Objednávka 27.3., nyní 4.4. a zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu Emitex

vaše objednávka na výdejní místo GLS byla odeslána 28.03.2024, 11:54:07, je nám to líto, ale zřejmě Vás neinformovala přepravní společnost o stavu doručení, a vy jste se tak nedozvěděla, že je zásilka na místě. Řešíme to teď s dopravcem dost často a sami doufáme, že brzy dojde v jejich systému k nápravě. Přesto, že nejde o chybu na naší straně, velmi se omlouváme za komplikace, a poprosíme Vás o kontrolu zásilky na výdejním místě, pokud tam tedy ještě je, a pokud samozřejmě Váš zájem o náš produkt trvá. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost , na zákaznickém servisu si opravdu zakládáme a objednávky odbavujeme ve většině případu do 2 pracovních dnů.

S úctou

Tým Emitex

• S obchodem vše ok
    • Rouška padá z nosu
    • Nedrží a plandá

Roušku nedoporučuji.
    Nedrží a padá z nosu, takže ji nebudu používat.

Zboží jsem zaplatila a obchod se neozývá :-(

• Zboží objednáno 26.3. a zatím nedorazilo. Objednávala jsem zboží, které bylo skladem.

• Příliš velké

• Platba předem. Zrušena objednávka.

• Kvalitní zboží
    • Rozumné ceny
    • Nedodržení data dodání
    • Žádná reakce na zaslaný email
    • Bez možnosti sledovat zásilku
    • Nejste automaticky informováni o stavu objednávky

• Nesedí ani dámská ani panska
    • Dámská malá a pánská zas velika

• Obrovská dodací doba

při objednávání jsem využila možnost na zásilkovnu dobírkou a platbu kartou. při vyzvedávání mi nebyla platba kartou umožněna, hotové peníze nebrali, zboží jsem tam nechala

špatná přepravní služba , (i když jsem by doma ,zboží mi nedoručili, prý ho nemohou najít ve voze, s tím , že mi balíček doručí později, celý den jsem byl doma, přesto balíček odevzdali na zasilatelské místo.Ani nedali vědět. a k vaší firmě? Roušky jsou předražené a využili jste dobu, v jiném reálném čase by jste je mohli prodávat za max 20.-.

• Píšou že mají zboží skladem a není to pravda, po týdnu stále nepřišlo.

Zrušil jsem objednávku (asi) , protože na mail o zrušení mi nikdo i po několika dnech neodpověděl. Nedoporučuji.

• Takové obyčejné roušky šíjí ženy v mém okolí a zdarma a ne za 80 kc a navic s kapsičkou na filtr, 50kc by bylo až až