• objednávka nepřišla

Zakoupený přístroj má slabé osvětlení-zhoršená diagnostika otoskopicky

Bylo mi napsáno, že nabízené SD Měřicí proužky pro kompletní Lipidový profil Balení (ks): 10 neprodávají.

nepřišlo vše objednané a zaplacené.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše zklamání. Vámi objednané zboží (jeden kus) jsme odesílali ihned druhý den po vytvoření objednávky a to přes Vámi vybranou přepravní společnost, na dobírku.

Tým emedik.cz

• Zbozi oznaceni jako skladem. Nasledne info, ze skladem neni. Obchod nekomunikuje

Vážený pane Barcal,

u zboží, které jste si objednal, jsme neměli uvedeno, že je skladem. Ještě ten den jsme Vás o konkrétní dostupnosti informovali a Vy sám jste souhlasil, že si počkáte. Mrzí nás Vaše záporné hodnocení a věříme, že z Vaší strany, došlo pouze k nedorozumění.

Tým emedik.cz

• volala mi paní že zboží mají zníčené ze strany dodavatelé, ale podle obrázku jde vidět že naslouchadlo bylo použité a říkali mi že nebylo. za toto zboží nezaplatila takovou cenu.
    • jen jsem chtěla nové a hezké a hlavně fungující naslouchadlo

Reakce obchodu emedik

zboží nám v tomto stavu přišlo přímo od dodavatele. Na stav zboží jsme Vás upozornili, zaslali i fotografie a nabídli slevu, pokud byste přece jen měla o zboží zájem. Na základě toho jste se rozhodla produkt nezakoupit a my to respektujeme. Opravdu nemáme zapotřebí klamat zákazníky. Pro použité zboží máme sekci Bazar. Mrzí nás Vaše zkušenost, ale snažili jsme vyjít vstříc, jak nejlépe jsme mohli.

Tým emedik.cz

Obchod nabízel jako jiné obchody konkrétní zboží s dopravou zdarma, to alespoň pro mě znamená, že neplatím za dopravu nic. Bohužel to tak v tomto případě nebylo, platila jsem 40 Kč navíc oproti objednávce, prý za dobírku....

Reakce obchodu emedik

zvolila jste si jako způsob platby dobírku, kde je poplatek 40Kč. Dopravné, tedy cena za dopravu - ne za způsob platby, Vám účtováno nebylo. Při výběru platby hotově či předem na účet, žádný poplatek není.

Tým emedik.cz

• Zadne, zbozi nedorazilo.
    • Zbozi nebylo dodano.

Velke zklamani.

Reakce obchodu emedik

objednal jste si produkty s dodací lhůtou 3-4 týdny. Tato lhůta je uvedena na našem eshopu u obou produktů. Náš zákaznický servis zákazníka vždy informuje emailem, pokud není zboží skladem, o předpokládané době dodání. Email Vám byl zaslán v den objednávky tedy 20.8.2013. Omlouváme se za případné potíže, ale nemůžeme ovlivnit rychlost dodání zboží od zahraničního dodavatele.

Tým emedik.cz

• Na webových stránkách máte klamavou informaci o výrobku. Konkrétně zboží "Lékařská taška General Practitioners EB177", kterou jsem si od Vás koupila má skutečné rozměry 42x18x21cm a vy inzerujete rozměry 52x24x29cm.

Reakce obchodu emedik

omlouváme se za vzniklé problémy. Tašky dostáváme zabalené přímo od výrobce a nepřeměřujeme si je. Údaje uvedené na eshopu jsou stejné jako na stránkách výrobce. Vzhledem k Vámi popisované skutečnosti mohl být problém řešen přímo s naším zákaznickým oddělením k Vaší plné spokojenosti.
    Děkujeme za upozornění, zaměříme se na kontrolu údajů u produktů.