• Špatná komunikace,zaplacené zboží nemám

Zásadně nedoporučuji

Reakce obchodu www.eltrox.store

Dobrý deň, Pri tovare bolo napísané že sú dostupne 2 kusy Vy ste si objednal 5 kusov včera ste nám napísal že objednávku chcete zrušiť a peniaze vrátiť a tak sme aj urobili.
    Tovar by sme Vám vedeli poslať už dnes ale vy ste neakceptoval zdržanie 2 dni preto nechápeme prečo tu píšete že tovar nemáte keď ste objednávku zrušil.
    Peniaze Vám boli okamžite vrátené.

• Levnější cena
    • Dlouhá doba dodání
    • Žádná komunikace

Reakce obchodu www.eltrox.store

Dobrý deň, mrzí nás to ale rýchlosť dopravcu nevieme ovplyvniť.

Předem uhrazená objednávka malého rozsahu nebyla ani po více než týdnu od zaplacení a několika urgencích doručena do boxu. Obvykle podobná zásilka s úhradou předem je doručena do 3 dnů.

zboží, anténa byla poškozena , asi na ni někdo šlápl.

Popis monitoru nezodpoveda realite. Ziandy BNC vstup tam nieje, ako uvadzaju. Tym padom je pre moju aplikaciu nepouzitelny. Samozrejme fotka, kde by boli vidiet konektory tam nieje. Bolo by dobre, keby si po sebe aspon precitali, co nakopirovali do popisov a neuvadzali tam bludy.

Zboží bylo v e-shopu s dodáním do 10 dnů. Zboží jsem objednal s platbou na účet, přišla výzva k úhradě. zboží jsem zaplatil. a druhý den mi přišel email, že zboží zatím není dostupné. 16. den od objednávky zatím zboží nedorazilo.