabídka
    • skvěle ceny
    • Časté akce

Máme spoustu produktu a vždy jsem nadsena. Nakupuju jak pro mou rodinu, tak blízkým.

• Jednoduchý spôsob objednávania
    • rychle dorucenie
    • kvalitne produkty
    • skvelá cena a veľa akcii
    • široké portfólio fotoproduktov

• Rychlé objednaní
    • Rychlé doručení
    • Kvalitní zboží

Z empiku už objednávám dlouho a vždy super,rychle doručení vše přijde v pořádku kvalita zboži na 1☺️☺️

• Dobrá komunikácia
    • Krásne vyhotovenie produktov
    • Žiadne nevýhody

Všetky produkty, ktoré som do empikfoto objednala sú krásne vyhotovené a kvalitné.

• Rychlá expedice objednávky
    • Nádherné produkty
    • Spousta variat
    • Přehledná aplikace
    • Skvělé ceny

Jsem naprosto vždy spokojená.Produkty jsou krásné a mají velký výběr takže vždy něco vyberu a za super ceny.

• Velký výběr foto dárku
    • Snadná a přehledná aplikace
    • Kvalitní fotografie

Fotky a foto dárky objednávám už 5 let a jsem nadmíru spokojena. Skvele ceny a vždy rychle dodání

• Velky vyber

Vzdy zde nakupuji a jsem maximalne spokojena.