Zboží sice přišlo, ale v jiných délkových rozměrech, než bylo prodejcem na jeho webu deklarováno.

Hezký den,
    Děkujeme za hodnocení a omlouváme se pokud Vám nevyhovuje rozměr zboží samozřejmě můžete vrátit.

Zboži bez českeho manualu.Zaslany 2 zadosti o zaslani alspon odkazu ,kde by bylo mozne si cesky manual stahnout.Obchod ani na jednu neodpovedel.

Hezký den,
    Omlouváme se Váš email nám skutečně unikl. Nicméně český návod je u měniče vložen mezi anglickým a německým návodem. I kdyby náhodou skutečně nebyl vložen lze ho stáhnout přímo na kartě produktu pod záložkou soubory.

Zboží po 10 dnech ještě nepřišlo

Hezký den,
    Omlouváme se nicméně u zboží je uvedeno že je dostupné do tří týdnů. Tato dodací lhůta byla uvedena i při objednání.

• Přehledné stránky
    • Jednoduchý nákup
    • Dodání přes inTime bylo tentokrát zpožděné o dva dny, bez jakéhokoli vysvětlení

Poněkud rozpačitý pocit. Koupil jsem odkalovač nečistot CALEFFI 5453 DIRTMAG. Podle vyobrazení na stránkách výrobce je na něm magnetický kroužek pro zachycení feromagnetických částeček a uvnitř filtrační mřížka. Realita je trochu jiná. "Magnetický kroužek" je plastový třmen s dvěma malými magnety na koncích. Filtrační těleso je jakási štětinatá plastová mřížka smotaná do spirály a vtlačená do vnitřního prostoru filtru. Ve výsledku vypadá zvenčí vstup do filtru jako ucpaný touto štětinatou mřížkou. Jako překvapení je na víku filtru miniaturní nálepka "DO NOT REMOVE", kterou jsem při otevírání přehlédl. Nevím, co přesně tato nálepka znamená, když podle návodu je odmontování víka filtru součást jeho údržby. K pozitivům výrobku řadím precizní zpracování mosazných částí a plastového těla filtru. Ještě jsem nenamontoval, takže funkčnost komentovat nemohu.

Sečteno, podtrženo, vracet výrobek nebudu, ale zůstává nedůvěra, že hodnota výrobku odpovídá zaplacené ceně. Prostě jsem po prostudování ilustrací čekal více magnetů a sofistikovanou filtrační vložku.

Reakce obchodu elventil.cz

Hezký den, děkujeme za hodnocení a mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojen nicméně jsme rozpačití z negativního komentáře, kterým hodnotíte náš obchod nikoli výrobek. Pokud jste tedy nebyl spokojen s produktem mohl jste zboží vrátit a i k tomu je právě určena 14-ti denní lhůta pro vrácení zakoupeného zboží.

U této společnosti jsem si objednala měnič napětí který jsem vracela na výměnu.Bohužel žádná reakce na emaily žádná komunikace.Nemám ani zboží ani peníze.bártová

Reakce obchodu elventil.cz

Omlouváme se nicméně nemáte pravdu zboží jste zaslala na výměnu a samozřejmě musí projít kontrolou až po kontrole ho vyměníme což je dnes 9.7.2019 . Výměna je vyřízena v zákonné lhůtě.

• Uloženka neposlala oznámení o uložení a Obchod řešil až o opakované urgenci.

Hezký den,
    Děkujeme za hodnocení a omlouváme se za Uloženku nicméně email s informací o expedici zboží jste dostal od nás ten samý den kdy byla objednávka odeslána. Odpovídá tomu i to že zboží dorazilo za 3 dny.

• zbozi mi doslo poskozene obal byl v bublinkove folii dobre zabaleny ale vevnitr to bylo rozbite a nefungovalo to a kdyz jsem tam psla maila tak bez odezvy a kdyz jsem volal tak me odkazali ze to musim reklamovat pres dopravni spolecnost. takze v tom mam penize a zbozi nejede. jednani uplne na hovno. neumijou jednat s lidma.

Hezký den,
    Velice nás mrzí že jste nebyl spokojen. U přepravní společnosti reklamujeme dodání Vaší zásilky. Bohužel zabere to nějaký čas.

3 tydny a nic se nedeje. Cekam na nejaky email a nic

Hezký den
    Omlouváme se nicméně zvolil jste platbu předem a nezaplatil . Údaje pro platbu jsou uvedeny ve třetím kroku objednávky.

• V danou chvíli zde byla výhodná cena.
    • Nejpomalejší e-Shop, se kterým jsem se doposud setkal.

Dne 13.02. v 10:54 hod.objednáno a potvrzena objednávka. Následující den 14.02. se nic nedělo, proto jsem další den 15.02. v 09:00 hod. telefonicky urgoval vyexpedování zboží. Bylo mně sděleno, že zboží již bylo vyexpedováno. Požádal jsem tedy o sdělení čísla zásilky DPD e-mailem. Do 12:45 hod. mně žádný e-mail nepřišel, znovu jsem tedy telefonicky důrazně urgoval. Asi za 15 minut mně zaslali číslo zásilky DPD. Sledovací systém DPD ovšem hlásil, že zásilka tohoto čísla neexistuje. Zaslal jsem jim tedy zpětný e-mail s "print screenem" hlášení a s dotazem proč lžou a dělají si ze zákazníků legraci. Nijak nereagovali, omluva žádná. Až v 17:05 mně DPD sdělilo, že jim elventil.cz právě předal moji zásilku k přepravě. Jde tedy o neuvěřitelně pomalý e-Shop, který navíc uvádí nakupujícího v omyl a nedokáže se ani omluvit za své pochybení.

Hezký den,
    Velice se omlouváme, že dodání trvalo celé tři dny.

• zadna odezva

• sliby chyby

• Obchod nekomunikuje, na emaily nereaguje, neustále posouvá termíny doručení

Už bych tam nic nekoupil

Reakce obchodu elventil.cz

Objednáno 6.2. zaplaceno 7.2. odesláno 9.2.. Další komentář není třeba. Omlouváme se že jsme zboží odeslali až za dva dny po Vaší platbě.

• Obchod nekomunikuje, na emaily nereaguje, telefony nikdo nezvedá.

Hezký den,
    Děkujeme za hodnocení. Omlouváme se snažíme se vzít všechny telefony máte pravdu někdy to ovšem není v lidských silách. Pokud jde o e-maily snažíme se odpovědět co nejdříve max. do 48 hodin. Pokud ovšem e-mail dostaneme.

objednané zboží dorazilo v plném stavu až po reklamaci a po té bylo zjištěno, že dodané zboží neodpovídá objednanému. proto bylo požadováno dobropisování rozdílu ceny zboží.

Hezký den,
    Omlouváme se za chybu bohužel i u nás pracují lidé. Vše jsme vyřešili ihned jak jste zavolal. Rozdíl v ceně jste obdržel následující pracovní den po potvrzení dobropisu.

• Snad jen slušná cena
    • Přes to že jsem dvakrát telefonicky urgoval že zboží potřebuju do konce týdne mít doma a bylo me to slíbeno zásilka přišla až v pondělí

Naslibuji hory doly a skutek utek.

• Možná cena...?
    • Po zaslání jiného ventilu, než jsem si objednal, neschopnost výměny zboží.

Už nikdy více. Po třech měsících telefonních urgencí na výměnu a neustálých slibů nápravy, jsem to vzdal a vyměnil u ochotného instalatéra. Vřele Nedoporučuji!!!!!

Hezký den,
    Děkujeme za recenzi. Pokud nám údajně špatně zaslané zboží nezašlete na výměnu. Výměna skutečně neproběhne. Není možné se telefonicky dožadovat výměny aniž by jste nám zboží zaslal.

• Nízká cena
    • Eshop uvádí u zboží dostupnost skladem, ale ani po platbě předem zboží stále nedorazilo, ani informace o zdržení. Teprve po dotazu na stav objednávky eshop bez náznaku politování suše odpověděl, že by zboží "mělo dorazit" během pár dnů.

Hezký den,
    Děkujeme za recenzi v tomto případě udělala operátorka skutečně chybu. Zákazníkovy se omlouváme.

zboží jsem objednal, měla dojít předfaktrura na zaplacení a ani po urgenci nepřišla

Hezký den,
    Děkujeme za recenzi a hluboce se omlouváme za nedopatření. Chyba je skutečně na naší straně.

• špatná komunikace
    • nedodržování dodacích lhůt

průser

Hezký den,
    Je nám líto, že jste nebyl spokojen nicméně u tohoto produktu máme uvedeno pouze na objednávku.

14 dní od objednávky bez jakékoliv reakce. Ještě, že jsem zvolil dobírku a neplatil předem.

Hezký den,
    Zcela nepravdivá recenze zásilku jsme odeslali následující pracovní den, Společnost GLS se několikrát pokoušela zásilku doručit bez úspěchu. Viz. odkaz našeho dopravce https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek?match=90241478393. Na e-mail uvedený v objednávce jsme zaslali několik zpráv o průběhu vyřizování objednávky. I zákazník má své povinosti a pokud si zásilku záměrně nepřebírá není v našich silách zásilku doručit.