• Rychla komunikace pres fb stranku, messenger i email
    • Rychle dodani
    • Resili jsme potiz, byli velmi vstricni, nabizeli vice reseni
    • Pres problemy jsme se dobrali dohody za 2 dny od obdrzeni zbozi. To velmi ocenuji.
    • Prijemna cena
    • Kvalita barevnych hrnku je nizka, behem potiskavani se vice ci mene deformuji, mohli by na to upozornit v popisu zbozi. Me to treba zrovna docela vadilo.
    • Pokud mate predstavu o velikosti/umisteni obrazku, urcite vyuzijte komunikaci navic (ne jako my), abyste predesli neshodam
    • Nektere chyby byly podle me zpusobeny vice ze strany tiskarny, nez jak jsme to pak vzajemne resili v komunikaci, ale i pres oboustranny "vztek" jsme se pak domluvili docela dobre.

Presto je doporucuji. Jen doufam, ze budou lepe kontrolovat zbozi pred odeslanim. Z nasich 4 hrnku urcite 2 nemely vubec odejit jako "v poradku". Ty 2 dalsi jsme resili tez, jeden mel jen drobnou chybu (ta mohla byt pri expedici prehlednuta), jeden byl nakonec v poradku - nami videna "chyba" byla odchylka vznikla standatrnim postupem pri tisku. Zbyle nedostatky vznikly bohuzel nedostatkem komunikace pri objednavani a pred tiskem - obe strany "predpokladaly" a ono se to nepotkalo. Kdybych objednavala do budoucna dalsi hrnky, objednam zase zde - uz vim, jak na to, aby bylo vse co nejvic ok.

Skvělý

Velmi spokojená

• Rychlost vyřízení objednávky také dodání

Nadmíru spokojená komunikace vstřícná rychlé vyřízení objednávky dodání zboží kvalita je zaručeně vynikající moc doporučuji všem